Neon Reels
5.0/5

Ігровий iSoftBet автомат - Neon Reels

Neon Reels - 3D слот від iSoftBet. Він оснащений п'ятьма барабанами і двадцятьма п'ятьма лініями. Серед картинок апарату є чотири види службових символів. Призові опції представлені в двох варіантах: у вигляді респінів і безкоштовних обертань. У повній версії апарату існує ймовірність виграшу прогресивного джекпоту.

Цей слот на грошi — в цих казино

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слотаiSoftBet
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній25
Кількість барабанів5
Бонусна грає
Фріспиниє
Wild символє
Scatter символє
Множникнемає
Швидкий спіннемає

Призова опція Diamonds Respins

Поява двох картинок з діамантами на першому барабані активує функцію респінів. Такі зображення і» дикі » символи, наявні на полі, фіксуються в осередках. Далі апарат запускає два респіна. Кожен оборот дає шанс на Доповнення «Діамантової» комбінації. Нові зображення з алмазами і» дикими » символами, що з’явилися під час респінів, також фіксуються на своїх місцях.

Безкоштовні обертання

Випадання трьох і більше scatter символів відкриває доступ до раунду фріспінів. Користувач отримує десять безкоштовних оборотів. В ході призової гри «дикі» символи набувають додаткових можливостей. Участь в комбінації 1, 2 і 3 картинок збільшує розміри виграшів в 2, 4 і 8 разів відповідно.

Поява трьох і більше scatter символів протягом фріспінів збільшить тривалість туру на десять безкоштовних обертань. Під час фріспінів діє опція Diamonds Respins.

Джекпот Neon Reels

У повній версії апарату Neon Reels існує ймовірність отримання джекпоту. Щоб «зірвати» мегаприз, необхідно зібрати послідовність з п’яти символів Hot Jackpot. Обов’язкова умова-ведення гри на максимальних ставках в монетах.

Символи і коефіцієнти автомата Neon Reels

Апарат Neon Reels оснащений відразу чотирма службовими символами:

 • діамант. Картинка здатна створювати самостійні послідовності і запускати призову опцію. Комбінація з 2, 3, 4 і 5 символів принесе 2, 20, 50, 150 лінійних ставок. Поява відразу двох малюнків на першому барабані активує «діамантові» респіни;
 • «дикий» символ-фішка з написом Wild. Картинка замінює звичайні символи в комбінаціях, крім scatter, Hot Jackpot. Призове поєднання з картинок з діамантами, в якому хоча б одне зображення замінено Wild, не принесе респінів. У раунді безкоштовних обертань «дикі» символи збільшують розміри виграшів;
 • scatter-зображення гральних кісток з відповідним написом. Малюнок створює комбінації без прив’язки до ліній. Поява 3-5 символів в будь-яких осередках запускає раунд фріспінів;
 • Hot Jackpot. У повній версії апарату послідовність з п’яти зображень дозволяє «зірвати» прогресивний джекпот.

Ігрові автомати з виводом грошей Neon Reels від iSoftBet необхідно зібрати 3-5 однакових картинок на лінії в осередках сусідніх барабанів, починаючи з першого. Розмір виграшу за кожну комбінацію апарат розраховує автоматично. У таблиці виплат наводяться точні суми в монетах.

Для визначення розміру винагороди необхідно помножити лінійну ставку на коефіцієнт, присвоєний конкретним малюнкам і комбінаціям. За 3, 4, 5 однакових символів при мінімальній сумарній ставці користувач отримає:

 • кавун і дзвін-20, 50, 150 лінійних ставок;
 • Сімка і вишня – 15, 40, 150;
 • лимон і » А » — 10, 30, 125;
 • «К», «Q»,» J » і«10» – 5, 20, 100.

Апарат здатний створювати кілька послідовностей за спін. У таких випадках виграші підсумовуються і переводяться на баланс.

Як грати на автоматі Neon Reels

Панель управління апаратом розташовується відразу під ігровим полем. Гемблеру пропонується можливість зміни будь-яких параметрів:

 • числа ліній-активація від 1 до 25 ліній виконується клавішею Lines;
 • лінійної ставки в монетах. Вибір значення від 1 до 10 монет виконується кнопкою Line Bet;
 • вартості монет в діапазоні 0.01-1 демо-кредит. Вона визначається клавішею Coin Value.

Сумарна ставка розраховується множенням числа задіяних ліній на розмір лінійної ставки в демо-кредитах. Граничні показники прирівнюються до 1 монети (0.01 демо-кредиту) і 250 монет (250 демо-кредитами) відповідно.

Задані показники гри відображаються в інформаційних блоках:

 • Bet у верхній частині консолі-сумарна ставка в монетах;
 • Bet в нижньому лівому кутку-загальна ставка в демо-кредитах;
 • Balance-стан рахунку в демо-кредитах;
 • Credit-показники балансу в монетах;
 • Win в нижньому правому куті-виграш в демо-кредитах;
 • Win на консолі управління-призові монети за останнє обертання.

Клавіші запуску апарату розташовуються на центральній панелі:

 • Spin-виконання одного обороту з параметрами, заданими гравцем;
 • Bet Max-запуск спина з миттєвою активацією всіх ліній і максимальною лінійною ставкою;
 • Autospin-безперервні обертання з показниками, обраними гемблером. Допускає визначення тривалості сесії і умов її зупинки.

Консоль коригування налаштувань Користувача відкриває клавіша з трьома горизонтальними лініями, розташована у верхньому правому куті. Висновок таблиці виплат на екран здійснюється кнопкою Paytable.

Оцінка
[Голосів: 46 Середнє значення: 4.7]