Blood Suckers
5.0/5

Ігровий NetEnt автомат - Blood Suckers

Ігровий автомат Blood Suckers (»кровососи") має 5 барабанів по 3 осередки, мульти-деномінацію, 4 рівня ставки. Слот від NetEnt, присвячений вампірам, пропонує 25 фіксованих ліній виплат. Цей ігровий автомат, випущений в листопаді 2013 року, володіє найвищим RTP серед робіт девелопера – 98%. Тут є» дикий "символ « "скаттер", що нагороджує 10 фріспінами. Також є бонусний символ, що запускає бонусний раунд. Максимальний коефіцієнт низьковолатильного слота-х7500. У вас є шанс виграти до 50 000 монет.

Цей слот на грошi — в цих казино

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слотаNetEnt
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній25
Кількість барабанів5
Бонусна грає
Фріспиниє
Wild символє
Scatter символє
Множникє
Швидкий спіннемає

Ігровий процес в онлайн слоті Blood Suckers («кровососи»)

Процес гри полягає в тому, щоб визначити ставку, потім крутити барабани. Якщо на лінії виплати виявляється кілька однакових символів, Ви отримуєте виплату. Її розмір залежить від того, скільки картинок випало і якого вони типу.

Основні керуючі кнопки знаходяться внизу екрану. Кругла кнопка з буквою » i » на лівому краю панелі відкриває таблицю виплат, де перераховуються всі множники і символи. Віконце Bet-показує загальну ставку на спін. Спин – це обертання барабанів.

Визначення ставки

Level-регулятор рівня ставки, що знаходиться зліва від зелених кнопок в центрі. Посередині знаходиться віконце з цифрою, а з боків – зелені перемикачі. Натискайте на них, щоб змінювати значення від 1 до 4. Level-один з параметрів, що впливають на ставку.

Праворуч від центральних зелених кнопок розташовується Coin Value — це регулятор деномінації або вартості монети. Вона схожа на Level-таке ж віконце посередині і зелені перемикачі з боків. Клацаючи по ним, ви міняєте значення від 0.01 до 0.50 ігрових одиниць в одній монеті.

Зверніть увагу, що разом з деномінацією змінюється кількість монет у віконці Coins, яке знаходиться на правому краю панелі. Чим більше вартість монети, тим менше монет.

У самому низу розташовується чорна смуга. На ній показуються:

 • Cash-баланс в ігрових одиницях;
 • Bet-розмір ставки на спін, також в реальному вираженні;
 • Win-величина виграшу в поточному спині.

Як крутити барабани

У центрі знаходяться три зелені кнопки. Натисніть одну з них, щоб запустити барабани:

 • Spin-це центральна кругла кнопка з двома круговими стрілками. Вона прокручує Барабани 1 раз. На неї ж можна натискати, щоб зупинити обертання.
 • Auto Play-режим Автогри, в якому не потрібно клікати на кнопку кожен раз для запуску барабанів. Якщо ви клацнете на неї, в лівій частині екрана з’явиться віконце з переліком цифр від 10 до 1000. Це кількість автоматичних раундів. Натисніть на будь-яке значення, щоб запустити режим. Після початку Автогри в тому ж віконці буде поле зі зворотним відліком і кнопкою Stop. Можна зупинити обертання в будь-який час.
 • Max Bet-встановлює максимальний рівень ставки. Щоб обертати колеса, натисніть на неї ще раз.

Символи і Коефіцієнти в онлайн слоті Blood Suckers («кровососи»)

В ігровому автоматі Blood Suckers (»кровососи») є 11 символів. Три з них – особливі, які не тільки виплачують призи, а й виконують додаткові функції. Решта ж тільки множать ставку гравця на певний коефіцієнт.

Вартість символів

Ігрові автомати Blood Suckers (»кровососи») від NetEnt нагороджують наступними множниками:

 • три портрети графа Дракули множать ставку в 50 разів, чотири — в 100, п’ять — в 500;
 • блондини з келихом крові-15, 75, 250;
 • кістляві Носферату – 15, 75, 250;
 • Готичні вампірші з крилами – 10, 50, 125;
 • скляні бутлі – 5, 50, 100;
 • книги з хрестом – 5, 25, 100;
 • арбалет – 2, 15, 75;
 • часник-2, 15, 75.

Особливі символи

Перший особливий символ-картинка з вампіром, який кусає дівчину. Це «дикий», який може зіграти роль інших зображень, доповнюючи виграшну комбінацію. Він не замінює тільки scatter і бонусний символ. До того ж «дикий» — найдорожчий символ в ігровому автоматі:

 • п’ять зображень нагороджують ставкою, помноженою в 7 500 разів;
 • чотири — в 2 000 разів;
 • три — в 200;
 • два — в 5.

Другий-це scatter з портретом вампірші у весільній фаті. Назва «скаттер» виникла тому, що ці символи немов розкидані на барабанах. Їм не обов’язково вибудовуватися на лінії виплати, щоб нагородити гравця призом. Scatter символи виплачують ставку, помножену в 2-100 разів, в залежності від їх кількості на барабанах. Три і більше зображення видають фріспіни.

Третій особливий символ-бонусний, на ньому видно зображення білого труни зі схрещеними молотком і осиковим колом. Три і більше таких картинок на барабанах викликають бонусний раунд. Зображення повинні слідувати на лінії виплати, починаючи з крайнього лівого барабана. За один спін можна отримати тільки один бонусний раунд.

Фриспины

Три і більше «скатерів» на барабанах видають 10 фріспінів. Термін «фріспіни» або» безкоштовні обертання » означає, що вам не потрібно робити ставки для того, щоб запускати барабани. Вони прокручуються самі, без натискання на будь-які кнопки. Всі виграші на фріспінах збільшуються в три рази, крім призів, отриманих за scatter Символи або за бонусні ігри.

Бонусна гра в онлайн слоті Blood Suckers («кровососи»)

Бонусний раунд-це інтерактивна міні-гра. На екрані ви бачите кілька білих трун. Ваше завдання-вибирати будь-які, розбивати кришки і пронизувати сплячих вампірів осиковим колом. Кожен раз Ви отримуєте якусь кількість монет. Ці виграші складаються разом. Коли ви відкриваєте порожню труну, бонусний раунд закінчується, і виграш перераховується на баланс.

Максимальна виплата за одного вампіра становить 2 000 монет. Кожен раз нагороди видаються випадковим чином, найчастіше Ви отримуєте за» трофей » 80 або 160 монет.

Підсумок

Ігровий автомат Blood Suckers (»кровососи») пропонує захоплюючий геймплей. Завдяки низькій волатильності він виплачує майже на кожному обертанні. У той же час слот від NetEnt може нагородити призом до 50 000 монет. Великий теоретичний відсоток повернення (RTP) дає більше шансів на виграш.

Оцінка
[Голосів: 50 Середнє значення: 4.7]