Правила гри в видеослоте Amazon Wild

Представлений автомат – це Демонстраційна копія реальної гри. Його відмінність полягає в тому, що він використовує ігрову валюту – віртуальні кредити. У всьому іншому, слот повністю відповідає оригіналу.

Установка ігрових параметрів

Кількість активних ігрових ліній апарату зафіксовано на позначці в 100 штук. Установка лінійної ставки проводиться кнопками « – » і ” + ” під написами Bet, відповідно. Значення ставки на лінію може налаштовано в межах від 0.01 до 10 кредитів.

Загальна ставка за спін відображається в рядку Balance і формується множенням лінійної ставки в 100 разів. Максимальна вартість одного обертання становить 1 000 кредитів.

Запуск апарату

Кнопка Play запускає обертання барабанів ігрового поля. При бажанні, можна запускати спини за допомогою клавіші пробіл (spacebar).

Режим авто-гри активується кнопкою Auto play. Після натискання на кнопку, спливаюче меню відображає значення кількості повторів запуску спинив: 10, 25, 50 і 99 разів.

Вибір одного зі значень автоматично починає дію режиму. На центральному рядку панелі управління показується кількість залишилися авто-спинив. Клавіша Stop auto play завершує роботу автоматичного режиму.

Таблиця виплат відкривається кнопкою Paytable. Значення таблиці відображені у вигляді коефіцієнтів множення лінійної ставки. Крім виплат, тут також є опис спеціальних символів, Керівництво по бонусної грі, схема розташування ігрових ліній і основні правила апарату.

Виграшним поєднанням в слоті вважається випадання трьох і більше однакових зображень на активній ігровій лінії. Комбінація повинна розташовуватися на суміжних барабанах і починатися з лівого краю.

Символи та Коефіцієнти у відеослоті Amazon Wild

Для зручності і простоти розрахунків, при описі виплат за призові комбінації символів буде задіяна лінійна ставка в 1 одиницю ігрової валюти. Вартість спина при цьому буде дорівнює 100 кредитам.

Спеціальні символи

Scatter символ реалізований у вигляді карти із зображенням Амазонки. Випадаючи де – небудь на ігровому полі 3, 4 і 5 разів, він активує запуск бонусної гри з вибором позиції Amazon map game.

“Дикий” символ представлений у вигляді золотого ідола. Він універсальний і здатний замінювати всі інші зображення в апараті при формуванні призовий комбінації. Виняток становить тільки scatter.

У слоті присутня можливість випадання двох “диких ” символів на одному барабані одночасно-на верхній і нижній осередках, відповідно. Якщо це відбувається, то барабан повністю стає “диким”.

Стандартний символ

Всі стандартні символи розділені в таблиці виплат за категоріями, які відповідають їх номіналу: квіти, птахи і тварини. Комбінація символів із зображенням квітів приносить найменший виграш, картинки з птахами – середня за номіналом кількість кредитів, а поєднання із зображенням тварин – найзначніша винагорода.

Випадання 3, 4 і 5 стандартних зображень на ігровому полі додає на рахунок користувача наступну кількість кредитів:

 1. Зелена квітка – 20, 30, 40;
 2. рожева квітка-25, 50, 60;
 3. Біла квітка-30, 70, 100;
 4. Червона квітка – 35, 120, 250;
 5. колібрі – 22, 35, 45;
 6. жовтий папуга-25, 60, 70;
 7. червоний папуга – 30, 100, 150;
 8. тукан – 40, 150, 300;
 9. Червона жаба-25, 40, 50;
 10. хамелеон – 30, 80, 200;
 11. Мавпа – 40, 200, 500;

Чорна пантера-50, 250, 1000. Це найбільш високооплачуваний символ слота. Поєднання з п’яти таких зображень, з урахуванням максимальної лінійної ставки, приносить виграш у розмірі 10 000 кредитів.

Бонусна гра Amazon map game

Бонусна гра активується випаданням 3, 4 і 5 символів із зображенням карти. Вона являє собою вибір прихованих позицій у вигляді руїн древніх храмів ацтеків. Кожне відкриття позиції приносить гарантований виграш в кредитах. Кількість позицій, яку може вибрати гравець, а також множник одержуваної винагороди регламентований числом scatter символів під час активації гри:

 • 3 символи з картою – 3 можливості вибрати позиції з випадковим множником від X4 до X22;
 • 4 карти – 4 можливості вибору з множником в межах від X25 до X60;
 • 5 scatter символу-5 можливостей відповідно з випадковим множником в діапазоні від X500 до X2000;

В кінці бонусної гри, всі отримані виграші підсумовуються і перераховуються на загальний рахунок користувача.

Amazon Wild – ігрові апарати з якісною мальованою графікою і рідкісними, але великими за номіналом виграшами. У слоті є унікальна функція “диких” символів, а також бонусна гра з гарантованими виграшами, фріспіни і великими множниками.

Оцінка
Голосів: 45Середнє значення: 4.6