Як грати в видеослоте 1 Can 2 Can

Цей апарат є демоверсією реальної гри від компанії NextGen Gaming. Єдиною його відмінністю є те, що він задіє ігрову валюту у вигляді віртуальних кредитів і не потрібна реєстрація. У всіх інших аспектах гральні автомати повністю відповідає оригіналу.

Установка лінійної ставки проводиться натисканням кнопок Bet down і Bet up в межах від 0.01 до 10 кредитів. Це показник визначає виграш від призової комбінації. Кількість активних ігрових ліній вибирається кнопками Lines down і Lines up в інтервалі від 1 до 25 штук. Клавіші Max bet і Max lines виставляють максимальні значення параметрів.

Вартість одного спина формується перемноженням показників кількості ліній і лінійної ставки і відображається в рядку Total bet. Максимальна загальна ставка становить 250 кредитів.

Запуск обертань і додаткові функції

Кнопка Spin запускає один спін гри з встановленими настройками. Клавіша Пробіл дублює функцію кнопки. При повторному натисканні кнопки барабани ігрового поля зупиняють обертання. В ході запуску спинив будь-яке зображення ігрового поля може бути замінено» диким ” символом у випадковому порядку.

меню авто-гри відкривається перемикачем Autoplay. У ньому можна налаштувати кількість авто спинив за допомогою повзунка управління і запустити автоматичний режим. Зупинка дії Автогри проводиться кнопкою Stop spin.

піктограма із зображенням ноти дозволяє включати і вимикати звук в грі. Клавіша Info відкриває довідкове меню з основною інформацією про ігровий процес. Тут знаходиться таблиця виплат, правила слота, схема розташування ліній і опис спеціальних символів. Виплати в таблиці наведені у вигляді множників лінійної ставки.

для отримання призової комбінації необхідно, щоб три або більше однакових символу випали на суміжних барабанах поля в послідовності зліва направо. Поєднання повинно починатися з першого барабана і перебувати на активній ігровій лінії.

Символи та Коефіцієнти у відео слоті 1 Can 2 can

у слоті є дві категорії символів-спеціальні і стандартні. Стандартні зображення можуть тільки формувати поєднання на ігровому полі і приносити винагороди. Спеціальні, в свою чергу, володіють унікальними властивостями і допомагають гравцеві отримати додаткову перевагу в отриманні віртуальних кредитів.

Грайте в інші апарати про Тварини тут.

Спеціальні символи

Scatter символ реалізований у вигляді зображення джунглів з характерним написом Scatter. При випаданні 3, 4 і 5 символів де-небудь на ігровому полі він приносить виграш у розмірі 5, 15 і 50 кредитів, а також активує раунд з 10 фріспінами.

“Дикий” символ зображений у вигляді напису Wild. Він має властивість універсальності і здатний замінювати практично всі види символів при формуванні виграшних поєднань. Виняток становить тільки scatter. Крім того, сам по собі «дикий» символ приносить винагороду в 10, 50, 200 і 1000 множників лінійної ставки.

Стандартні символи

всі стандартні символи слота представлені у вигляді номіналу гральних карт, тварин і рослин тропічних джунглів. За комбінацію з 3, 4 і 5 символів користувач отримує наступну винагороду в коефіцієнтах множення лінійної ставки:

  1. 9 і 10 – 5, 20, 50;
  2. J і Q – 5, 25, 75;
  3. K І A – 5, 50, 100;
  4. квіти і пір’я – 10, 50, 125;
  5. ящірка – 25, 100, 250;
  6. лінивець-5, 25, 100, 500 множників. З урахуванням максимальної ставки, 5 лінивців приносять 5000 кредитів.

Ризик-гра

При випаданні виграшного поєднання на ігровому полі, у користувача є можливість збільшити винагороду в ризик-грі. Активація бонусу здійснюється кнопкою Gamble.

множення виграшу в два рази відбувається при вгадуванні кольору прихованої карти. Щоб помножити приз в чотири рази, потрібно вгадувати масть. У вікні ризик-ігри для цього присутні відповідні клавіші.

у разі правильного вибору – кількість кредитів від призової комбінації збільшується, а гра може бути продовжена. Кнопка Take win перераховує кошти на основний рахунок і закриває ризик-гру. У разі неправильного вибору-винагорода програється.

Раунд з фріспінами

Запуск 10 фріспінів активується випаданням трьох і більше scatter в ході основної гри. В ході безкоштовні оберти до 3 зображень одночасно на ігровому полі можуть бути замінені» дикими ” символами у випадковому порядку. Повторне випадання трьох scatter перезапускає раунд. В кінці дії гри всі накопичені кредити перераховуються на основний рахунок.

1 can 2 Can – ігровий апарат з високими множниками лінійної ставки, добре реалізованої графікою, випадковим випаданням додаткових «диких» символів і режимом з фріспінами.

Оцінка
Голосів: 30Середнє значення: 4.9