Admiral Nelson
5.0/5

Ігровий Amatic автомат - Admiral Nelson

Admiral Nelson-класичний ігровий автомат виробництва Amatic. Ігрове поле включає п'ять триячеечних барабанів і кнопки управління. Ліній можливих виплат-десять, а комбінації складаються в стандартному порядку зліва направо. Внески за обертання виробляються в ігрових кредитах. Найдорожчу комбінацію складають п'ять символів Wild, представлених на автоматі портретами головного героя-адмірала Гораціо Нельсона. Така комбінація приносить множення ставки на лінію в 5 000 разів.

Цей слот на грошi — в цих казино

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слотаAmatic
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній10
Кількість барабанів5
Бонусна грає
Фріспиниє
Wild символє
Scatter символє
Множникнемає
Швидкий спіннемає

Навігація онлайн відео слота

На загальний внесок за одне обертання впливає два фактори: кількість ліній і ставка на кожну з них. Вибір кількості ліній і ставки на лінію можна здійснити двома способами.

Перший — кожне натискання на кнопку Lines додає активну ігрову лінію, від однієї до десяти. Оскільки кнопка тільки одна, то вибір йде по колу. Таким же способом, тільки кнопкою Bet, відбувається і вибір ставки. Мінімальна-1, а максимальна – 50.

Другий спосіб більш зручний, потрібно натиснути зліва чи праворуч від барабанів. Після натискання спливуть дві графи. Ліва показує кількість активних ліній, а права актуальну ставку на одну з них.

Ще одна прихована панель з’являється після натискання на верхній край ігрового поля. У ній зафіксовано три пункти:

  • Language-дозволяє вибрати мову інтерфейсу на слоті.
  • Audio-налаштування гучності, аж до відключення, звукового супроводу гри.
  • Paytable-виклик вікно з інформацією про коефіцієнти за комбінації, особливості деяких символів, схемах ігрових ліній і правилах безкоштовних обертань.

Обертання барабанів починаються після натискання на кнопку Start. На автоматі присутня функція skill stop, що дозволяє достроково зупинити обертання. Для цього потрібно в момент обертання натиснути на кнопку Start повторно, але вона буде носити назву – Stop.

Натискання на клавішу Gamble, після виграшного обертання, запускає ризик-гру. Крім того, якщо натиснути на цю кнопку перед початком обертань, слот буде запускати ризик-раунд після кожного виграшу.

Кнопка Auto Start запускає обертання барабанів в автоматичному режимі. Цикл прокруток буде продовжаться поки його не вимкнути або не закінчаться кредити на рахунку. Ризик гра в цьому режимі недоступна.

Комбінації символів і Коефіцієнти за них на слоті адмірал Нельсон

Комбінації складаються тільки на обраних ігрових лініях, починаючи з лівого барабана.

Самим універсальним і дорогим символом на автоматі є Wild, він представлений портретом героя Трафальгарської битви – адмірала Нельсона. Крім стандартної функції заміни будь-якого простого символу, на даному автоматі Wild може складати комбінації самостійно. Два таких символу на одній призовій лінії принесуть коефіцієнт 10, три – 100, чотири – 1 000, а п’ять – 5 000.

Ще один особливий символ на автоматі-Scatter, зображення гармати. Два таких символу принесуть коефіцієнт 20, три – 50, чотири – 200, а п’ять – 1 000, і їм не обов’язково бути на одній лінії виплат. А кожен Wild примножує коефіцієнт від Scatter символів в два рази.

Ну і останнім особливим символом на автоматі є зображення вітрильного корабля. Три вітрильника запускають призову гру з десятьма безкоштовними обертаннями.

Нижче наведені коефіцієнти за комбінації з простих символів. Простими символами на автоматі вважаються зображення, які приносять призи тільки складаючи послідовність з двох, трьох, чотирьох і п’яти на одній ігровій лінії.

  • Фанні, кохана головного героя– 5, – 50, – 200, – 1 000;
  • інкрустований коштовностями якір– 5, – 25, – 100, – 500;
  • орден– 5, – 15, – 75, – 250;

Мінімальна тривалість комбінації із символів гральних карт-три картинки.

  • туз, король, дама-10, — 40, – 150;
  • валет – 5, – 20, – 100;

Ризик-гра

На ігровому автоматі Admiral Nelson дуже цікава ризик гра, яка доступна після кожного виграшного обертання. Ігрове поле повністю змінюється. На ньому по центру зображена велика гральна карта сорочкою вгору, а у верхньому правому куті масті карт, які випали до моменту початку гри.

Суть ризик-гри полягає в вгадуванні карти. Є шість доступних варіантів вибору. Два з них, це кольори масті: червоні або чорні. Кнопки вибору: Red або Black. У випадки правильного вибору приз звичайного режиму подвоїться, якщо ж вибір буде не правильним, то гравець втрачає все.

Чотири залишилися варіанти вибору — це масті: черви, бубни, піки, хрести. Вгадавши масть центральної карти, гравець збільшує ставку в чотири рази. Але, як і з кольором, якщо вибір буде невірним, ставка згоряє.

Ще однією цікавою особливістю ризик-гри на даному слоті, є можливість ділення ставки. Наприклад, в базовій грі отримано приз у розмірі 100 кредитів, після натискання кнопки Gamble запускається ризик-гра. Після цього, клікнувши на клавішу Half, ризик-раунд буде проходити не на 100, а на 50. У той час як інші 50 додаватися до ігрового балансу.

Призова гра

Для того щоб запустити десять призових обертань потрібно зібрати на барабанах в будь-якому порядку три зображення вітрильних кораблів.

Всі подарункові прокрутки ведуться на ту кількість ліній і на ту ставку, яка встановлена в базовому режимі гри.

Вітрильники при безкоштовних обертаннях набувають функцію Wild, і замінюють собою будь-який простий символ, для складання комбінацій.

Під час призової гри є можливість збільшити кількість безкоштовних обертань. Для цього потрібно зібрати три вітрильника повторно.

Висновок

Admiral Nelson нічим не відрізняється від більшості ігрових автоматів Amatic. При цьому, досвідчені гравці зможуть побачити схожість з популярною грою Columbus від Greentube. Для отримання максимального виграшу необхідно зібрати комбінацію з п’яти » диких символів».  Найкращі ігрові автомати з виводом грошей — ви знайдете на нашому сайті.

Оцінка
[Голосів: 38 Середнє значення: 4.7]