Ігрові автомати по темі Океан

Ігрові автомати 1 - 7 з 7
Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус

Характеристики слотів з океанською тематикою

Більшість символів, які з’являються в іграх з цією тематикою, будуть пов’язані з океаном, його самими екзотичними мешканцями, скарбами, які можуть бути заховані в його глибинах, не забуваючи при цьому міфологічних персонажів, таких як русалки і навіть Бог моря Посейдон. Це означає, що ігри з цією темою можуть використовувати аналогічні зображення для своїх символів, включаючи дикі, скаттерні або бонусні символи.

Безкоштовні ігрові автомати онлайн з тематикою океану є одними з найбільш традиційних і популярних на ринку, тому ви знайдете широкий вибір ігор з цією тематикою. Ви відкриєте для себе онлайн-слоти, такі як Mermaids Millions, розроблені компанією Microgaming, які використовують зображення у вигляді мультфільмів, в тому числі зображення бога океану Посейдона, або красивої русалки з волоссям, прикрашеними дорогоцінними каменями, або скарбів, які зберігаються прихованими в океані. Є також зображення підводних тварин з незвичайним стилем, морського коника в сонцезахисних окулярах, краба, що обіймає символ А, і восьминога, обгорнутого навколо символу J.

Інший стиль можна побачити, граючи в Безкоштовний слот Ariana, також розроблений компанією Microgaming, де використовувані ілюстрації приголомшливі і набагато більш реалістичні. Серед символів ви побачите реалістичне зображення прекрасної русалки Аріани, морської зірки з яскравими і глибокими квітами і скриня зі скарбами, який знаходиться в глибинах океану. Ще одна гра з приголомшливою графікою-Lord of the Ocean, яка була розроблена і випущена компанією Greentube, ця гра має ті ж динамічні образи, і ви відчуєте магнетизм містичних персонажів на тлі моря, таких як Посейдон зі своєю короною, яка ідентифікує його як Бога моря, або образ прекрасної русалки з темним волоссям і чуттєвими очима, які запрошують вас відкрити всі таємниці і скарби, які ховаються в океанах.

Інший спосіб зануритися у Водний світ і насолодитися його красою і багатством можна побачити в ігровому автоматі Great Blue, розробленому компанією Playtech. У цій грі використовуються більш природні зображення, пов’язані з істотами, яких ми знайдемо в морі, символи мають зображення черепах, риб, морських ковзанів, морських зірок або зображення значної косатки (косатки). Ще один ігровий автомат, що використовує схожий графічний стиль, – Dolphin’s Pearl Deluxe, розроблений компанією Greentube, в цьому ігровому автоматі ви опинитеся в прекрасній підводному середовищі. Образи, які супроводжують вас у пошуках перлів, включають дельфіна, тварина, що володіє дивовижним інтелектом і пам’яттю, ската, морського коника, краба і черепашку з перлиною всередині. Так що приготуйтеся промокнути наскрізь, занурившись в дивовижний світ, повний краси, таємниць і багатств, граючи в наші безкоштовні ігрові автомати на морську тематику.

Ігрові автомати онлайн, що мають морську тематику, часто використовують на барабанах зображення найхарактерніших морських тварин або міфологічних істот, пов’язаних з морем. Навіть бонусні ігри будуть пов’язані зі спеціальними функціями, пов’язаними з морем, включаючи бонусні функції, такі як Бонус скарбів або розширюються символи. Більшість раундів безкоштовних обертань активуються, коли на барабанах з’являються 3 або більше символів scatter, wild або bonus. Ви часто знайдете додаткові множники і ризик-ігри, в яких ви можете подвоїти свій виграш, вирішивши колір карти лицьовою стороною вниз.

Розробники океанських тематичних слотів

Є багато розробників ігрових автоматів, у яких є ігрові автомати з океанською тематикою, і тут ми надали вам ті, в які ви граєте найчастіше, щоб грати онлайн безкоштовно, в тому числі:

  • Microgaming – Mermaids Millions, Ariana
  • Playtech – Great Blue
  • Greentube – Dolphin’s Pearl Deluxe, Повелитель океану

Велика кількість людей зачарована морем, істотами, як реальними, так і міфічними, які живуть в ньому, і його численними таємницями, включаючи затонулі скарби, корабельні аварії і химерні істоти. Це дозволяє розробникам ігрових автоматів створювати нові ігри з цікавими бонусними функціями і приголомшливою графікою.

Оцінка
Голосів: 46Середнє значення: 4.7