Ігрові автомати по темі Монстри

Ігрові автомати 1 - 2 з 2
Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус

Бійся, дуже, дуже бійся…

… відчуйте, як страх проникає глибоко у ваші кістки, коли ви опиняєтеся на самоті в якомусь вузькому провулку стародавнього Лондона або граєте роль розкрадача гробниць, що працює разом з такими, як доктор зловісний і його помічник, щоб розкопати мертве тіло протягом якоїсь темної і бурхливої ночі.

Ігрові автомати на тему монстрів безумовно можуть запропонувати ці почуття, але ви також можете знайти персонажів, які більш комічні, ніж жахливі, цих чарівних монстрів, які, замість того, щоб передавати страх і жах, забезпечують деякий безтурботне розвага і, можливо, настільки необхідний відпочинок від жахів більш серйозних ігор з монстрами, навіть у тих випадках, коли початкова мета гри полягала в тому, щоб налякати нас.

Розробники і найпопулярніші ігри

Є багато відомих розробників, які розробляють і розробляють ігри на тему монстрів, Igrok Com Ua досліджував безліч ігор, щоб скласти шорт-лист кращих і найпопулярніших, а саме:

Франкенштейн

Франкенштейн, розроблений Нетентом, з диявольським доктором Франкенштейном і його помічником Фріцем ми несемо в темний і зловісний світ мекарба, відчуваючи жах в наших власних кістках, коли ці персонажі йдуть по шляху до пожвавлення мертвих в їх замку.

Дракула від NetEnt

В обстановці стародавнього Лондона беззахисні громадяни живуть в страху перед загадковим і жахливим Темним лордом Дракулою, який нишпорить по вулицях в пошуках безпорадних, щоб харчуватися ними, щоб він міг продовжити свої безсмертні пошуки своєї давно втраченої любові, але, як би ми не були скам’янілими, не забудьте сказати ікла для пам’яті.

Монстр Перемагає

Різноманітність способів використання монстрів в онлайн-слотах варіюється від спроб по-справжньому налякати нас до ігор, які, хоча і відносяться до того ж жанру, можливо, додають трохи веселощів і пародії в гру, як в Monster Wins, вироблених і розроблених NextGen. Персонажі-гротескні і неприємні на вигляд монстри, які, незважаючи на свою зовнішність, швидше милі, ніж жахливі.

Алекс в Зомбіленді

Alaxe in Zombieland, розроблений компанією Microgaming, представляє знамениту історію Аліси в країні чудес, але з родзинкою. Як, можливо, можна зрозуміти з назви, ця конкретна не така вже Країна чудес не була б повною без мародерствующих зомбі, навіть сама Аліса з’являється з моторошним виразом обличчя, а що стосується посмішки Чеширського кота і зайця, ну … але будьте сміливі, не піддавайтеся страху, потенціал для нагороди може просто коштувати того, щоб спуститися в кролячу нору.

Загальні особливості гри

В азартних онлайн-іграх, присвячених монстрам, зазвичай персонажі з сюжетної лінії ігор представлені на барабанах з наміром втягнути нас все далі і далі в сюжет, дозволяючи нам відчути, що відчуває головний герой на кожному конкретному етапі гри та історії. Відчуйте хвилювання і страх і залишайтеся сильними досить довго, і ви можете просто досягти своєї мети. Ігрові бонуси, які зустрічаються в цих типах азартних ігор, засновані на якійсь особливій характеристиці гри, і для їх запуску використовуються спеціальні бонусні, Дикі або скаттер-символи. Вони можуть включати в себе безкоштовні спіни, функцію Бару, драматичний бонус великого міста або функцію боса Монстра. Вам також може бути надана можливість подвоїти свій виграш, зігравши в азартну гру після виграшного спина.

Ігрові автомати онлайн на тему монстрів мають величезну і віддану фанатську базу, а попит на такі ігри дуже високий, що спонукає багатьох найвідоміших розробників створювати свої власні ігри в цьому жанрі і постійно працювати над поліпшенням вже існуючих ігор, працюючи над новими з інноваційним геймплеєм. До них відносяться безкоштовні ігри, а також ігри на реальні гроші.

Оцінка
Голосів: 35Середнє значення: 4.4