Грати в ігровий автомат Ancient Script на гроші в онлайн казино України

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота Red Tiger Gaming
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 10
Кількість барабанів 5
Бонусна гра немає
Фріспини немає
Wild символ є
Scatter символ є
Множник немає
Швидкий спін немає

Як грати на онлайн-автоматі Ancient Script

Ігрові апарати Ancient Script від Red Tiger Gaming для ставок гемблер отримує 1 000 демо-кредитів. Гра починається з перегляду правил, таблиці з виплатами і встановлення ставки. Після цього користувач запускає барабани.

Клавіші для управління ігровим автоматом знаходяться під ігровим полем:

 1. перемикачі « – » і ” + ” в блоці Total Stake-встановлюють ставку на спін від 0.20 до 60 демонстраційних кредитів;
 2. Pays-розкриває на екрані таблицю з виплатами. Перевертаючи її сторінки за допомогою спеціальних стрілок, гравець побачить інформацію про функції бонусних символів, виплати за комбінації з базових картинок, а також розташування призових ліній. Щоб закрити таблицю виплат і повернутися в гру, необхідно натиснути на кнопку Start;
 3. кругла клавіша з двома стрілками запускає спін. Повторний клік по кнопці під час обертання зупиняє барабани швидше;
 4. Auto-відкриває спеціальне вікно, де гемблеру пропонується запустити від 10 до 100 автоспінів. У цьому вікні відображається додаткова кнопка Start, яка включає вибрану кількість автовращеній.

У центрі панелі управління відображаються виграші. А над ігровим полем знаходяться:

 • вікно Balance-показує кількість демо-кредитів на ігровому рахунку;
 • кнопка у вигляді трьох горизонтальних смужок. Натиснувши на неї, гравець відкриє доступ до клавіш Pays і Help. Перша виводить на екран таблицю з виплатами, а друга показує вікно з докладними правилами гри;
 • кнопка із зображенням динаміка-включає / відключає звук.
 • Користувач отримає виграш в тому випадку, якщо після спина хоча б на одній з активних ліній зліва направо випаде призова комбінація з 3, 4, 5 однакових символів. Якщо ж на ігровому полі одночасно склалося кілька призових комбінацій, на баланс нараховується виграш за кожну з них.

Символи і виплати

Ігровий автомат Ancient Script включає 9 базових символів, які беруть участь в утворенні призових послідовностей:

 1. піраміда – самий виграшний символ слота. За комбінацію з 3, 4, 5 таких картинок гравець отримає коефіцієнти 50, 150, 400;
 2. Око Гора 25, 80, 200;
 3. батіг і посох – 20, 60, 150;
 4. анкх – 15, 50, 100;
 5. «A» – 7, 16, 90;
 6. «K» – 6, 14, 80;
 7. «Q» – 5, 12, 70;
 8. «J» – 4, 10, 60;
 9. «10» – 3, 8, 50.

Крім звичайних символів, на барабанах онлайн слота обертається бонусне зображення у вигляді Золотої маски фараона. Ця піктограма працює як Wild і Scatter, а саме:

 • доповнює призові комбінації з інших символів;
 • запускає фріспіни, випадаючи де-небудь на ігровому полі. Для активації безкоштовних обертань необхідно, щоб на барабанах випали три такі піктограми.

Бонусні опції слота

У грі на онлайн-апараті Ancient Script передбачено дві бонусні опції і раунд з безкоштовними обертаннями:

 • Expanding Tile – з правого боку від барабанів під час одного з спінів відображається базовий символ. Всі аналогічні символи на ігровому полі розтягуються на всі осередки барабанів, які вони займають;
 • Five of a kind-гравець отримує велику виплату, якщо на всіх п’яти барабанах з’являється однакове зображення;
 • фріспіни-активуються після випадання на будь-яких позиціях ігрового поля трьох Scatter символів у вигляді Золотої маски фараона. Кількість безкоштовних обертань визначається довільно. Під час фріспінів всі кредити залишаються на балансі, але відсутня можливість змінити ставку. Раунд можна продовжити за допомогою повторного випадання трьох Scatter символів. Протягом безкоштовних обертань функція Expanding Tile запускається після кожного випадання призовий комбінації.

Висновок

Ігровий автомат Ancient Script від Red Tiger Gaming-це не тільки звичайні спини і прості правила, але і цікаві бонусні опції, фріспіни, бездеподитний бонус і бонусний символ, який одночасно працює як Wild і Scatter.

Оцінка
Голосів: 46Середнє значення: 4.3