Ігрові автомати по темі Єгипет

Ігрові автомати 1 - 7 з 7
Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус

Чому популярні ігри з єгипетською тематикою?

Довга і тривала історія однієї з наших найбільших стародавніх цивілізацій живе в масовій культурі, у фільмах, книгах і на уроках історії в школі. Він нескінченно вабить нас своїми міфами, легендами і грізними особистостями, про які ми написали саги і створили безліч творів мистецтва, і тепер Стародавній Єгипет живе в аркадних іграх і ігрових автоматах на єгипетську тематику. Ці ігри перенесуть вас в епічні подорожі вниз по Нілу, батьківщині цивілізацій, через постійно мінливий ландшафт пустелі, все в пошуках якогось прихованого втраченого оазису, забороненого скарбу або, можливо, самого скарбу фараонів, досліджуючи внутрішнє святилище останніх або не дуже останніх місць відпочинку фараонів, щоб розкрити багатства за межами ваших найсміливіших мрій, золотих сфінксів, блакитних жуків і дорогоцінних каменів. Чи будете ви досить нещасні, щоб попастися на хитрощі могутньої Клеопатри, або, можливо, досить щасливі, щоб отримати її милість і допомогу? А як щодо таємниць древніх, описаних єгипетськими ієрогліфами, які таємниці вони могли б розкрити, можливо, послання від самих богів або попередження проти проклять або пасток, яких слід уникати, або, можливо, їх послання можуть бути частиною самих пасток? Стережіться, хто увійде сюди!

Єгипет Тематичні Онлайн Слоти

І ось, нарешті, у нас є ігрові автомати, розроблені спеціально для єгиптофілів, любителів древніх цивілізацій і всіх, хто цікавиться гострими відчуттями і пригодами, які породжують такі ігри. З огляду на всесвітню популярність цих ігор, не дивно виявити, що практично всі найбільші розробники ігор в галузі люто працюють над створенням, поліпшенням і інноваціями ігор, розроблених спеціально з урахуванням цього, точно визначаючи найбільш успішні аспекти кожної гри, будь то культура, Боги, персонажі або артефакти, щоб включити їх в майбутні версії, більш пізні саги і нові ігри в рамках цієї теми.

Книга Ра Класика

Книга класика Ра, написана Greentube, присвячена Богу Ра, Богу сонця, який, як повідомляється, був проковтнутий горіхом, Богом Неба, Тільки для того, щоб відроджуватися щоранку як НОВИЙ СВІТАНОК, цей найвидатніший з богів в єгипетській міфології з’являється в незліченних оповіданнях у всіх царствах і різних епохах єгипетської історії. Книга Амдуат, також відома як Книга того, що знаходиться в підземному світі, Книга Гора Ра або, більш широко, як Книга мертвих, є похоронною книгою, призначеною для членів королівської сім’ї, і розповідає про те, як подорожувати по підземному світу, щоб бути єдиним з Богом Ра. Він називає злісних монстрів, посланих, щоб перешкодити їх проходженню, і називає фараонів, які можуть бути викликані до них на допомогу, безцінну реліквію в наших пошуках багатства і безсмертя. Книга допоможе гравцеві пройти через ряд випробувань і негараздів, кожне з яких буде більш важким і смертельним, ніж попереднє.

Ця захоплююча гра відбувається в давньоєгипетській піраміді і завершується за допомогою символу розкиду, представленого самою книгою Ра, і бонусного символу, який гравець може вибрати між священним жуком Хепрі, дослідником, саркозухом фараона і золотим сфінксом, серед інших. Завдяки інтризі, породженій сюжетом, цей ігровий автомат, зокрема, користувався величезним успіхом і дав Greentube значний привід продовжувати розвивати цю гру, і вони фактично створили сагу, засновану на оригінальній грі, як в Book of Ra Deluxe і Book of Ra Deluxe 6.

Книга Ра Делюкс і Книга Ра Делюкс 6

У Book Of Ra Deluxe І Book of Ra Deluxe 6 ми бачимо графіку з Book of Ra Classic, поліпшену від дивовижної до надприродною, збереження найпопулярніших функцій оригінальної гри, включаючи символи і декорації гри, а також чарівність єгипетських пірамід.

Мумія

Мумія, розроблена і спроектована компанією PlayTech, натхненна касовим хітом фільму “Мумія” режисера Стівена Соммерса. Перший в Сазі про ігрові автомати онлайн слід сюжетної лінії і підзаголовків фільмів, а саме: Мумія, повернення мумії і повернення імператора-Дракона. Ці фільми були епічними касовими зборами і не могли провалитися як ігрові автомати, в яких Рік о’коннелл, якого грає Брендан Фрейзер, і Евелін Карнахан, яку відіграє Рейчел Вайс, досліджують загублене місто, але замість того, щоб знайти скарб, вони мимоволі виявляють Імхотепа, муміфікованого близько 3000 років тому священика, якого грає Арнольд Вослоо, який після воскресіння починає бачити, як його сили ростуть, але в спробі збільшити свою силу ще більше, до богоподібних розмірів, потребує книзі Амона Ра і жертвує Евелін. Ці персонажі та інші значки з сюжетної лінії взяті як символи в самій грі, такі як скарб, саркофаг, пістолети та книга Амона Ра, всі з яких залучають гравця до гри, щоб краще насолодитися пристрастю епохи, гострими відчуттями протистоянь між могутніми ворогами та жахливим Імхотепом, намагаючись врятувати Евелін через гладкий, простий у використанні та високоякісний інтерфейс з кількома Бонусними опціями.

Зухвалий Дейв і Око Ра

Daring Dave & The Eye of Ra від Playtech-це ще один онлайн-ігровий автомат, заснований на пошуку скарбів доблесним, безстрашним і зухвалим дослідником, зухвалим Дейвом (який дуже сміливий і просто трохи лихий), а точніше, який під час бонусної гри входить глибоко в серці піраміди і повинен відкривати різні двері, одну за одною, щоб досягти своєї мети, останньої і самої потаємної камери, де він зіткнеться з дорогоцінним оком Ра і найважчими викликами, а також іграми фортуни. Ви повинні приймати рішення про життя і смерть, вибираючи правильну плитку, ієрогліфічний код або п’єдестал, які, в свою чергу, відкривають двері, які самі були запечатані різними потужними прокльонами протягом тисяч років. Після кожної наступної перемоги вручаються призи, взяті з таких символів, як леви і соколи, яким доручено охороняти двері в піраміду, Священний жук, Око Гора і багато, багато інших.

Єгипетське небо

У Egypt Sky, ще одному ігровому автоматі EGT, ви берете на себе роль ще одного цікавого дослідника, але на цей раз з метою знайомства з ландшафтом і культурою Стародавнього Єгипту, входу в прохолодні води річки Ніл, на чудових єгипетських кораблях або подорожі на вражаючих кінних возах, приступаєте до розшифровки таємничих ієрогліфів і знайомству з могутніми богами давньоєгипетської міфології. Культурні предмети цієї міфології представлені в грі такими символами, як річка Ніл, сфінкс, саркофаг фараона або Клеопатра, Анх або Єгипетський хрест, що представляє Дикий символ, і величний оазис, оточений пальмами, а також єгипетське місто і піраміди, що представляють символ розкиду.

Характеристики онлайн слотів на єгипетську тематику

Природно, ігрові автомати на єгипетську тематику мають всі звичайні бонуси і спеціальні функції, які ми звикли очікувати від таких ігор, деякі з різними рівнями, які приведуть гравця до окремих екранів з аналогічними темами, такими як внутрішня частина гробниці фараона, в якій необхідно виконати ряд завдань, щоб продовжити проходження різних рівнів або отримати додаткові можливості виграти, подвоїти або іншим чином помножити виграш. В інших іграх гравці можуть вибрати з набору спеціальних символів, які з’являються під час безкоштовних обертань, які будуть зібрані в окрему корзину окремо від інших зібраних символів, збільшуючи шанси на виграш фінального призу. По дорозі також можуть бути придбані додаткові раунди, які автоматично активуються при появі 3 спеціальних символів, таких як Scatter, Wild і Бонусні символи, деякі призи можуть бути помножені або виграші можуть бути подвоєні за допомогою ризик-ігри, в якій ваша доля може бути вирішена при повороті однієї карти, яка спочатку з’являється лицьовою стороною вниз, приховуючи її справжнє значення, яке може бути червоним або чорним, правильний вибір може дати можливість подвоїти виграш гравця. Спеціальні ігри відбуваються або на одному головному екрані, або на додатковому екрані, і всі вони будуть присвячені якомусь аспекту Стародавнього Єгипту, пов’язаному з сюжетною лінією.

Тільки уявіть, що ви граєте в свій улюблений ігровий автомат на єгипетську тематику, чекаючи в передчутті, поки символи обертаються перед вашими очима, а барабани обертаються знову і знову, просто чекаючи символів, необхідних для виграшної комбінації, або, можливо, навіть для того, щоб виграти спеціальний приз фараона з шуканими картковими символами 10, J, Q, K & A. Авантюрний мандрівник, одягнений в бежевий колір з характерною капелюхом дослідника, єгипетські Боги, такі як Ра, Бог сонця або Гір, Бог з головою сокола, золоті сфінкси з каменю, сама Клеопатра, єгипетські коштовності, піраміди всіх розмірів, священний жук азул, кінні вози, річка Ніл, священна книга, саркофаг, бюст фараона, папірус, єгипетський хрест анх, пантери і священний кот-напівбог, всі, звичайно, пов’язано з Давнім Єгиптом, його царями і королевами., міфи і легенди, ретельно створені разом, щоб допомогти гравцям зануритися в обрану ними гру.

Розробники великих ігор поспішили задовольнити постійно зростаючий попит на цей тип онлайн-ігрових автоматів, особливо на ігрові автомати єгипетської тематики, враховуючи їх величезну популярність і успіх, створюючи численні ігри, версії і саги, засновані на найпопулярніших іграх і функціях, вже доступних. Igrok Com Ua надає вам список найвідоміших розробників і дизайнерів в галузі разом з їх найпопулярнішими і часто граються іграми цього типу, в які можна грати безкоштовно.

Популярність цих ігор воістину безпрецедентна, вона настільки велика, що нові розробники з більш обмеженими ресурсами присвячують непропорційну, але в сформованих обставинах вельми доречну частку свого часу і зусиль розробці онлайн-ігрових автоматів на тему Стародавнього Єгипту, де в них можна грати в онлайн-казино, ігрових платформах і регулярно з’являтися в списках найпопулярніших ігор цих сайтів.

Оцінка
Голосів: 43Середнє значення: 4.6