Перед початком гри на однорукому бандиті 7 Sins потрібно зробити ставку. Оскільки тут не потрібно вибирати ні кількість активних ліній, ні ставку на одну лінію, все, з чим потрібно визначитися гравцеві – розмір загальної ставки. Його можна вибирати в інтервалі від 0.1 до 100 монет; розробники пропонують 13 можливих варіантів. На панелі управління під написом Bet представлено п’ять варіацій ставки, найбільш близьких до тієї, яка обрана на поточний раунд. Міняти її розмір можна кнопками +/- справа і зліва від клавіш з цифрами. Таких клавіш п’ять; поточна ставка підсвічується при натисканні.

Нижче цих клавіш гравець бачить три написи:

  • Balance-загальна кількість доступних гравцеві кредитів,
  • Bet – розмір загальної ставки,
  • Win-виграш.

На початок гри у гравця завжди 250 кредитів.

Зліва внизу три маленькі кнопки, на яких зображені динамік, знак питання і шестерінки, відповідно дозволяють:

  • відключати звук,
  • переглядати правила гри,
  • індивідуально налаштовувати управління грою.

Автоматичні обертання

Клавішею Auto Play можна налаштувати:

  • автоматичні обертання барабанів (п’ять варіантів від 10 до 50 прокруток),
  • умови їх припинення (виграш або досягнення балансом гравця заданих користувачем значень, які задаються вручну).

Щоб почати раунд, потрібно натиснути кнопку Spin.

Формування виграшних комбінацій

Ігрові автомати 7 Sins виграшні комбінації формуються не за активними лініями, а за так званими напрямками. Це означає, що для формування призового набору однакові символи повинні знаходитися на сусідніх колесах. Всього таких напрямків-243. Підраховуються вони традиційним способом, з крайнього лівого барабана.

Символи та коефіцієнти слота 7 Sins

У слоті присутні як стандартні, так і спеціальні символи.

«Дикий» символ

У ролі “дикого” символу виступає зображення цифри 7 (сім). При цьому існує як одиночний, так і подвійний «дикий» символ. Обидва вони замінюють всі стандартні піктограми, виключаючи скаттер. Поодинокі сімки з’являються тільки на непарних барабанах, подвійні – на парних.

Подвійний дикий символ виступає в якості двох однакових зображень, розташованих поруч один з одним. Ланцюжок з п’яти однакових зображень, що включають два диких символу, оплачується як комбінація з семи знаків.

Повністю правила гри в графічному відображенні і таблицю виграшів можна подивитися, натиснувши на клавішу Paytable.

Безкоштовні обертання

Три скаттер-символу-ящики Пандори, що з’явилися на барабанах, приносять подвійну виплату в порівнянні зі стандартною ставкою і відкривають доступ до семи безкоштовних обертань. З’являються ці Символи тільки на баранах № 1, 3 і 5.

Під час циклу фріспінів, безкоштовні обертання не можуть бути виграні повторно. Ставка під час фріспнів залишається тією ж самою, що і в раунді, коли ці обертання були виграні. За даними розробників, під час фріспінів можна виграти до 1112 загальних ставок за один спін.

У кожному обертанні під час фріспінів один із символів гріхів, завжди на барабані №3, стає розширюється, тобто займає весь барабан. Крім того, з кожним наступним обертанням на одиницю зростає множник виграшу; якщо в першому спині він дорівнює одному, то в останньому – семи.

Бонус “Другий шанс”

Навіть якщо на барабанах випало тільки два скаттер-символу, є шанс отримати безкоштовні обертання. В цьому випадку перед гравцем постають фігури всіх семи гріхів у вигляді дівчат в одязі різного кольору. Потрібно вибрати один з них; якщо вдасться вгадати, де скаттер, гравець отримає фріспіни в іншому випадку-моментальний приз розміром до 15 загальних ставок.

Стандартні символи

У слоті використані 11 стандартних символів – Сім смертних гріхів і чотири знаки карткових мастей. Кількість знаків у призовій комбінації – від трьох до семи. За комбінацію з сімома гріхами гравець може отримати від 500 до 200 монет, за комбінацію з трьома – від 1.40 до 0.60. Комбінації з картковими мастями приносять від 70 до 40 за сім піктограм і 0.20 за три.

Ігровий автомат 7 Sins відрізняється цікавим набором бонусів. Поєднання “другого шансу” з множниками ставки робить надії гравця на хороший виграш більш обгрунтованими. Цей слот представлений в безкоштовному демо-режимі на нашому сайті.

Любителям цього слота рекомендуємо поглянути на Win And Replay компанії Wazdan.

Оцінка
Голосів: 31Середнє значення: 4.3