Ігрові автомати по темі Супергерої

Ігрові автомати 1 - 1 з 1
Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус

Слоти на тему супергероїв

Якщо ви любите комікси, особливо ті, в яких є супергерої, і любите грати в ігрові автомати, то вам пощастило, так як є багато онлайн-слотів, присвячених найпопулярнішим супергероям зі світу коміксів. Серед ігрових автоматів з комічною тематикою ви знайдете Green Lantern від розробника Amaya, де персонажі з кільцями позаземної сили поведуть нас, що летять по галактиці, на боротьбу з окультними силами Всесвіту, очолюваними лиходієм з рожевою шкірою.

Коли ви зустрічаєтеся з Бетменом 1970-х років і коштовностями джокерів, розробленими компанією Playtech, Бетмен разом зі своїм вірним супутником і юним диво-хлопчиком Робіном мають у своєму розпорядженні всі мислимі інструменти-Бетмобіль, Бетцикл або Батаранг, які допомагають їм боротися з Джокером і його руйнівними планами. Коли він знову з’явиться у фільмі “Бетмен і Бетгерл Бонанза”, завдяки хоробрості Бетгерл, коли справа дійде до боротьби зі злочинністю, ви відчуєте полегшення, побачивши, як її зображення обертається на барабанах.

Продовжуючи цю боротьбу між добром і злом, ви також знайдете слот Jack Hammer, розроблений компанією NetEnt для любителів персонажів більш людського типу. З його бандитською капелюхом, пістолетом в руці і зовнішністю крутого хлопця, Джек завжди готовий вирішити проблеми і погані новини, які публікуються в газетах. У цій грі дзвонить телефон, це жінка, яка дзвонить, щоб попередити Джека про диявольські плани доктора Вютена. Він планує кинути бомбу з отруйними хімікатами з повітряної кулі над містом, так швидко, як він може Джек біжить за ним, щоб зупинити його !!!!

Більшість символів, які ви знайдете в цих типах ігор, завжди будуть пов’язані з персонажем, його найбільш відомими ворогами, силами, якими вони можуть володіти, а також їх слабкими сторонами, що робить їх відмінними від інших типів тем, використовуваних для створення ігор. Навіть символи Wild, Scatter або бонуси залишаться вірними символам і тематиці слота.

Комікси були вперше помічені в Нью-Йорку в 1930-х роках з безліччю різних персонажів. Дуже скоро після цього з’явився Бетмен і змінив світ коміксів. Молоді (і не дуже молоді) жадали прочитати чергову пригоду мільйонера Брюса Уейна. У цій темі онлайн-слота ми також знаходимо шибайголову від дизайнера PlayTech, персонажа, який бореться зі злочинністю, одягненого в свій червоний костюм із зовнішністю демона, чия історія заснована на супергероя, який сліпий, проте інші його почуття сильно розвинені з тих пір, як він вступив в контакт з радіоактивною речовиною. Шибайголова присвятив себе боротьбі зі злочинністю і злими планами лиходіїв в місті Нью-Йорку, використовуючи свої навички в бойових мистецтвах на додаток до своєї надчутливості. На барабанах цього казкового ігрового автомата ви також можете знайти прекрасну героїню Електру, а також жахливих лиходіїв Kingpin (король злочинів) і Bullseye.

Серед величезного розмаїття коміксів, використовуваних в онлайн-слотах, Ви можете вибрати гру з супергероями з самих різних періодів. Деякі з наших героїв походять з давніх легенд, в той час як інші належать найостаннішим сторінкам коміксів. Не забуваючи, що деякі молоді покоління також визнають їх завдяки успіху останніх фільмів супергероя, з такими персонажами, як Зелений ліхтар, який базується на головному герої оригінального коміксу. У грі головний герой не схожий на Райана Рейнольдса, але ми бачимо Зеленого ліхтаря з його інопланетним кільцем, звідки він отримує всі свої фантастичні здібності, що дозволяють йому робити все, що тільки можна собі уявити. Його зелено-чорний костюм, який є уніформою Корпусу вартових всесвіту під назвою “Ліхтарі”, безпомилковий. Інопланетний лиходій, відомий як зловісний, також з’являється в цьому безкоштовному онлайн слоті, його рожеве обличчя і злі риси нагадають вам, що він був колишнім членом “ліхтарів”, але тепер перетворився на суперлиходія.

В інших назвах супергероїв ви знайдете Бетмена і Бетгерл Бонанзу, ігровий автомат, розроблений компанією Playtech. Дивно, що він використовує персонажів 1970-х років, і ви побачите набагато менш м’язистого Бетмена, ніж в останні роки. Вам також допоможе його завжди вірний супутник Робін, з його підлітковою зовнішністю і красивою Бетгерл, разом з ними ви зможете насолоджуватися використанням декількох своїх інструментів для боротьби зі злочинністю, таких як Бетбелт і Бетцикл.

Цей же ретро-дизайн використовується і в ігровому автоматі Batman and the Jokers Jewels, також виробленому компанією PlayTech, де вам належить битися зі злим Джокером і його особливо поганим гумором, щоб уникнути захоплення їм міських коштовностей. На щастя, у вас є доступ до всіх фантастичних інструментів Batmans, таких як Batmobile і Batcycle, які дають вам впевненість у захисті добра!!

Більшість розробників знають, що існує велика кількість послідовників, які володіють і насолоджуються коміксами, і це спонукає їх постійно розробляти нові ігри, використовуючи нових персонажів. Той факт, що ця тема має широкий спектр, дозволяє розробникам проявляти творчий підхід при розробці нових ігор. NetEnt використовує класичний комічний дизайн для своїх ігор, як Джек Хаммер, який є детективом, який носить гангстерську капелюх і має грубий зовнішній вигляд. Він бере нас на справу, де він переслідує злого доктора Вютена, щоб уникнути викиду потужної бомби з отруйним газом над містом. Ми можемо простежити історію гри через традиційний дизайн вікна коміксу.

Ігрові автомати онлайн з такою тематикою, як правило, мають на барабанах комічних персонажів, що змушує вас відчути себе одним з героїв пригод, що борються зі злом заради порятунку світу. Навіть бонусні ігри будуть засновані на якійсь особливій особливості героїв або переважних лиходіїв. Більшість раундів з безкоштовними обертаннями активуються шляхом отримання 3 або більше специфічних символів, таких як Scatter, Wild або Bonus, і під час них ми можемо отримати додаткові безкоштовні обертання.

Досить часто існують також додаткові бонуси, які можуть помножити виграш, а також подвоїти або взагалі нічого не ризикувати, де виплата може бути подвоєна, якщо відкрита карта правильно ідентифікована як червона або чорна. Інші особливості, характерні для ігор в рамках цієї теми, – це додавання різних бонусних функцій, таких як бонусна ставка, яка активує додаткову бонусну функцію.

Розробники – слотів на тему супергероїв

Є багато розробників ігрових автоматів, які пропонують комічні теми в своїх каталогах. На сайті Igrok Com Ua ви побачите найбільш впізнавані назви від основних розробників в тому числі:

  • Амайя: Зелений ліхтар
  • Playtech: Batman and the Joker Jewels, Daredevil & Batman and Batgirl Bonanza
  • NetEnt: Jack Hammer
  • Cryptologic: Супермен

Тема коміксів має багато послідовників у всьому світі, що є причиною того, що великі розробники постійно створюють нові ігри з оригінальним дизайном, бонусними функціями і ігровою структурою.

Оцінка
Голосів: 42Середнє значення: 4.6