Ігрові автомати по темі Музика

Ігрові автомати 1 - 4 з 4
Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус

Характеристики онлайн слотів з музичною тематикою

Онлайн-слоти, що мають музичну тематику, будуть використовувати відповідні Символи, будь то зображення учасників групи або співака на різних етапах їх кар’єри, інструменти, якими вони знамениті, або предмети з їх конкретного жанру. Вони також можуть використовувати символи гральних карт, які зустрічаються в багатьох ігрових автоматах, а також дикі, скаттерні або бонусні символи.

Ігрові автомати, засновані на музичних темах, були створені багатьма розробниками, тому що вони знають, яку владу музика має над послідовниками музичних виконавців, але ця тема включає в себе не тільки співаків або групи. Онлайн ігровий автомат Live Jazz від розробника Genesis перенесе вас на вулиці Нового Орлеана темної ночі, з його пустельними вулицями … Ви опинитеся в хорошому джазовому музичному клубі “живий джаз”, де саксофоніст акомпанує співакові, створюючи інтимну і комфортну атмосферу, де ви можете розслабитися в своєму кріслі і насолоджуватися музикою, відчуваючи свою удачу. Перейдіть на безкоштовний відео-слот Guns N ‘ Roses, розроблений компанією NetEnt, де вас втягнутий в дикий і живий виступ в найчистішому стилі Guns N Roses, крім можливості вибрати фонову музику, ви відчуєте всю енергію, яку ця група передає за допомогою феєрверків, спецефектів і приголомшливого саундтрека. Це майже так само жорстоко, як рок-звук, який можна знайти в слоті Motörhead, також розробленому і розробленому компанією NetEnt, але велика різниця полягає в тому, що ви відчуєте себе в першому ряду більш інтимного концерту, коли побачите інструменти і відчуєте гуркіт динаміків. Музика не припиняється, коли ви граєте на ігровому автоматі Jimi Hendrix, також виробленому NetEnt, але на цей раз вона передає внутрішній світ і гармонію з рештою Всесвіту, це тому, що душа Хендрікса дійсно присутня в цій грі, гітари, квіти і безліч образів, які разом з музикою генія гітари змусять нас повернутися в минуле, як ніби він ніколи і не йшов. Леандр мав інші наміри, коли вони створили онлайн-слот Dolly, який був розроблений, щоб віддати належне в житті успішної співачки та автора пісень Доллі Партон. Музичні хіти, які ви можете вибрати для прослуховування під час гри, перенесуть вас у фантастичний світ кантрі-музики, де поряд з символами гітари, старим мікрофоном і зображенням співака, нагадають вам, що ви все ще можете насолоджуватися музикою однієї з живих легенд музики сьогодні, оскільки ви заробляєте нагороди, обертаючи барабани.

В онлайн-ігрових автоматах з музичною групою або музичними темами зазвичай на барабанах грають члени групи або співак, про який йде мова. Як правило, вони пропонують раунди безкоштовних обертань, які запускаються спеціальними символами, такими як Scatter, Wild або Bonus, а також множники для виграшів, однак ризик-ігри не часто доступні, хоча це компенсується великою різноманітністю конкретних бонусних ігор, таких як бонус Crowd Pleaser, Solo Multiplier, Pick and Click, функція Purple Haze, функція Bomber або Бонус Dolly Wheel Of Wealth.

Розробники слотів під музичну тематику

Є багато ігрових автоматів, які мають музичну тематику, але найчастіше можна знайти ігри, засновані на відомих групах або виконавцях, так як вони більш популярні, ніж ті, які пов’язані з певним музичним стилем. Igrok Com Ua надали Найпопулярніші ігри з цих тем, які були створені кращими розробниками, такими як:

  • Леандр – Доллі
  • Genesis – Живий Джаз
  • NetEnt – Guns N Roses, Jimi Hendrix, Motörhead

Оскільки музика є частиною повсякденного життя більшості людей, розробники ігор стежать за тим, щоб вони отримали права від артистів або груп, і часто тісно співпрацюють з ними, щоб гарантувати, що їх ігри включають всі аспекти їх конкретного жанру музики. Оскільки нові групи або співаки стають популярними, ця тема продовжує зростати і дозволяє розробникам ігор створювати ігри, які є індивідуальними, включають спеціальні бонусні функції та символи, характерні для жанру, групи або співака.

Оцінка
Голосів: 25Середнє значення: 4.7