7 Sins
5.0/5

Ігровий Play'n Go автомат - 7 Sins

Ігровий автомат 7 Sins від розробника Play'n Go-відеослот з п'ятьма барабанами. Призові комбінації тут формуються на 243 лініях. Тут також є» дикий "символ, безкоштовні обертання, збагачені бонусом "другий шанс".Найвищий виграш на автоматі становить 500 ігрових монет за набір зі стандартних символів і 1400 монет – за комбінації за участю спеціальних. В даному випадку на увазі є віртуальні монети, так як на сайті представлена безкоштовна версія ігрового автомата.


Перед початком гри на однорукому бандиті 7 Sins потрібно зробити ставку. Оскільки тут не потрібно вибирати ні кількість активних ліній, ні ставку на одну лінію, все, з чим потрібно визначитися гравцеві – розмір загальної ставки. Його можна вибирати в інтервалі від 0.1 до 100 монет; розробники пропонують 13 можливих варіантів. На панелі управління під написом Bet представлено п’ять варіацій ставки, найбільш близьких до тієї, яка обрана на поточний раунд. Міняти її розмір можна кнопками +/- справа і зліва від клавіш з цифрами. Таких клавіш п’ять; поточна ставка підсвічується при натисканні.

Нижче цих клавіш гравець бачить три написи:

  • Balance-загальна кількість доступних гравцеві кредитів,
  • Bet — розмір загальної ставки,
  • Win-виграш.

На початок гри у гравця завжди 250 кредитів.

Зліва внизу три маленькі кнопки, на яких зображені динамік, знак питання і шестерінки, відповідно дозволяють:

  • відключати звук,
  • переглядати правила гри,
  • індивідуально налаштовувати управління грою.

Автоматичні обертання

Клавішею Auto Play можна налаштувати:

  • автоматичні обертання барабанів (п’ять варіантів від 10 до 50 прокруток),
  • умови їх припинення (виграш або досягнення балансом гравця заданих користувачем значень, які задаються вручну).

Щоб почати раунд, потрібно натиснути кнопку Spin.

Формування виграшних комбінацій

Ігрові автомати 7 Sins виграшні комбінації формуються не за активними лініями, а за так званими напрямками. Це означає, що для формування призового набору однакові символи повинні знаходитися на сусідніх колесах. Всього таких напрямків-243. Підраховуються вони традиційним способом, з крайнього лівого барабана.

Символи та коефіцієнти слота 7 Sins

У слоті присутні як стандартні, так і спеціальні символи.

«Дикий» символ

У ролі «дикого» символу виступає зображення цифри 7 (сім). При цьому існує як одиночний, так і подвійний «дикий» символ. Обидва вони замінюють всі стандартні піктограми, виключаючи скаттер. Поодинокі сімки з’являються тільки на непарних барабанах, подвійні – на парних.

Подвійний дикий символ виступає в якості двох однакових зображень, розташованих поруч один з одним. Ланцюжок з п’яти однакових зображень, що включають два диких символу, оплачується як комбінація з семи знаків.

Повністю правила гри в графічному відображенні і таблицю виграшів можна подивитися, натиснувши на клавішу Paytable.

Безкоштовні обертання

Три скаттер-символу-ящики Пандори, що з’явилися на барабанах, приносять подвійну виплату в порівнянні зі стандартною ставкою і відкривають доступ до семи безкоштовних обертань. З’являються ці Символи тільки на баранах № 1, 3 і 5.

Під час циклу фріспінів, безкоштовні обертання не можуть бути виграні повторно. Ставка під час фріспнів залишається тією ж самою, що і в раунді, коли ці обертання були виграні. За даними розробників, під час фріспінів можна виграти до 1112 загальних ставок за один спін.

У кожному обертанні під час фріспінів один із символів гріхів, завжди на барабані №3, стає розширюється, тобто займає весь барабан. Крім того, з кожним наступним обертанням на одиницю зростає множник виграшу; якщо в першому спині він дорівнює одному, то в останньому – семи.

Бонус » другий шанс»

Навіть якщо на барабанах випало тільки два скаттер-символу, є шанс отримати безкоштовні обертання. В цьому випадку перед гравцем постають фігури всіх семи гріхів у вигляді дівчат в одязі різного кольору. Потрібно вибрати один з них; якщо вдасться вгадати, де скаттер, гравець отримає фріспіни в іншому випадку-моментальний приз розміром до 15 загальних ставок.

Стандартні символи

У слоті використані 11 стандартних символів – Сім смертних гріхів і чотири знаки карткових мастей. Кількість знаків у призовій комбінації — від трьох до семи. За комбінацію з сімома гріхами гравець може отримати від 500 до 200 монет, за комбінацію з трьома – від 1.40 до 0.60. Комбінації з картковими мастями приносять від 70 до 40 за сім піктограм і 0.20 за три.

Ігровий автомат 7 Sins відрізняється цікавим набором бонусів. Поєднання «другого шансу» з множниками ставки робить надії гравця на хороший виграш більш обгрунтованими. Цей слот представлений в безкоштовному демо-режимі на нашому сайті.

Любителям цього слота рекомендуємо поглянути на Win And Replay компанії Wazdan.

Оцінка
[Голосів: 31 Середнє значення: 4.3]