Грати в ігровий автомат Vikings go Berzerk на гроші в онлайн казино України

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота Yggdrasil
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 25
Кількість барабанів 5
Бонусна гра є
Фріспини є
Wild символ є
Scatter символ є
Множник немає
Швидкий спін немає

Як грати на слоті Vikings go Berzerk

Запускаючи демо версію слота, ви автоматично отримаєте 10 000 віртуальних кредитів. Ця сума призначена для встановлення ставок і оплати обертань (спінів) по ходу сесії. По завершенні завантажувального ролика на екрані з’явиться:

 1. Ігрове поле, що складається з 5х4 осередки, сформовані перетином 5 стовпців (барабанів) і 4 рядків – рядів. Кожна комірка містить один ігровий символ. Запуск обертання змінює зображення в осередках.
 2. Панель управління, що містить поля зі змінними характеристиками, вікна, що відображають ігрові дані, і кнопки, що активують обертання барабанів.
 3. Додаткова рядок іконок-додаткових кнопок, що відкривають правила, таблицю виплат, і змінюють налаштування графіки і звуку.

Основну увагу слід приділити панелі управління. Щоб провести ігрову сесію максимально успішно, слід навчитися читати дані, що відображаються у вікнах в нижній частині екрана. Розуміючи залежності виведених показників, користувач завжди зможе оцінити вигідність поточної гри. Отже, розглянемо всі елементи панелі зліва направо:

 • Lines-відображає незмінну кількість ліній виплат-25.
 • Coin Value-вартість монети. Цей пункт вимагає окремої уваги. Умовно кажучи, на одну лінію поставлена одна монета. У шкалі Coin Value, перетягуючи бігунок або натискаючи клавіші «-» / «+» гравець змінює співвідношення монета/кредит в діапазоні 0,01-5. Таким чином, 1 монета може коштувати 0,01, А може-5 кредитів.
 • Bet-відображає загальну кредитну ставку на спін з урахуванням вартості монети. Так, при 25 активних лініях і параметрі Coin Value 0,01 ціна обертання складе 0,25, А при вартості монети 5 – 125 кредитів.
 • Max Bet-кнопка, яка призначає найвищу вартість монети. Повторне натискання скидає максимальний параметр до попереднього призначеного Користувачем показника.
 • Кнопка з круговою стрілкою-запускає обертання барабанів. Протягом спина ця ж клавіша перетворюється в стоп-кнопку, завершальну оборот передчасно.
 • Кругова стрілка з трикутником-клавіша, що запускає серію автоматичних обертань. Якщо ви не хочете відволікатися на постійну активацію спинив і віддаєте перевагу грати за фіксованою ставкою, запустіть клацанням по клавіші 10-1000 обертань поспіль, вибираючи потрібну кількість зі списку, що випадає.
 • Win-демонструє виграш гравця, отриманий в результаті підрахунку комбінацій, що випали за спін. Ця сума відображається в кредитах.
 • Balance-відображає рахунок користувача.

Ігрові автомати Vikings go Berzerk від Yggdrasil не містять ризик-гри, а запуск бонусів призупиняє автоматичні обертання. Тому гру можна вести в автоматичному режимі без втрати можливостей і переваг. Авто-спини підвищують динаміку сесії.

Символи і виплати

І грі Vikings go Berzerk задіяно 8 рядових символів-зображення, єдиною функцією яких є складання комбінацій. Всі призові поєднання вважаються зліва направо, від 1 стовпця до 5. Щоб отримати приз за 3, 4 або 5 однакових картинок, вони повинні розташовуватися послідовно і безперервно, займаючи одну з 25 ліній виплат. Будова ліній і вартості комбінацій ви зможете вивчити в таблиці виплат, яка відкривається після клацання по іконці «i» в додатковому рядку меню.

Вивчаючи нагороди за поєднання, ви виявите, що Символи відрізняються між собою не тільки візуально, але і по виплатах. Так, зображення можна поділити на:

Дешеві-монети з різних матеріалів. Такі зображення оцінюються по самим невисоким коефіцієнтам.

 • залізна монета-грає за множниками для лінійної ставки х5, х25, х40 за 3, 4 або 5 зображень;
 • мідна-х5, х25 і х50;
 • Срібна-х6, х30, х60;
 • золота-х6, х30, х70.

Три зображення в ряд приносять 5-6 лінійних ставок, що при вартості монети 5 і загальною ставкою 125 становить всього 25-30 кредитів. Така виплата не перевищує вартість спина, і тому вважається невигідною. На користь гравця картинки починають грати, коли збираються по 4-5 в ряд.

Цінні символи-портрети вікінгів. Вони приносять виплати, більш щедрі, ніж описаний раніше тип зображень:

 • дівчина-Вікінг-х20, х75, х150;
 • воїн з білою бородою-х25, х75, х175;
 • Вікінг з пов’язкою на оці-х30, х100, х200;
 • воїн з татуюванням-х30, х100, х250.

З наведених множників видно, що навіть 3 таких зображення в основному відбивають, рідше перевищують вартість обертання. Виняток-дівчина-Вікінг. Але в поєднаннях по 4-5 символів в ряд вона також стає досить вигідною.

Спеціальні зображення

Крім 8 рядових, в слоті Vikings go Berzerk, задіяно 4 спеціальних символу. Це картинки, які виконують додаткову функцію – грають за нестандартними правилами, активують переваги і так далі. До них відносяться:

 1. “Дикий” символ-картинка з написом Wild. Це зображення з’являється на будь-якому з 5 барабанів і доповнює поєднання рядових символів, заміщаючи відсутній елемент комбінації. Тобто, якщо в потенційно виграшній комбінації є “розрив «в один барабан, і це місце займає» дикий” символ, комбінація зараховується як призова.
 2. Скаттер-зображення з сиреною і написом Free Spins. З’являючись в 3, 4 або 5 довільних осередках ігрового поля, картинка активує серію з 7, 14 і 21 безкоштовних обертань.
 3. Скриня зі скарбами на 4-му барабані-символ миттєвого бонусу. Коли такі зображення з’являється під час основної гри, користувачеві пропонується вибрати одну з двох нагород – призова кількість монет (50-1000), або запуск фрі-спінів.
 4. Золотий скриня коштовностей на 5 барабані. Такий символ розширює вибір нагород можливих призів:
  • бонусна миттєва виплата в розмірі 250-10 000 монет;
  • запуск фрі-спінів;
  • призові 25% в шкалу люті всіх вікінгів;
  • активація Ragnarök Free Spin.

Переваги, що запускаються бонусними зображеннями часто більш вигідні, ніж складання комбінацій в основній грі. Тому досвідчені гравці вважають за краще режим авто-гри, щоб прискорити процес випадання особливих символів. Зауважте, режим не впливає на ймовірність появи необхідних картинок. Він тільки прискорює ігровий процес.

Особливості геймплея

Ще одна можливість запустити спеціальні безкоштовні обертання запропонована у вигляді додаткового завдання (квесту). Безпосередньо під барабанами, трохи вище панелі управління, розташовано 4 портрети вікінгів. Це ті ж герої, що використовуються в якості рядових символів.

Поруч з кожним портретом розташована шкала люті. Це півколо, що виглядає як окантовка щита. Коли на екрані випадає призове поєднання за участю одне з вікінгів, частина шкали люті наповнюється червоним світлом. Як тільки світіння займе весь півколо, запуститься серія з 7 особливих фрі-спінів. Під час безкоштовних обертань Вікінг, чия шкала була заповнена, бореться з сиреною в стані берсерка (особливий стан люті у скандинавських воїнів).

За правилами фрі-спінів, якщо Вікінг перемагає Сирену, його зображення стає додатковим» диким ” символом. Оскільки берсерк перемагає гарантовано (про що заявлено в правилах), в безкоштовних раундах діють два «диких» символу – з написом Wild портрет обраного воїна.

Безкоштовні обертання

Серія безкоштовних обертань запускається в разі, коли на екрані з’являється 3, 4 або 5 символів з написом Free Spins. В нагороду за Скаттери користувач отримає 7, 14 і 21 спін відповідно. Перш ніж запуститься бонусний тур, розігрується випадковий бонус, який діє під час призових раундів. Серед них:

 1. Ragnarök Free Spins-режим, при якому всі Вікінги можуть перемогти Серену в бою і стати «дикими» символами. Разом в серії може брати участь 6 зображень, що заміщають відсутні символи.
 2. Додаткові обертання – від 1 до 3.
 3. Starting wild – на початку кожного раунду в будь-який з осередків з’являється” дикий ” символ, підвищуючи ймовірність утворення призових послідовностей.
 4. Starting wild reel-вигода, при якому на початку кожного спина один з 5 барабанів цілком покривається “дикими” символами
 5. Гарантоване випадання 5 простих або золотих скринь зі скарбами (нагадаємо, символи з’являються на 4 або 5 барабанах і містять додаткові призи).

Фріспіни проходять за умовами, заданими для основної гри. Тобто ставка, призначена для обертання, що активує бонус, діє і під час безкоштовних обертань. Найбільшу вигоду з призових раундів користувач отримає, якщо бонус запустився в момент гри за найвищою ставкою.

Монетні нагороди в простому і золотому скринях збільшені під час фрі-спінів. Серія безкоштовних обертань не може бути реактивована по ходу призового туру. Хоча продовжити її можливо за рахунок випав спочатку бонусу або за рахунок нагород, отриманих зі скринь.

Підсумок

Ігровий автомат Vikings go Berzerk компанії Yggdrasil-слот з низькою волатильністю (видає часті і невеликі призи), основну вигоду на якому можна отримати під час призових обертань. Додаткові опції (“накопичення люті”) і різноманітність переваг під час безкоштовних обертань роблять геймплей слота насиченим і привабливим, особливо для шанувальників відеоігор.

Оцінка
Голосів: 44Середнє значення: 4.4