На нашому сайті пропонується безкоштовна версія ігрові автомати Age Of The Gods, де діапазон ставки на спін становить від 0.20 до 500 демонстраційних кредитів. Максимальний множник в грі-x10000. RTP онлайн апарату становить від 94.03 до 95.02%. У реальній грі на апараті передбачено чотири прогресивних джекпоти від Playtech.

Для гри на автоматі Age Of The Gods доступна консоль управління, на якій знаходяться основні клавіші та інформаційні вікна:

 • Spin-запускає один оборот барабана, а також відповідає за швидку зупинку спина;
 • Auto Play-дозволяє активувати автоспини. Пропонується включити від 10 до 99 самостійних обертань. Також гравець може активувати опцію Until Feature-барабани працюють самостійно до випадання бонусної опції;
 • Info-відкриває таблицю виплат і правил. Для закриття інформаційної таблиці і повернення в звичайну гру передбачена кнопка Back;
 • регулятори ” – ” і ” + ” під вікном Line Bet встановлюють ставку на лінію, від 0.01 до 25 демонстраційних кредитів;
 • Turbo On / Mode-змінює швидкість обертань барабанів;
 • Lines-відображає кількість ліній виплат. Через барабани слота проходять 20 фіксованих призових ліній;
 • Win-показує розмір виграшу;
 • Total Bet-відображає розмір поточної ставки. У безкоштовному онлайн апараті цей параметр коливається в діапазоні від 0.20 до 500 демонстраційних кредитів.

гра на слоті починається з визначення ставки. Після цього запускаються спини.

Над ігровим полем розташований гайковий ключ, який відкриває клавіші:

 • History-у безкоштовній версії слота недоступна;
 • Options-показує меню зі службовими настройками;
 • Help-відкриває вікно з докладними правилами.

Також над барабанами виведений динамік для регуляції звуку і чотири вікна, де в реальній грі відображаються розміри прогресивних джекпотів. На безкоштовній версії слота вікна з джекпотами неактивні.

символи та комбінації ігрового автомата Age Of The Gods

до переліку звичайних символів слота входять зображення у вигляді давньогрецьких богів і гральних карт:

 1. Афіна в послідовності з 3, 4, 5 картинок приносить коефіцієнти 60, 250, 1 000;
 2. Зевс і Посейдон-40, 150, 500;
 3. Геркулес – 30, 125, 400;
 4. Аїд і Афродіта – 25, 100, 300;
 5. шолом – 20, 75, 250;
 6. гральні карти “Q”, “K”, “A” – 12, 50, 150.

Виграшною вважається тільки та послідовність, яка випала на активній лінії зліва направо. Призові за комбінацію розраховуються шляхом множення її коефіцієнта на лінійну ставку. Виграші за кілька комбінацій на різних лініях підсумовуються.

Також в ігровому автоматі є два бонусних символу:

 1. Wild на тлі лаврового вінка замінює інші картинки в комбінаціях, крім Scatter. Також Wild є найдорожчою піктограмою слота. За послідовність з 2, 3, 4, 5 “диких” символів гравець отримає 50, 400, 3 000, 10 000 ставок на лінію;
 2. Scatter у вигляді логотипу з написом Age Of The Gods приносить призові, випадаючи на будь-яких осередках. За 3, 4, 5 таких картинок дається 3, 10, 100 загальних ставок, а також запускається бонусний раунд.

Бонусні опції слота

на онлайн апараті передбачений бонусний раунд з різними опціями. Для його запуску необхідно зловити в будь-яких осередках ігрового поля від трьох Scatter символів у вигляді логотипу гри Age Of The Gods. Після цього перед гравцем відкривається додаткове поле з двадцятьма монетами, за якими необхідно клікати в довільному порядку. За кожною монетою захований один з п’яти богів (Афіна, Зевс, Посейдон, Геркулес, Аїд). Як тільки гравець відкриє три однакові зображення, запуститься відповідний бонус:

 • Athena – Афіна) – 9 фріспінів, під час яких кожен виграш збільшується на додатковий множник, від x2 до x5;
 • Poseidon – Посейдон) – раунд з 9 безкоштовних обертань з додатковими “дикими” символами, які випадають після кожного спина;
 • Zeus (Зевс) – серія з 9 безкоштовних обертань з “липким” Wild символом в центральній комірці третього барабана. У раунді діє прогресивний множник;
 • Hercules – Геркулес) – 9 безкоштовних обертань, під час яких на середньому барабані розтягнутий “дикий” символ.

Після закінчення одного раунду з безкоштовними обертаннями, перед Користувачем знову відкривається поле з монетами. Якщо користувач відкриє три картинки з Посейдоном, Зевсом, Геркулесом або Афіною, запуститься ще одна серія безкоштовних обертань. Бонусна гра припиниться, якщо Користувач збере три зображення з Аїдом.

Джекпоти ігрового автомата Age Of The Gods

У реальній грі на слоті є шанс зірвати один з чотирьох прогресивних джекпотів від компанії Playtech. Їх розмір відображається у вкладках Power, Extra Power, Super Power, Ultimate Power. Сума кожного максимального виграшу формується з відсотків від ставок гравців.

Отримати джекпот можна в спеціальному раунді, де на екрані з’являється двадцять монет. На них в довільному порядку вказує юзер. Вибирати монети необхідно до випадання трьох логотипів з позначенням одного з джекпотів.

Висновки

Age Of The Gods цікавий своєю бонусною грою з безкоштовними обертаннями, під час яких діють різні “дикі” символи і додаткові множники.

Після закінчення одного раунду з фріспінами, у гравця є шанс запустити безкоштовні обертання ще раз.

Оцінка
Голосів: 37Середнє значення: 4.4