Ігрові автомати по темі Клеопатра

Ігрові автомати 1 - 3 з 3
Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус

Ігрові автомати на тему Клеопатри

Ігрові автомати, присвячені єгипетській цариці Клеопатрі, розташовані в минулому столітті до нашої ери серед найбільш захоплюючих пейзажів у всьому світі, подорожують по річці Ніл, спостерігають прогрес могутніх єгипетських кораблів, контрастують з винахідливими, але скромними плавзасобами селян, пірамідами у всій їх красі, пальмами, очерчивающими небо в пустельному оазисі, майже неймовірними багатствами, які оточують саму Клеопатру, Сфінксом, ієрогліфами, квіткою лотоса, священними кішками, часто вважаються богами або напівбогами, і особистими речами, такими як єгипетські прикраси., у тому числі і величезні сережки Клеопатри, посипані дорогоцінними каменями.

Знаменита або, можливо, сумнозвісна чарівність і сила зваблювання Клеопатри допомогли їй відновити своє царство в неспокійні часи, завоювавши серце Юлія Цезаря, найвідомішого полководця Риму, народивши йому сина Цезаріона (або маленького Цезаря) в надії укласти тривалий союз з Римом і захистити його. У тому числі ця історія, пристрасть і інтерес до онлайн-азартних ігор, безумовно, служать для пожвавлення ігрового процесу, чарівність Клеопатри змінило хід історії, наслідки якого досі пульсують в світі сьогодні, як ми могли не бути зачаровані грою, зосередженої на цій епічній історичній фігурі? Існує безліч онлайн-казино, платформ онлайн-ігор і сучасних розробників, які зробили дуже успішні ігри, засновані на цьому конкретному жанрі, і нижче наведено список найпопулярніших і найбільш часто граються ігор, які присвячені Клеопатрі.

Розробники і найпопулярніші ігри

Нижче наш сайтs представляє деякі з найпопулярніших онлайн ігрових автоматів від найбільших імен в бізнесі, присвячених життю і часам Клеопатри:

Клеопатра і Клеопатра II

Клеопатра, розроблена IGT, дуже популярна, настільки популярна насправді, що розробники визнали її гідною того, щоб вкласти багато часу, ресурсів і зусиль в розробку першої гри і розширити її, щоб вона стала сагою з Клеопатрою II. В обох випадках ви будете зачаровані виглядом Клеопатри, який приведе вас до ігор з чудовою графікою і серією символів, заснованих на екзотичній атмосфері, якою насолоджувалася Клеопатра, таких як квітка лотоса, Священний жук, сфінкс (фігурує в якості символу розкиду гри), Око Гора, виразні ієрогліфи, що представляють символи візки і деяких єгипетських богів, золото і, звичайно ж, сама Клеопатра. Навіть сьогодні ніхто не знає, в якій єгипетській піраміді покояться тлінні останки Клеопатри, ви будете першим, хто це дізнається?

Скарб Клеопатри

У цій грі від Games OS ви дійсно можете проникнути у власну кімнату королеви і на власні очі побачити її Показне вбрання, таке як її блакитно-блакитні сережки, величні Нашийники в єгипетському стилі і баночки з мазями. Потім ви побачите сцени з життя Клеопатри, наприклад, коли її слуги доглядають за нею в її особистих покоях або відвідують її саркофаг, який сам стає схованкою для того, що може бути найціннішим скарбом з усіх.

Благодать Клеопатри

The Grace of Cleopatra-це ігровий автомат, розроблений компанією EGT, в якому ви будете залучені в гостросюжетне пригода, пов’язане з різними любовними і політичними інтересами між Юлієм Цезарем і Клеопатрою, а також Марком Антонієм, якого гра прекрасно представляє у вигляді символів, разом з кішкою, священною твариною в Давньому Єгипті вважався напівбогом, згідно з міфами і легендами, прямим нащадком бога Ра, священним жуком, всі вони оточені золотом на справді епічному етапі людської історії. Цей ігровий автомат, зокрема, дозволяє гравцеві подорожувати відразу по двом великим класичним цивілізаціям, а саме по Римській імперії і Стародавньому Єгипту.

Загальні особливості гри

Природно, ігрові автомати онлайн на тему Клеопатри включають в себе всі звичайні бонуси і спеціальні функції, які ми могли б очікувати від таких ігор. Ви берете на себе роль безстрашного дослідника, який намагається отримати доступ до камери смерті, в якій зберігаються саркофаги фараонів, разом з їх скарбами, спочатку призначеними для того, щоб бути взятими з ними в загробне життя, але, при деякій майстерності і удачі, в кінцевому підсумку можуть виявитися призначеними для ваших гаманців і гаманців. Ви повинні просуватися до скарбу, виконуючи такі завдання, як відкриття замкнених дверей, щоб наблизитися на один крок до головної мети-повернення скарбу в найпотаємніше святилище піраміди, кожен раз вибираючи правильні єгипетські плитки, повертаючи обертові двері з, здавалося б, неймовірно важкого твердого каменю, як в незліченних фільмах, заснованих на тій же ідеї, або стрибаючи на послідовні п’єдестали в правильному порядку.

Звичайно, також можна отримати раунди безкоштовних обертань, які активуються автоматично при появі 3 символів, символів Scatter, Wild і Bonus, а також можливість подвоїти свій виграш за допомогою спеціального бонусу Фараона, де ви повинні спробувати правильно вгадати колір карти, що лежить лицьовою стороною вниз, яка може бути або червоною, або чорною. Ці спеціальні ігри завжди засновані на темі даної гри.

Уявіть собі на мить, що ви граєте в свою улюблену гру Клеопатру, коли раптом, можливо, навіть несподівано, один за іншим удача починає вирівнювати всі виграшні символи, на які ви сподіваєтеся. Особливий інтерес представляють наступні символи: шукач пригод, одягнений в бежеве, єгипетські боги, такі як бог сонця РА або гір, бог з головою сокола, священна книга, Око Гора, річка Ніл, єгипетські човни, папірус, Єгипетський хрест, різні коштовності в єгипетському стилі, пантери, кішки і, звичайно ж, сама Клеопатра, включаючи сцени з її життя і її коханого Юлія Цезаря.

Як видно з великого списку вище, існує колосальна кількість гігантів індустрії, які розробляють, розробляють і виробляють онлайн ігрові автомати на тему Клеопатри, щоб задовольнити інтенсивний попит одного з найпопулярніших жанрів онлайн-азартних ігор, роблячи практично безперервний потік нових ігор, оновлених версій і саг, заснованих на цих самих затребуваних ігрових автоматах.

Оцінка
Голосів: 42Середнє значення: 4.9