Відвідувачі сайту мають право без обмежень, і ввівши дані, відвідувати розділи сайту і ознайомлюватися з інформаційними матеріалами.

На сайті використовується підвищена безпека даних з використанням сертифікатів SSL. SSL забезпечує, що інформація, що пересилається з сервера на комп’ютер клієнта, зашифровується, якщо інформація перехоплена, то її неможливо прочитати, і неможливо змінити інформацію.

При відвідуванні сайту, інформація про IP-адресу, ідентифікаційний номер, дата, час, операційна система пристрою, Версія браузера, посилання доступу і Google Ads GCLID використовуються, для аналізу тенденцій відвідувачів для внутрішнього користування. Ці дані зберігаються на DigitalOcean.com.

Ви можете видалити ці збережені дані в будь-який час, написавши на наступну адресу електронної пошти: [email protected] відкликання згоди не впливає на обробку даних, які були здійснені в період, коли ваша згода була дійсно.

Відвідуючи Сайт, його відвідувач погоджується з умовами Cookies, захисту даних і користування. Приймається, що відвідувач з даними Умовами ознайомився і прийняв їх.

Припиніть використання Сайту, якщо у Вас є претензії до правил і не прийнятно їх зміст, посилання(і) на авторські права.

slots
logo