Як грати в Pyramid of Gold

Виробник Casino Technology розробив гру Pyramid of Gold в двох версіях. В одній з них використовується технологія flash, а в іншій – html5. Різниця між ними полягає тільки в оформленні інтерфейсу.

Гра на flash-слоті починається ще до того, як гравець побачить барабани автомата. Спочатку він повинен відразу після зникнення першої заставки вибрати деномінацію-то, скільки буде коштувати ігрова монета в ігрових кредитах. Число монет, яке пропонується гравцеві на цьому автоматі, завжди однаково – 300. При цьому вартість кредиту, обчислена в них, могла б бути і різною. Але тут гравцеві пропонується лише один варіант-вибрати в якості вартості ігрового кредиту 0.01 монети. Отже, кредитів у гравця на початок гри 30 000.

після вибору деномінації гравець бачить поле з барабанами і консоллю управління. Консоль в даній версії гри не зовсім звична: всі інструменти управління винесені на окремий екран. На самій панелі гравця чекають тільки чотири табло з поточними даними про процес гри. Це:

 • табло Total Bet-загальна ставка (зліва). Якщо клікнути по ньому, ставка стає максимальною-Max Bet, а саме 500 кредитів. Відразу ж зміниться і назва табло;
 • табло Credit може перемикатися його в режим Cash (монети). Під Cash маються на увазі ігрові монети, а під Credit – ігрові кредити;
 • табло Win (праворуч), на якому гравець бачить отриманий за спін виграш. Виграш завжди вказується в ігрових кредитах.

Над ними є ще одна довга графа з підказками і побажаннями удачі для гравця. У разі вдалої прокрутки на ньому показується, яка лінія принесла виграш, і які Символи увійшли в призову комбінацію. Крім того, на цьому табло зліва вказані:

 • Lines – число активних ігрових ліній, яке гравець вибрав на цей спін;
 • Bet-ставка на кожну таку лінію.

праворуч:

 • АUTO Off / Auto On 5 (100) – показник статусу режиму автоматичних обертань;
 • Pay Table-перемикач на таблицю виплат.

щоб зробити ставку, гравець повинен клікнути по помаранчевій клавіші Game Menu зліва. Перед ним відкриється додатковий екран, де потрібно вибрати:

 • кількість ліній;
 • ставку на лінію.

вибір робиться не за допомогою клавіш » + « і» -“, а з п’яти заданих розробниками діапазонів:

 • Для ліній– 1-15, 15-25, 25-40, 40-50, 50;
 • Для ставки– 1-2, 2-3, 3-5, 5-10, 10.

також можна скористатися клавішею Max Bet, яка одним кліком піднімає ставку до максимальної по обох параметрах відразу.

на цьому екрані також розташовані:

 • перемикач в режим автоматичних обертань (є всього два варіанти – 5 і 100 прокручувань) – клавіша Autoplay;
 • покажчик рівня гучності звуку – також можна зовсім відключити його) – клавіша Music;
 • перемикач в режим таблиці виплат-клавіша Help Pays.

щоб повернутися до основної консолі, потрібно клікнути помаранчеву клавішу (тепер вона називається Exit Menu) ще раз.

повернувшись на головний екран, гравець може звернути увагу ще на дві маленькі кнопки в правому нижньому кутку. Клавіша із зображенням динаміка дозволяє управляти звуковим супроводом, а із зображенням рамки (або хрестика) – розгорнути ігрове поле на весь екран (і згорнути назад).

що стосується html5 версії, то тут меню деномінації відразу ж після запуску гри НЕ з’являється. Цю клавішу гравець знайде самостійно в правому верхньому куті екрану. Тут відразу відкривається головний екран з ігровим полем і панеллю управління.

на консолі запропоновані такі кнопки та інфоблоки:

 • клавіша із зображенням шестерінки-відкриває розділ ігрових налаштувань. Після випадання призової послідовності вона перетворюється в X 2 і запускає гру на ризик;
 • табло Credit – також як і у flash версії показує актуальний стан балансу в кредитах і перемикається в режим Cash, якщо клікнути на нього мишкою;
 • графа Total Bet-відображає розмір поточної ставки на спін. Після натискання на область цього вікна, в ньому з’явиться кнопка зі знаком»+”. Кожен клік по ній додає до лінійної ставки по одному кредиту;
 • вікно Win-демонструє суму останнього виграшу;
 • синя клавіша зі стрілкою жовтого кольору-починає спін. Щоб запустити 100 автоспінів, необхідно утримати її 2 секунди. Також після кожного вдалого обертання барабанів ця кнопка замінюється елементом із зображенням долоні. Він використовується для відмови від участі в грі на ризик.

Кнопка, яка відкриває таблицю виплат, розташована у верхній частині екрана, зліва від барабанів. Вона маркована у вигляді літери “i”.

управління ігровим процесом в html5 моделі слота здійснюється через меню налаштувань. Кнопка з шестерінкою відкриває це меню. Тут запропоновано відрегулювати три параметри:

 • Bet-сума кредитів, поставлених на одну ігрову лінію;
 • Lines-кількість активних ліній виплат;
 • Auto Play-серія автоспінів.

регулювання значень здійснюється за допомогою кнопок » + “і”»”, які додаються до кожного з параметрів. Щоб активувати автоспіни, необхідно вибрати 5 або прокруток, і натиснути синю кнопку з жовтою стрілкою, не закриваючи меню налаштувань.

нагадаємо, що в будь-який з моделей ігрові автомати на гроші в режимі автоматичних прокручувань ризик-гра недоступна. Щоб зіграти в неї після будь-якого виграшу, цикл обертань доведеться перервати.

гра на цьому слоті, як і на інших на порталі, повністю безкоштовна для користувача. Безкоштовна версія flash – або html5-автомата надана тільки для ознайомлення з особливостями ігрового процесу.

символи та коефіцієнти слота Pyramid of Gold

у слоті використані як стандартні, так і спеціальні символи.

“Дикий” символ

“Диким” символом служить зображення Золотої маски індіанського бога. Він замінює всі інші малюнки, крім scatter. Сам цей знак теж може утворювати виграшні комбінації з наступними коефіцієнтами:

 • 3 символи-50 кредитів;
 • 4 символи-200 кредитів;
 • 5 символів – 1 000 кредитів.

Scatter-символ

Scatter-символом служить зображення піраміди. Він з’являється тільки на другому, третьому і четвертому барабанах. Три таких знака приносять 100 кредитів і п’ять фріспінів.

Стандартні символи

у слоті використано 10 стандартних символів. Шість старших з них пов’язані з релігією індіанців. Це зображення:

 • чорної і червоної жриць, що приносять 25, 100 і 400 кредитів за 3, 4 і 5 картинок відповідно;
 • ягуара і орла, що дають гравцеві 15, 75 і 250 кредитів;
 • двох ритуальних масок, які поповнять рахунок гравця на 5, 50 і 150 кредитів кожна.

за ними йдуть старші карткові символи-туз, король, дама і валет. Всі вони приносять однаковий виграш-5, 15 і 100 кредитів.

всі символи утворюють призові комбінації тільки з не менше ніж трьох символів, а виграшні Набори підраховуються тільки зліва направо (винятки складають scatter комбінації).

Ризик-гра

у слоті передбачена опція ризик-гри, тобто збільшення виграшу, але при можливості повністю його позбутися. У flash версії гри після вдалого спина клавіша Game Menu змінює назву на Double Up, а клавіша Start – на Take Win. У html5 кнопка з шестерінкою перетворюється в X 2, а кнопка Синя кнопка зі стрілкою – в кнопку з долонькою. Якщо гравець не хоче ризикувати навіть частиною виграшу, він повинен використовувати другу клавішу. Якщо прийнято рішення грати в ризик-гру-першу.

Аибравши ризик-гру, користувач потрапляє на додатковий екран, на якому бачить колоду карт, що лежать сорочкою вгору. Він повинен вгадувати, який буде колір масті або масть карти, яку дилер здасть з колоди наступної. Якщо вгаданий колір, отриманий в основній грі-виграш збільшується в два рази, якщо масть – в чотири. Якщо гравець не вгадав, він втратить кредити, отримані в основній грі і в попередніх раундах ризик-гри.

Але можна мінімізувати можливі втрати, ризикнувши не всім виграшем, а тільки його половиною. Для цього потрібно скористатися кнопкою Half Gamble або½, в залежності від моделі ігрового апарату. У разі, якщо розігрується Непарне число кредитів, число для розіграшу округляється в меншу сторону. У будь – який момент, натиснувши клавішу Start (Синя кнопка із зображенням долоні-для html5 версії), можна забрати виграш і припинити гру.

Гра триває до першої невдачі гравця, або поки виграш не перевищує 50 загальних ставок. У цьому випадку гравець повертається в основну гру автоматично.

Безкоштовні обертання

Безкоштовні обертання запускаються, якщо в будь-якому місці на барабанах (з урахуванням того, що вони з’являються тільки на трьох барабанах з п’яти) випали три символи scatter. У цьому випадку гравець отримує п’ять фріспінів.

під час раунду безкоштовних обертань фріспіни можуть бути виграні вдруге.

Управління з клавіатури

Специфіка цього слота в тому, що ігровим процесом можна управляти не тільки мишею, але і з клавіатури. У правилах описано, в якому режимі які клавіші для цього потрібно використовувати.

Оцінка
Голосів: 45Середнє значення: 4.8