Ігрові автомати по темі Історія

Ігрові автомати 1 - 9 з 9
Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус

Особливості онлайн слотів на тему історії

Історія, безсумнівно, має неймовірне значення для багатьох людей у всьому світі, оскільки уряди, університети, приватні установи та приватні особи присвячують величезні ресурси, зусилля та час збереженню та викладанню історичних знань, а також збереженню історичних місць, пам’ятників, руїн та артефактів; всі вони мають правовий захист як національного, так і міжнародного права. Великі імперії, такі як ті, що були створені Олександром Македонським, римлянами і іспанцями, справили на світ свою частку різних історій, героїв, лиходіїв, солдатів величезної хоробрості і пригод.

Поверніться в часи Римської імперії і подивіться на Колізей у всій його пишності, станьте великим гладіатором, шукайте стародавні багатства, ацтекське золото і багато, багато іншого. Перенесіться в інший час, одягніть ковбойську капелюх і зарядіть пістолет, готовий до сутички на Дикому, Дикому Заході. Ці онлайн-ігри-це не якийсь нудний, сумний урок історії, скоріше, шанс пережити дію через живу взаємодію з вами як з головним героєм. Який би шлях до долі ви не вибрали, в якій би часовій шкалі ви не опинилися, гра в ігрові автомати безкоштовно в онлайн-казино, безумовно, служить захоплюючим розвагою і, хто знає, якщо пощастить, шансом виграти теж.

Більшість символів, знайдених в цих іграх, пов’язані з історичними персонажами даної гри, перешкодами, з якими стикається наш герой в кожній пригоді, і різними об’єктами, з якими ви стикаєтеся на цьому шляху. Саме це, а також неймовірна кількість потенційних артефактів, дрібничок і скарбів, які ви можете знайти, дозволяє цим іграм, на відміну від ігор інших тематик, мати унікальні символи, хоча, звичайно, класичні символи Wild, Scatter і Bonus будуть використовуватися так само, як і в більшості інших ігрових автоматів подібного типу.

Розробники ігор і Найпопулярніші ігри

В рамках історії тематичних онлайн ігрових автоматів є цілий ряд ігор, які, мабуть, більш відомі і популярні, ніж інші, а саме:

Авалон

Avalon, розроблена компанією Microgaming, – це гра, в якій вражаючий образ “володарки озера” нагадує вам під час кожного обертання барабанів, що ніщо з того, що відбувається в місті не вислизає від її погляду, оскільки вона пропонує вам шанс виграти великі скарби. У процесі гри важливо відзначити, що ви завжди повинні намагатися порадувати і прислухатися до порад, які вона дає, що варто мати на увазі, якщо ви хочете отримати її мудрість і магію, щоб вести вас до найбільших скарбів, пропонованих у цьому місті.

Сила ацтеків

Міста ацтеків сильно відрізнялися від багатьох інших міст стародавнього світу, і цей факт знайшов своє відображення в ігровому автоматі Aztec Power, розробленому компанією Greentube. Це азартна гра, в якій культура цієї колись великої цивілізації представлена ідолами, прикрашеними сріблом, золотими пірамідами, одягом тубільного періоду з пернатими капелюхами, фарбою для обличчя і інструментами, використовуваними ацтеками. Відкрийте для себе свою внутрішню ацтекську принцесу або воїна, пограйте з диким духом або увійдіть в храм, щоб випробувати ацтекські мрії про прикрашених дорогоцінними каменями вівтарях. Ці ігри дозволяють вам стати авантюристом у пошуках легендарних скарбів ацтекського жерця і народу, по дорозі ви відчуєте всі емоції і гострі відчуття від того, щоб бути головним героєм у вашому власному спеціально створеному пригоді. Примусьте барабани обертатися всього одним клацанням миші, і, можливо, ви побачите ягуарів або Уїцилопочтлі, Бога Сонця, а може бути, принцеса-воїн з’явиться вночі і наповнить вас інтригою і ентузіазмом для ще одного пригоди, в будь-якому випадку, ви можете насолоджуватися атмосферою культури, втраченої давним-давно, а також мати можливість використовувати спеціальні символи для формування виграшних комбінацій під час кожного спина, просто і швидко.

Гладіатор

Дія Гладіатора “Game of Gladiators” від Playtech відбувається в Древньому Римі в епоху імперії, і в якому Максим Децимо Меридио, колишній командир легіонів в Галлії, тепер є гладіатором, який надихає цілу націю з арени, борючись за рівність умов, підтримуваний деякими членами сенату, прекрасною сестрою імператора Квінта, а також його вірними товаришами по зброї, він просто може виконати свої цілі, надихаючи весь Рим. Дізнайтеся, що відбувається далі, граючи в цю інноваційну гру, і Здійсніть подорож у часі в пошуках рівності, честі і винагороди, гідного чесної боротьби.

Загальні Особливості Гри

Ігрові автомати онлайн зазвичай мають персонажів з теми, представленої в ігровому процесі кожного конкретного ігрового автомата на барабанах, змушуючи вас відчувати те, що відчувають герої під час пригод, борючись зі всілякими негараздами, щоб досягти своїх цілей, навіть в бонусних іграх ви побачите безліч персонажів з сюжетної лінії. Більшість раундів з безкоштовними обертаннями активуються, коли на барабанах випадають 3 певних символу, будь то Scatter, Wild і бонусні символи. Як тільки ви отримаєте доступ до цих раундів, ви можете отримати додаткові безкоштовні спіни і, можливо, навіть дуже затребувані бонуси, які множать будь-які виграші. У цьому типі тематичної ризикової гри може бути шанс подвоїти ваш потенційний виграш, для цього ви повинні правильно вибрати колір прихованої карти, чи буде вона червоною або чорною?

Ігрові автомати онлайн, такі як цей, часто мають спеціальні бонуси спеціально для того, щоб відповідати розповіді гри, як і тут, з бонусом Колізею і бонусним раундом, більшість спеціальних ігор грають на тому ж або додатковому екрані.

Є багато розробників азартних ігор, які активно розробляють онлайн-слоти, тематичні для історичних ситуацій, людей і місць, ми хотіли б надати вам список найпопулярніших і найбільш часто граються:

  • Greentube – Aztec Power
  • Playtech – Гладіатор
  • Microgaming – Avalon

Ігрові автомати на тему історії мають величезну кількість пристрасних послідовників, створюючи попит, який відомі розробники прагнуть задовольнити, розробляючи існуючі ігри та саги, а також виробляючи нові ігри, щоб відповідати поточним і майбутнім тенденціям азартних ігор, таких як ігрові автомати онлайн. Ігрові автомати на тему історії пропонують потенційно нескінченне джерело пригод і сюжетних ліній, за допомогою яких можна створювати всі кращі і кращі Ігри.

Оцінка
Голосів: 29Середнє значення: 4.4