Ігровий процес на слоті

При запуску демоверсії автомата Blue Diamond гемблер отримує 1 000 демокредитов. Їх кількість під час ігрової сесії можна відстежити в лівому верхньому кутку в графі Balance. Ставка на спін відображається в секторі Total Stake. За допомогою кнопок » + ” і ” – ” тут вказується ставка в межах від 0.2 до 60 кредитів.

Запуск обертання барабанів здійснюється кнопкою з двома стрілками. Під час прокрутки вона не перестає бути активною: можна достроково завершити спін повторним натисканням на клавішу. Функцію запуску і дострокового завершення спина виконує також клавіша»Пробіл”.

Крім того, у гравця є можливість почати обертання ще одним способом:

  • навести курсор на барабани і затиснути ліву кнопку миші;
  • швидко провести курсор вниз;
  • відпустити ліву кнопку миші.

Автоматичні обертання запускає Кнопка Auto. Вона відкриває вікно, в якому потрібно вибрати бажану кількість автоспінів: 10, 20, 50 і 100. Після цього достатньо натиснути на клавішу Start. Щоб відключити автоматичний режим, потрібно скористатися кнопкою Stop. На цій клавіші також вказується кількість автоспінів, які ще повинні бути здійснені. Достроково завершити автоматичну прокрутку можна тільки з використанням клавіші “Пробіл”.

Виграш за спін показується в центрі панелі управління, а в таблиці виплат підсвічується комбінація, за яку гравець отримав нагороду. Виграшна послідовність повинна лежати на ігровій лінії, яка проходить по центрам барабанів.

Більшість призових комбінацій в слоті Blue Diamond складаються з трьох картинок. Тільки символ вишень приносить виграш в кількості одного, двох і трьох символів на лінії виплат.

Серед опцій в автоматі Blue Diamond є тільки звуковий супровід. Воно включається і вимикається кнопкою у вигляді динаміка, яка розташована у верхньому правому куті. Там же знаходиться клавіша з трьома лініями. Клік по ній відкриває розділ з кнопкою Help. Ця клавіша дозволяє ознайомитися з докладними правилами геймплея на слоті Blue Diamond.

Також ви можете ризикувати не тільки вибираючи колір карти, а й іншими різними способами граючи в ігрові автомати без реєстрації на нашому сайті.

Символи і Коефіцієнти в автоматі Blue Diamond

Всього в розглянутому слоті шість різних зображень. Основна інформація про них знаходиться в таблиці виплат на екрані слота. Картинка з синім діамантом є “диким” символом. Якщо на барабанах з’явилася комбінація з трьох» диких ” символів, користувач отримує нагороду в розмірі 888 ставок на спін.

Wild в послідовності з іншими зображеннями замінює їх, якщо це призводить до створення призовий комбінації. Детальніше про це зображенні розказано в наступному пункті.

Основні символи автомата представлені:

  • вишня;
  • табличками Bar;
  • червоною сімкою.

Одна вишня на лінії виплат приносить користувачеві одну ставку на спін. Дві вишні оплачуються трьома ставками, а три – п’ятьма. Всі інші зображення приносять виплати виключно в кількості трьох штук в комбінації:

  • послідовність табличок з синім написом ” Bar ” приносить 18 ставок на спін;
  • таблички із зеленим написом» Bar ” – 28;
  • таблички з червоним написом ” Bar ” – 38;
  • сімки-88.

Крім того, таблички Bar здатні створити змішану призову комбінацію, яка складається з неоднакових символів. Така послідовність принесе гемблеру вісім загальних ставок.

Спробувати інші Відеослоти жанру 777 можна тут.

“Дикий” символ

Wild-символ, який виконаний у вигляді синього алмазу, випадає на будь-якому барабані. При появі на лінії виплат «дикий» символ фіксується, і починається респін. Він не вимагає додаткової ставки від гравця, а також може бути достроково зупинений клавішею»Пробіл”. Якщо під час безковних спінів випав ще один синій алмаз, починається другий респін.

Кому припав до смаку вищеописаний ігровий апарат, рекомендуємо спробувати Supreme Hot від компанії EGT.

Оцінка
Голосів: 36Середнє значення: 4.8