Ігрові автомати по темі Пірати

Ігрові автомати 1 - 4 з 4
Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус

Причини грати в онлайн слоти з піратською тематикою

Все на борт! Приєднуйтесь до піратської команди в пошуках скарбів і збільшуйте свій виграш. За ці роки було розказано так багато легенд про заховане золото, що часом важко сказати, де закінчується одна історія і починається інша, або відрізнити факт від вигадки, але в багатьох ігрових автоматах піратської тематики Ви отримуєте шанс відвідати острови скарбів, які, хоча і віртуальні за своєю природою, розкривають приховані скарби у всіх сенсах цього слова.
Найпопулярніші Ігри

Що ж, вихід у відкрите море як пірата-це, звичайно, нелегкі гроші, спостерігайте, як ви опиняєтесь серед неочікуваних морських битв з гарматами, вибухає миттєву і не дуже миттєву смерть безлічі жертв, як друзів, так і ворогів, в бухті Гарматного ядра, розробленої Genesis, де гармати і порох є нашими головними інструментами в досягненні багатства, що перевершує наші найсміливіші мрії.

Острів піратів, розроблений і розроблений компанією iSoftBet, в якому ключ до отримання великих скарбів полягає у використанні карти скарбів і мечів, щоб пронизати будь-якого і все, що може перешкодити вам досягти вашої мети.

Ghost Pirates, випущений і розроблений компанією NetEnt, являє собою ігровий автомат на піратську тематику з родзинкою, і який родзинкою! Борючись з деякими з ваших противників, ви швидко помічаєте щось жахливе, деякі з них не Живі, не живі взагалі, старі Пірати покинули світ живих і приєдналися до рядів нежиті разом зі своїми неземними і злісними фамільярами, вони продовжують шукати скарби в цьому світі. У цій грі ви відчуєте подвійний страх, гострі відчуття ворожих піратів, що конкурують за ваше законне скарб, а також примари давно померлих піратів і їх домашніх тварин, можливо, ви повинні запитати себе, як можна зупинити примарного пірата, чи можна взагалі вбити примарного пірата?

Booty Time від Microgaming-це гра, в якій домашні тварини також амбітно шукають свою власну справедливу або, можливо, несправедливу частку видобутку, ара, папуга і пелікан відправляються в море в якості піратів і починають сперечатися про те, як розподілити між ними скарби. Але хто буде вирішувати, хто зможе? Не те-може. Якщо ви думаєте, що бачили все це, то не бачили, поки не побачили Booty Time, один з найпопулярніших ігрових автоматів цього жанру.

Загальні Особливості Гри

Більшість символів, що використовуються в онлайн-слотах, присвячених піратам, відносяться до скарбів, піратських кораблів, карт прихованих скарбів, абордажних шаблях, канонів, прапора черепа і схрещених кісток, пороху, рому і екзотичних домашніх тварин, які ми асоціюємо з цим жанром. При такому неймовірному розмаїтті символів ми не бачимо реального повторення символів з одного ігрового автомата в інший, хоча, як і слід було очікувати, у нас все ще є традиційні символи Scatter, Wild і Bonus.

Ігрові автомати онлайн на тему піратів, як правило, представляють життя і часи піратів з усіма додатковими перебільшеннями, які ми шукаємо і сподіваємося знайти в добре розказаної казці. Гра в ці ігри дає нам можливість відчути себе головним героєм, що стоїть перед тими ж проблемами, що і вони колись, бореться зубами і нігтями проти всіх шансів, щоб придбати багатство, навіть бонусні раунди забезпечені всіма атрибутами піратської історії і легенд.

Більшість раундів безкоштовних обертань активуються за допомогою 3 або більше специфічних символів, таких як Scatter, Wild і бонусні символи, і ви часто можете отримати додаткові безкоштовні обертання і, можливо, навіть дуже бажаний бонус, який примножує виграш гравця. Часто буває гра на ризик, наприклад, коли гравцеві дають карту лицьовою стороною вниз, приховуючи від гравця її значення, яке може бути червоним або чорним, якщо ви правильно вгадаєте значення карт, то є шанс подвоїти свій виграш.

Як і в багатьох інших тематичних ігрових автоматах, існує великий попит на цей конкретний жанр азартних ігор, і найбільші світові розробники докладають великих зусиль, щоб задовольнити попит, найпопулярніший Розробник поряд з їх самими затребуваними іграми виглядає наступним чином:

  • Microgaming – Booty Time
  • NetEnt – Примарні Пірати
  • Genesis – Cannonball Bay
  • Isoftbet – Острів Піратів

Для багатьох казки про піратські пригоди у відкритому морі, безлюдних островах, втрачених картах скарбів, пошуках скарбів і всіх задоволеннях тремтіння ваших колод, йо-хо-хо і пляшці рому, божевільних говорять папуг, плачуть штук по вісім, а також, можливо, натякають на місцезнаходження захованих скарбів або випадкового скрині мерця, – все це фігурувало в основному в нашому дитинстві, вихлюпуючись в наше доросле життя у вигляді фільмів, книг і телешоу, а також ігор, а тепер, як, можливо, логічна прогресія, онлайн-слотів. Нові моделі розробляються і випускаються постійно, і тут, в Igrok Com Ua, ми робимо все можливе, щоб бути в курсі всіх останніх новин і Переглядів, так що вам не доведеться цього робити.

Оцінка
Голосів: 33Середнє значення: 4.6