Грати Island слот на грошi в онлайн казино Країни

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота Igrosoft
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 9
Кількість барабанів 5
Бонусна гра є
Фріспини немає
Wild символ немає
Scatter символ немає
Множник немає
Швидкий спін немає

Символи і комбінації

Символи онлайн-апарату, складові на активних лініях виграшні комбінації, такі:

 • пляшка-в призовій послідовності дає найменші призові. За комбінацію з 3, 4, 5 піктограм користувач отримає множники 2, 3, 10;
 • чайка – у призовій комбінації дає коефіцієнти 3, 5, 20;
 • консервна банка – 5, 10, 50;
 • кермо – 10, 30, 100;
 • черепаха – за призову послідовність з 3, 4, 5 піктограм дає коефіцієнт 200;
 • рятувальний круг-500;
 • логотип слота Island-5 000. Таким чином, саме цей символ є найбільш виграшним в ігровому автоматі.

Якщо після спина комбінації випали на різних лініях виплат, призові за них підсумовуються і зараховуються на ігровий рахунок. Максимально можливий виграш в слоті-675 000 демонстраційних кредитів.

Крім звичайних символів, на барабанах ігрового автомата обертаються дві бонусні піктограми з особливими функціями:

 • Дельфін- “дикий” символ, який доповнює виграшні комбінації з інших зображень, крім символу з островом. У самостійній комбінації з 3, 4, 5 піктограм Wild дає множники 2 000;
 • Острів-запускає призовий раунд “Острів”, якщо на будь-яких позиціях ігрового поля випадають 3, 4, 5 таких зображень.

Правила гри на слоті

Інтерфейс онлайн-апарату включає 5 баранів, через які проходить 9 регульованих ліній.

На слоті передбачена бонусна гра, яку запускають 3 і більше символу у вигляді острова на будь-яких осередках ігрового поля. У разі проходження бонусного раунду, запускається супер бонусна гра.

У перелік картинок онлайн-апарату також входить Wild у вигляді дельфіна, що замінює інші символи, крім острова.

Діапазон ставки на лінію в безкоштовному ігровому автоматі коливається в межах від 1 до 90 демонстраційних кредитів. Найбільший виграш в онлайн-апараті досягає 675 000 кредитів. Максимальний коефіцієнт-5000, дається за комбінацію від 3 до 5 символів з логотипом Island.

Управління ігровим автоматом Island від Igrosoft, здійснюється за допомогою консолі, яка знаходиться під барабанами. На панелі управління виведені клавіші:

 1. Start-активує один спін;
 2. Auto play-запускає автоматичні обертання барабанів. Режим автоспінів зупиняється за допомогою цієї ж клавіші;
 3. Help-відкриває таблицю з коротким описом гри на слоті, основними правилами і коефіцієнтами призових комбінацій;
 4. Bet-встановлює ставку на лінію, від 1 до 90 демонстраційних кредитів. Ця ж кнопка запускає ризик-гру;
 5. Max bet-включає максимальну ставку на лінію;
 6. пронумеровані кнопки Lines-визначають кількість активних ліній виплат. Гравець може встановити 1,3, 4, 5, 7 або 9 ліній.

Крім клавіш управління, інтерфейс слота включає інформаційні вікна:

 • Кредит-показує кількість демонстраційних кредитів на ігровому рахунку;
 • Ставка-визначає розмір ставки на спін. Яка в залежності від кількості активних ліній, коливається в діапазоні від 9 до 810 кредитів;
 • Лінії-показує кількість активних ліній. Після випадання призовий комбінації на місці цього вікна з’являється вікно виграш, де відображений розмір останнього виграшу.

На початку гри на слоті в режимі онлайн користувач отримує на свій баланс 1000 кредитів. Параметри ігрового автомата: ставка і кількість активних ліній слід встановити до запуску першого спина. Якщо обертання барабанів виявилося вдалим, то хоча б на одній з активних ліній складеться призова комбінація з 3, 4, 5 однакових символів. Послідовність може випадати як справа наліво, так і зліва направо.

Призова гра “Острів”

Обіграти ігрові автомати на гроші Island можна під час призової гри, яка запускається після випадання на барабанах 3 і більше символів з островом. Після цього відкривається додатковий екран, де зображений головний персонаж на човні. Йому необхідно переплисти на острів. За допомогою клавіш Line1-Line9 гравець повинен по черзі вибрати один з 5 напрямків, таким чином, щоб головний герой не потрапив до акул і за кожне вдало обраний напрямок користувач отримує виграш.
Супер призова гра

У цьому раунді гравець повинен допомогти герою вибрати один зі шматків м’яса. За правильний вибір користувач отримує виграш, але, якщо головний персонаж гри потрапляє в пастку, раунд закінчується.

Ризик-гра

Будь-який виграш за звичайний спін можна помножити в ризик-грі. Для запуску раунду передбачена клавіша Bet. Щоб відмовитися від ризик-гри і продовжити звичайні спини, необхідно клікнути на Start. Під час автоматичних спінів ризик-гра недоступна.

У ризик-грі користувач повинен вгадати, яким боком впаде підкинута монетка (орлом або реш). Якщо гравцеві вдасться вгадати сторону монети, виграш подвоїтися, а також буде отримана можливість продовжувати раунд.

Якщо ж користувач помилиться з вибором, його останній виграш обнуляється.

Оцінка
Голосів: 39Середнє значення: 4.6