Грати в ігровий автомат Pirate 2 на гроші в онлайн казино України

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота Igrosoft
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 9
Кількість барабанів 5
Бонусна гра є
Фріспини немає
Wild символ немає
Scatter символ немає
Множник немає
Швидкий спін немає

Як керувати автоматом Pirate 2

Перед запуском апарату необхідно визначитися з поточними параметрами гри. Налаштування проводиться ідентичним чином в автоматах в повній версії і емуляторах, що дозволяють грати без реєстрації. Клавіші коригування показників розташовуються на панелі управління під ігровим полем:

 • Line 1 – Lines 9-кнопки вибору діючих ліній. Допускається активація непарного їх числа, відповідно цифрам, зазначеним на клавішах;
 • Bet-визначення розміру лінійної ставки. Пропонується можливість встановлення від 1 до 90 демонстраційних кредитів на лінію. Вибране значення відображається у вікні “ставка на лінії”. Для миттєвої активації максимального показника призначається клавіша Max Bet.

Верхня частина апарату відведена під інформаційні блоки:

 • ставка-сумарна вартість обертання в діапазоні від 1 до 810 демо-кредитів. Точний показник розраховується автоматично з урахуванням розміру лінійної ставки і числа активних ліній;
 • кредит і виграш – стан балансу і обсяги виграшів за вдалі обертання, відповідно.

Запуск апарату може здійснюватися двома способами: клавішею Start для одиничних обертів і Autoplay – для безперервних обертань. Зупинка автоматичного режиму здійснюється повторним натисканням кнопки Autoplay.

Щоб зіграти в ігровий автомат Pirate 2 від Igrosoft на фани, слід просто натиснути на іконку слота. Завантаження апарату займе не більше 30 секунд. На поновлюваний демонстраційний рахунок буде нараховано 1 000 фішок.

Символи і коефіцієнти автомата

Опис символів і правил гри розміщується в секторі Help. Апарат створює послідовності як зліва направо, так і навпаки. Для отримання виплати необхідно скласти ланцюжок з 3-5 однакових картинок на активній лінії, починаючи з будь-якого крайнього барабана.

Розрахунок виграшів за рядові послідовності проводиться за стандартною формулою. Для визначення обсягу виплати необхідно помножити лінійну ставку на коефіцієнт, відповідний сформованій комбінації:

 • карта острова скарбів. Комбінації з трьох, чотирьох і п’яти картинок поповнять баланс на 5 000 лінійних ставок;
 • гармата-500;
 • ядро-200;
 • мушкет. Послідовність з 3, 4 і 5 зображень помножить лінійну ставку в 10, 30, 100 разів, відповідно;
 • кинджал-5, 10, 50;
 • гак – 3, 5, 20;
 • підзорна труба-2, 3, 10.

Службові картинки представлені в трьох різновидах:

 • пірат “дикий” символ. Допомагає в складанні послідовностей, замінюючи будь-які рядові картинки. Здатний створювати самостійні комбінації вартістю в 2 000 лінійних ставок;
 • скриня і бочка-scatter символи. Поява трьох і більше однакових картинок в будь-яких осередках барабанів активує відповідну бонусну гру.

Після кожного вдалого обертання користувачеві пропонується участь в ризик-турі.

Зіграйте в не менш цікаві автомати про піратів в розділі.

Ризик-гра

Ризик-гра дає шанс на множення виплати після кожного виграшного спина. Для переходу в тур необхідно натиснути на кнопку Bet.

Гравцеві пропонується карткова партія. На екрані зображення однієї відкритої карти і чотирьох закритих. Для виграшу необхідно вгадати, яка з закритих карти здатна перебити відкриту.

Вірний вибір подвоїть виплату за спін, невірний – обнулить її.

Користувачеві доступний вихід з гри в будь-який момент за його бажанням. Для перекладу фішок на демо-баланс слід клікнути по клавіші Start.

Бонусний тур скрині

Три і більше картинки з скринями, що випали в будь-яких місцях на барабанах, активують однойменний бонусний тур. Раунд проходить на додатковому екрані.

Перед гемблером зображення декількох замкнених скринь. Йому пропонується вгадувати картинки. Якщо гравець знаходить скарби, йому нараховується приз. Якщо в скрині виявиться скелет, бонусний тур завершується.

Для вибору картинок в бонусному турі використовуються клавіші Lines або “мишка”.

Бонусний тур Бочки

Комбінація з 3-5 зображень бочок в будь-яких осередках ігрового поля переводить гемблера в відповідну бонусну гру. На екрані зображення палуби, де по колу встановлені 10 бочок, в центрі – гральні кістки. У бочках знаходяться дорогоцінні камені.

Для запуску гри слід натиснути клавішу Старт. Відкривається бочка, на яку вказує гармата. Користувачеві нараховується винагорода за отриманий камінь. Далі гравець вибирає одну з гральних кісток. Число на ній вказує, скільки кроків до наступної бочки, яку слід відкрити.

Кожен дорогоцінний камінь збільшує демо-баланс користувача. Тур завершується, якщо гемблер потрапляє на вже відкриту бочку.

Як в попередньому варіанті бонусної гри, управління здійснюється кнопками Lines або “мишею”.

Висновок

Ігрові автомати Pirate 2 припаде до смаку шанувальникам слотів з різноманітними бонусними функціями. В якості додаткових переваг користувачі відзначають хороше співвідношення розмірів ставок і виграшів, можливість гри на мінімальних ставках. Досвідчені гемблери стверджують, що апарат нерідко радує запуском бонусних опцій.

Оцінка
Голосів: 43Середнє значення: 4.3