Грати в ігровий автомат Jolly Roger на гроші в онлайн казино України

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота Play’n Go
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 15
Кількість барабанів 5
Бонусна гра є
Фріспини немає
Wild символ є
Scatter символ є
Множник немає
Швидкий спін немає

Як грати на автоматі Jolly Roger

При запуску демоверсії слота Jolly Roger на рахунок зараховується 250 демонстраційних кредитів. Для гри вони перераховуються у віртуальні монети. Апарат пропонує такі варіанти номіналу монети: 0.01, 0.02, 0.05, 0.1, 0.2, 0.25, 0.5 і 1. Щоб зафіксувати один з них, необхідно скористатися клавішею Coin Value на панелі управління.

Після визначення цінності монет по відношенню до кредитів необхідно налаштувати ще деякі важливі параметри. Для цього на консолі передбачені такі функціональні кнопки:

  • Coins-визначає розмір ставки на кожну лінію (від 1 до 5 монет);
  • Lines-активує від 1 до 15 ігрових ліній;
  • Bet Max-задіє всі лінії виплат і робить максимальну ставку на кожну з них;
  • Spin-запускає обертання барабанів, а при повторному натисканні зупиняє їх;
  • Auto Play-починає серію з 10, 20, 30, 40 або 50 автоспінів. При натисканні на кнопку відкривається вікно, в якому вибирається кількість автоматичних обертань і умови для їх зупинки.
    Після всіх налаштувань залишається тільки запустити барабани. Щоб ознайомитися з потенційними виплатами за них, необхідно викликати розділ Paytable за допомогою відповідної кнопки на панелі управління. У цьому розділі також описані основні функції спеціальних символів.

Слот включає в себе інформаційні вікна, які дозволяють стежити за ходом гри і розташовані внизу. Серед них:

    • Balance-відображає поточний стан кредитів на рахунку гравця;
    • Bet-актуальна ставка на спін (від 0.01 до 75 кредитів);
    • Win-останній виграш, відображений в кредитах.

У правому куті панелі управління виведені три додаткові клавіші:

    • у вигляді двох шестерень-відкриває розділ мережевих налаштувань. Тут встановлюється номінал, лінійна ставка і кількість ігрових ліній. Також в цьому вікні включається/відключається звук;
    • у вигляді динаміка-відключає звуковий супровід або включає його;
    • у вигляді знак питання-відкриває вихід до офіційних правил гри.

Символи і коефіцієнти на слоті Jolly Roger

Основні символи слота Jolly Roger формують комбінації з 3 (в рідкісних випадках 2), 4 або 5 однакових елементів. Виграшними вважаються тільки безперервні послідовності, які беруть початок з першого барабана. Всі зображення повинні скластися на одній ігровій лінії. Кожна комбінація приносить виплати згідно свого коефіцієнта:

    • 2, 3, 4 або 5 картинок з діамантом збільшують лінійну ставку в 5, 50, 250 і 1 250 разів відповідно;
    • кільце з рубіном – 4, 20, 100, 500;
    • 3, 4, 5 зображень піратської монети збільшують ставку на лінію в 10, 50, 250 разів;
    • пірат в зеленій бандані-5, 30, 150;
    • корабель піратів – 5, 25, 125;
    • гармата – 4, 20, 100;
    • схрещені піратські мечі-4, 15, 75.

Спеціальні символи слота

Слот Jolly Roger включає в себе чотири спеціальних символу: wild у вигляді лого, scatter, Chest Bonus і Map Bonus.

Логотип з чорним піратським прапором і написом “Jolly Roger” -wild-символ. Він здатний замінити будь-яку іншу картинку на барабані (крім інших спеціальних символів), щоб сформувати призову послідовність. Виграші за комбінації, в яких бере участь «дикий» символ, оплачуються в подвійному розмірі. Крім цього, логотип створює самостійні комбінації, за які покладені найвищі нагороди в грі. 2, 3, 4, 5 Wild-символів збільшують лінійну ставку в 10, 100, 1 000, 10 000 разів.

Папуга в піратському капелюсі-scatter символ. Поява як мінімум двох таких картинок в будь-якому місці на ігровому полі приносить гравцеві виграш. 2, 3, 4 або 5 картинок з папугою, що з’явилися одночасно, збільшують сумарну ставку на спін в 2, 5, 20 і 400 разів відповідно.

Кована скриня зі скарбами-Chest Bonus. Одночасна поява як мінімум трьох таких символів на одній активній лінії запускає бонусний раунд зі скарбами.

Старовинна карта-Map Bonus-з’являється тільки на 1, 2 і 3 барабанах. При одночасній появі на одній активній лінії трьох символів з картою активує бонусний раунд, в якому гравцеві належить шукати скарб.

Бонусні раунди в ігровому автоматі Jolly Roger

Ігрові апарати Jolly Roger від Play’n Go мають дві бонусних гри, участь в яких приносить гарантований моментальний прибуток.

Chest Bonus

Цей бонусний раунд запускається після одночасного появи на одній активній лінії як мінімум трьох скринь з піратськими скарбами. Суть бонусної гри полягає в тому, що гравцеві необхідно в довільному порядку відкривати по одній скрині. Всього їх на екрані запропоновано п’ять. У кожному з них прихована випадкова нагорода. Від кількості символів, які запустили бонусний раунд, залежить розмір виграшу. Якщо бонусний раунд активували 3 символи, то діапазон виграшу становить 40-2 000 лінійних ставок. Якщо 4 Символи, то 60-3 000, 5 символів – 80-4 000.

Map Bonus

Даний раунд запускається після одночасної появи на одній активній лінії трьох картинок з картами скарбів. Він з’являється тільки на 1, 2 і 3 барабанах. У цій грі користувачеві належить відшукати скарб на карті скарбів. Йому необхідно вибрати три позначки на місцях, в яких будуть вестися розкопки. Виграш користувача в раунді “карти” становить від 60 до 1 200 лінійних ставок.

По завершенню всі виграші, отримані в будь-якому з бонусних раундів, підсумовуються і зараховуються на основний баланс гравця.

Підсумки

Jolly Roger – це барвистий ігровий слот на піратську тематику. У ньому є все, що приваблює азартного гравця: якісна графіка, тематичний звуковий супровід, зручний інтерфейс і, головне, великі коефіцієнти виплат. Слід також відзначити два бонусних раунди, які гарантовано приносять гравцеві від 40 до 4 000 лінійних ставок. В автоматі є wild-символ, який є найбільш високооплачуваним в грі. Максимальний виграш за комбінацію з 5 «диких» символів досягає 50 000 монет.

Оцінка
Голосів: 26Середнє значення: 4.5