Грати в ігровий автомат Admiral Nelson на гроші в онлайн казино України

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота Amatic
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 10
Кількість барабанів 5
Бонусна гра є
Фріспини є
Wild символ є
Scatter символ є
Множник немає
Швидкий спін немає

Навігація онлайн відео слота

На загальний внесок за одне обертання впливає два фактори: кількість ліній і ставка на кожну з них. Вибір кількості ліній і ставки на лінію можна здійснити двома способами.

Перший – кожне натискання на кнопку Lines додає активну ігрову лінію, від однієї до десяти. Оскільки кнопка тільки одна, то вибір йде по колу. Таким же способом, тільки кнопкою Bet, відбувається і вибір ставки. Мінімальна-1, а максимальна – 50.

Другий спосіб більш зручний, потрібно натиснути зліва чи праворуч від барабанів. Після натискання спливуть дві графи. Ліва показує кількість активних ліній, а права актуальну ставку на одну з них.

Ще одна прихована панель з’являється після натискання на верхній край ігрового поля. У ній зафіксовано три пункти:

  • Language-дозволяє вибрати мову інтерфейсу на слоті.
  • Audio-налаштування гучності, аж до відключення, звукового супроводу гри.
  • Paytable-виклик вікно з інформацією про коефіцієнти за комбінації, особливості деяких символів, схемах ігрових ліній і правилах безкоштовних обертань.

Обертання барабанів починаються після натискання на кнопку Start. На автоматі присутня функція skill stop, що дозволяє достроково зупинити обертання. Для цього потрібно в момент обертання натиснути на кнопку Start повторно, але вона буде носити назву – Stop.

Натискання на клавішу Gamble, після виграшного обертання, запускає ризик-гру. Крім того, якщо натиснути на цю кнопку перед початком обертань, слот буде запускати ризик-раунд після кожного виграшу.

Кнопка Auto Start запускає обертання барабанів в автоматичному режимі. Цикл прокруток буде продовжаться поки його не вимкнути або не закінчаться кредити на рахунку. Ризик гра в цьому режимі недоступна.

Комбінації символів і Коефіцієнти за них на слоті адмірал Нельсон

Комбінації складаються тільки на обраних ігрових лініях, починаючи з лівого барабана.

Самим універсальним і дорогим символом на автоматі є Wild, він представлений портретом героя Трафальгарської битви – адмірала Нельсона. Крім стандартної функції заміни будь-якого простого символу, на даному автоматі Wild може складати комбінації самостійно. Два таких символу на одній призовій лінії принесуть коефіцієнт 10, три – 100, чотири – 1 000, а п’ять – 5 000.

Ще один особливий символ на автоматі-Scatter, зображення гармати. Два таких символу принесуть коефіцієнт 20, три – 50, чотири – 200, а п’ять – 1 000, і їм не обов’язково бути на одній лінії виплат. А кожен Wild примножує коефіцієнт від Scatter символів в два рази.

Ну і останнім особливим символом на автоматі є зображення вітрильного корабля. Три вітрильника запускають призову гру з десятьма безкоштовними обертаннями.

Нижче наведені коефіцієнти за комбінації з простих символів. Простими символами на автоматі вважаються зображення, які приносять призи тільки складаючи послідовність з двох, трьох, чотирьох і п’яти на одній ігровій лінії.

  • Фанні, кохана головного героя– 5, – 50, – 200, – 1 000;
  • інкрустований коштовностями якір– 5, – 25, – 100, – 500;
  • орден– 5, – 15, – 75, – 250;

Мінімальна тривалість комбінації із символів гральних карт-три картинки.

  • туз, король, дама-10, – 40, – 150;
  • валет – 5, – 20, – 100;

Ризик-гра

На ігровому автоматі Admiral Nelson дуже цікава ризик гра, яка доступна після кожного виграшного обертання. Ігрове поле повністю змінюється. На ньому по центру зображена велика гральна карта сорочкою вгору, а у верхньому правому куті масті карт, які випали до моменту початку гри.

Суть ризик-гри полягає в вгадуванні карти. Є шість доступних варіантів вибору. Два з них, це кольори масті: червоні або чорні. Кнопки вибору: Red або Black. У випадки правильного вибору приз звичайного режиму подвоїться, якщо ж вибір буде не правильним, то гравець втрачає все.

Чотири залишилися варіанти вибору – це масті: черви, бубни, піки, хрести. Вгадавши масть центральної карти, гравець збільшує ставку в чотири рази. Але, як і з кольором, якщо вибір буде невірним, ставка згоряє.

Ще однією цікавою особливістю ризик-гри на даному слоті, є можливість ділення ставки. Наприклад, в базовій грі отримано приз у розмірі 100 кредитів, після натискання кнопки Gamble запускається ризик-гра. Після цього, клікнувши на клавішу Half, ризик-раунд буде проходити не на 100, а на 50. У той час як інші 50 додаватися до ігрового балансу.

Призова гра

Для того щоб запустити десять призових обертань потрібно зібрати на барабанах в будь-якому порядку три зображення вітрильних кораблів.

Всі подарункові прокрутки ведуться на ту кількість ліній і на ту ставку, яка встановлена в базовому режимі гри.

Вітрильники при безкоштовних обертаннях набувають функцію Wild, і замінюють собою будь-який простий символ, для складання комбінацій.

Під час призової гри є можливість збільшити кількість безкоштовних обертань. Для цього потрібно зібрати три вітрильника повторно.

Висновок

Admiral Nelson нічим не відрізняється від більшості ігрових автоматів Amatic. При цьому, досвідчені гравці зможуть побачити схожість з популярною грою Columbus від Greentube. Для отримання максимального виграшу необхідно зібрати комбінацію з п’яти ” диких символів”.  Найкращі ігрові автомати з виводом грошей – ви знайдете на нашому сайті.

Оцінка
Голосів: 38Середнє значення: 4.7