Відвідавши Сайт, його відвідувач погоджується з умовами Cookies, захисту даних і користування. Приймається, що відвідувач ознайомився з даними умовами і приймає їх.

Припиніть використання Сайту, якщо у Вас є претензії до правил і не прийнятно їх зміст, посилання(і) на авторські права. Спори, які виникають у відвідувачів, при використанні сайту, будуть розглянуті в порядку Закону України.

Зміст сайту носить інформативний характер

Інформація на сайті не містить і не може бути розглянута як конкретна пропозиція, конкретний продукт або послуга і т. п.

На сайті узагальнена інформація про пропоновані та надані послуги інших юридичних фірмах. Конкретні, деталізовані і пояснюють відповіді на питання, що цікавлять відвідувача (наприклад, вказівки про прострочені платежі, вказівки про недосконалих платежах, кодекс діяльності та Політика про відповідальне кредитування, розкриття оплати, в тому числі про річні процентні ставки, політика відновлення, контактна інформація та ін.), які виникли при відвідуванні сайту, доступні на домашній сторінці конкретного постачальника послуг.

Інформація, розміщена на сайті і здійснювані функції, не гарантуємо, а так само не беремо відповідальність за можливі помилки відвідувача, а так само не несемо відповідальність за придатність інформації, розміщеної на сайті, кожному відвідувачу.

Інформація, яка відображена, носить інформативний характер, і власник не несе відповідальності за рішення, прийняті відвідувачами сайту або вчинені ними дії, які були вчинені після відвідування сайту і посилаючись на розміщений на сайті обсяг інформації та рекомендації.

Надана на сайті інформація окремо не перевіряється, вона розміщується на підставі надійних інформаційних джерел.

Зазначені на сайті витрати, розміщені для інформаційних цілей, якщо тільки на сайті не вказана інша інформація. Витрати рекомендуємо перевірити до здійснення конкретної угоди на домашній сторінці конкретного постачальника послуг.

Власник має право на сайті розмістити посилання на інші домашні сторінки, що належать або знаходяться під контролем інших фізичних та/або юридичних осіб, на підставі цього Сайт може містити такі види зовнішніх сайтів, в т.ч. доступ до домашніх сторінок третіх осіб, а так само може пропонувати або інформувати про пропоновані продукти. послугах тощо третіми особами. За утримання домашніх мандрівниць, пропонованих третіми особами, в т.ч. за зміст пропонованих ними продуктів і послуг власник Не бере на себе відповідальність і не здійснює їх перевірку. Сайт не несе відповідальність за безпеку інших домашніх сторінок. Ви повинні усвідомлювати, що безпека таких сайтів може відрізнятися від сайту.

Власник сайту не бере на себе відповідальність за збитки (прямі, непрямі або випадкові), які виникли від використання Сайту, а так само не бере на себе відповідальність за доступність інформації сайту в мережі.

Інформація, зазначена в бланках запитів, розміщених на сайті, не розголошується третім особам, якщо цього не вимагають нормативні акти.

Інформацію, що знаходиться на сайті можна подивитися і роздрукувати тільки для особистих, некомерційних потреб.

Лого, розміщені на сайті, торгові знаки та інші авторські роботи є авторським матеріалом , який захищається чинними нормативними актами Латвійської Республіки. Даний авторський матеріал є особистим майном власника або іншої фізичної/юридичної особи.

Нікому іншому, за винятком ” igrok.com.ua “, немає права переробляти, змінювати інформацію, що знаходиться на даному сайті. Будь-яка публікація інформації з сайту або інше її використання заборонено, без попереднього дозволу “igrok.com.ua”. якщо порушені авторські права, у разі не дотримання умов і в залежності від характеру порушення і наслідків порушник закликається до встановленої в нормативних актах Латвійської Республіки цивільної, адміністративної або кримінальної відповідальності.

Заборонено здійснювати будь-які дії, спрямовані на безпеку, стабільність і швидкість системного функціонування сайту.

Власник має право в будь-який час ввести інші умови використання Сайту, які вступають в силу в момент, коли нові умови будуть опубліковані на сайті. Використання Сайту, в т.ч. всієї розміщеної інформації після змін, означає, що користувач погодився з усіма умовами сайту.

Умови сайту не відносяться до домашніх сторінок інших фізичних / юридичних осіб.

Регулярно ознайомлюйся з умовами сайту, тому що вони можуть бути змінені без попереднього попередження. Якщо у вас є питання, просимо, використовувати наш розділ контактів або е-пошту.

slots
logo