Цей слот на грошi – в цих казино

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота Amatic
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 3
Кількість барабанів 4
Бонусна гра немає
Фріспини немає
Wild символ є
Scatter символ немає
Множник є
Швидкий спін немає

Як грати у відеослот Eye of Ra

Ігрові автомати Eye of Ra від компанії Amatic за замовчуванням активні всі 720 варіантів формування виграшних комбінацій, їх число не змінюється. П’ять барабанів мають незвичайну структуру. Центральний являє собою 5 осередків по вертикалі. Другий і четвертий – по 4. Перший і п’ятий – по 3. Розмір ставки може становити від 10 до 1 000 одиниць ігрової валюти. Це значення регулюється за допомогою клавіші Bet. Крім того, на панелі управління можна знайти такі кнопки:

 • Auto Start;
 • Gamble;
 • Start/Stop.

Кнопка Auto Start починає працювати в автоматичному режимі. Щоб зупинити автогру, досить знову натиснути на ту ж клавішу. Остання клавіша використовується для запуску і зупинки барабанів. Гравець має можливість зупинити обертання в будь-який момент.

Поточний розмір ставки відображається в комірці Bet в правому нижньому кутку екрану. Зліва є віконце, в якому показується стан рахунку гравця. При завантаженні демо-версії баланс становить 10 000 одиниць ігрової валюти. Як тільки на одній з призових ліній випадає 3 і більше картинки одного виду, на рахунок користувача зараховується виграна сума. Її можна спробувати подвоїти в ризик-грі. Для переходу в цей раунд використовується клавіша Gamble.

Виграшні комбінації на автоматі вважаються зліва направо.

Символи і коефіцієнти

Зображення пірамід найбільш щедро оплачується в цій грі і приносить виграші розміром 20, 100 і 500 одиниць ігрової валюти за 3, 4 і 5 іконок на лінії відповідно. Ця картинка має ще одну цікаву функцію. Детальніше вона буде описана в розділі, присвяченому безкоштовним обертанням на слоті Eye of Ra.

Далі всі виплати вказані в монетах для комбінацій з 3, 4 і 5 картинок з урахуванням мінімальної ставки.

Ще одна іконка, що приносить великі виплати, виконана у вигляді статуї фараона і дарує 25, 50 і 250. За значок у вигляді портрета єгипетської цариці можна отримати 20, 40 і 100.

На барабанах також можна побачити 9 звичайних іконок:

 • Анубіс (15, 25, 75);
 • птах (15, 25, 75);
 • кішка (10, 20, 50);
 • змія (10, 15, 50);
 • жук-скарабей (5, 10, 20);
 • А (2, 5, 10);
 • К (2, 5, 10);
 • Q (1, 2, 5);
 • J (1, 2, 5).

“Дикий” символ-іконка у вигляді ока. Вона замінює всі картинки крім пірамід. Самостійних призових комбінацій цей малюнок не формує.

Подивіться всі відеоапарати з символікою фараонів за посиланням.

Ризик-гра

Після виграшного спина гравець може натиснути на кнопку Gamble і перейти в ризик-гру. Під час неї юзер може примножити виплати в 2 рази і більше. На екран виводиться карта, що лежить вгору сорочкою. Гравець вибирає один з двох варіантів:

 • Вгадати колір масті і подвоїти виграш;
 • Правильно визначити масть і помножити виплати в 4 рази.

Важливо пам’ятати, що помилка анулює виграш за попередній спін.

Безкоштовні обертання

Комбінація з трьох і більше іконок у вигляді пірамід з написом Bonus запустить 5 безкоштовних обертань. Під час них весь центральний барабан покривається «дикими» символами, які фіксуються на ньому протягом усіх фріспінів. Якщо в цей час з’явиться ще одна комбінація пірамід, кількість обертань збільшиться.

Eye of Ra навряд чи чимось здивує гемблерів, що мають досвід гри на» єгипетських ” слотах. Тим не менш, ця розробка від Amatic цінна своєю простотою. Судячи з відгуків гравців, призові комбінації в ній випадають через кожні 2-3 спина.

Оцінка
Голосів: 48Середнє значення: 4.3