Грати в ігровий автомат Mega Fortune на гроші в онлайн казино України

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота NetEnt
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 25
Кількість барабанів 5
Бонусна гра немає
Фріспини є
Wild символ є
Scatter символ є
Множник немає
Швидкий спін немає

Як грати на автоматі Mega Fortune

Для гри на безкоштовній версії слота користувач спочатку отримує 5 000 демонстраційних кредитів. Щоб спростити розрахунки при ставках, кредити переводяться в спеціальну валюту онлайн – віртуальні монети. Вартість однієї монети коливається в діапазоні від 0.01 до 0.5 монети.

Отже, на початку гри користувач визначає номінал монети, розмір ставки і спосіб обертання барабанів.

Основні клавіші для управління слотом розташовані на загальній консолі під ігровим полем:

 • Spin-включає один оборот барабанів з поточною ставкою. Під час спина клік по цій клавіші зупинить барабани швидше;
 • Max Bet-запускає спін з максимальною загальною ставкою 100 віртуальних монет. Якщо натиснути на Spin під час такого обертання, барабани також зупиняться швидше;
 • Auto Play-відкриває невелике вікно для налаштування режиму автоспінів. Тут юзеру пропонується запустити від 10 до 1000 автоспинов. Барабани в цьому режимі обертаються з поточною ставкою;
 • стрілки в блоці Coin Value-визначають номінал однієї віртуальної монети від 0.01 до 0.50 кредиту;
 • регулятори в блоці Level-відображають розмір ставки на лінію від 1 до 4 монет. Але оскільки через барабани слота проходить 25 завжди активних ліній, то загальний розмір ставки коливається в межах від 25 до 100 монет;
 • клавіша ” i ” – виводить на екрані вікно з короткими правилами гри, схемами ліній виплат, коефіцієнтами призових комбінацій зі звичайних символів, функціями призових символів: Scatter, Wild і Bonus. Сторінки інформаційного вікна перевертаються клавішами у вигляді двох горизонтальних стрілок. Натискання на фігурну стрілку повертає в звичайну гру.

Крім клавіш, на панелі управління знаходяться невеликі вікна, які дозволяють стежити за ходом гри:

 • Coins-показує залишок на балансі у віртуальних монетах;
 • Bet-відображає в монетах розмір ставки на спін.

Під панеллю управління знаходяться графи Cash, Bet, Win, в яких інформація про розмір ігрового рахунку, ставки і виграшу відображається в демонстраційних кредитах.

У лівому нижньому кутку слота виведені додаткові клавіші:

 • невеликий гайковий ключ-відкриває вікно, де користувачеві пропонується активувати опції “запуск спинив клавішею Пробіл” і “швидке обертання барабанів”;
 • динамік-регулює звукове супроводу гри;
 • Auto – ще одна клавіша для налаштування і запуску автоспінів;
 • кнопка «?”- відкриває сторінку з докладними правилами гри.

Зібравши на одній з призових ліній комбінацію з 3, 4, 5 однакових символів, гравець отримує виграш. Деякі картинки слота здатні створювати послідовності з 2 і більше символів. Призовий вважається послідовність, яка випала зліва направо і починається на крайньому барабані. При розрахунку виграшів за призову комбінацію її коефіцієнт множиться на розмір лінійної ставки.

Режим автоспинов

Під час звичайної гри за допомогою кліка по клавіші Auto Plаy юзер відкриє вікно налаштувань режиму автоспінів. У ньому пропонується активувати від 10 до 1 000 автовращеній.

Також у вікні налаштувань Autoplay відображається напис Advanced Setting. Натиснувши на неї, користувач відкриє ще одне вікно, де на вибір пропонується:

 • встановити параметр, при якому автоматичні обертання зупиняться після випадання призовий комбінації;
 • вказати суму виграшу, отримання якого зупинить самостійні обертання;
 • вказати розмір збільшення або зменшення ігрового рахунку на певну кількість демо-кредитів, досягнення якого також зупинить автоспіни.

Скидаються Налаштування клавішею Reset.

Після запуску самостійних обертань у вікні Autoplay відображається кількість залишилися автоспінів і кнопка Stop. З її допомогою автокрутки зупиняються.

Під час автоматичних обертів відсутня можливість змінити розмір ставки і номінал віртуальної монети.

Символи і виплати за комбінації

Ігровий автомат Mega Fortune включає вісім звичайних символів, які створюють на активних лініях виграшні послідовності. Також на барабанах онлайн апарату обертається три картинки з особливими функціями.

Базові символи:

 1. кільця з гральними картами-найменш виграшні піктограми. За» J «в комбінації з 3, 4, 5 символів гравець отримає множники 3, 10, 75; за» Q « – 4, 15, 100; за» K « – 5, 20, 125; за» A ” – 5, 30, 150;
 2. коньяк або попільничка в послідовності з 3, 4, 5 послідовних картинок дає коефіцієнти 10, 40, 200;
 3. годинник-15, 50, 300;
 4. пачка банкнот-25, 100, 500;
 5. лімузин дає множники 2, 30, 200, 1000 За послідовність з 2, 3, 4, 5 картинок.

Гравець отримує виграш тільки за найбільшу послідовність на лінії. Якщо ж після спина комбінації випали на різних лініях виплат, призові за них підсумовуються і перераховуються на ігровий рахунок.

Символи з особливими можливостями:

 • Bonus символ у вигляді рулетки-відповідає за активацію призового раунду з колесом фортуни. Для цього необхідно, щоб три і більше bonus символу випали зліва направо на лінії. Сама по собі піктограма з рулеткою виграшів не приносить;
 • Scatter у вигляді картинки з шампанським не має відношення до ліній виплат. Якщо в будь-яких осередках барабанів зупиняється 2, 3, 4, 5 картинок з шампанським, гравець отримує 2, 3, 10, 100 загальних ставок. При випаданні від трьох Scatter символів, запускаються безкоштовні обертання c додатковими мультиплікаторами. А під час фріспінів достатньо двох Scatter символів, щоб продовжити кількість безкоштовних обертів барабанів;
 • Wild у вигляді зображення з білим пароплавом-це самий виграшний символ слота. За послідовність з 2, 3, 4, 5 таких піктограм гравець отримає 10, 100, 1000, 10000 загальних ставок. Wild також замінює інші картинки в призових комбінаціях, крім Scatter і Bonus символів.

Додаткові раунди ігрового автомата Mega Fortune

Крім звичайного режиму гри, на слоті передбачені два призових раунди, які активуються після випадання відповідних бонусних символів.

Фриспины

Для активації призових обертань – користувачеві необхідно зібрати в будь-яких осередках ігрового поля три і більше Scatter символу у вигляді пляшки з шампанським. Під кожною такою піктограмою заховано певну кількість безкоштовних обертань. Гравцеві пропонується вибрати один Scatter і отримати таким чином певну кількість безкоштовних обертань з додатковим мультиплікатором від x1 до x5. Безкоштовні обертання включають:

 • барабани працюють автоматично;
 • відсутня можливість змінити ставку і кількість призових ліній;
 • виграші нараховуються щодо ставок, які були встановлені до запуску раунду;
 • всі демо-кредити залишаються на балансі;
 • призові збільшуються на додатковий мультиплікатор від x1 до x5;
 • під час безкоштовних обертань, як і в звичайній грі, у користувача є шанс запустити бонусний раунд з колесом фортуни;
 • при випаданні двох і більше Scatter символів, гравцеві пропонується вибрати один з них і отримати таким чином додаткову кількість безкоштовних обертань або множник.

Призова гра з колесом фортуни

Якщо на одну виграшну лінію зліва направо випало 3 і більше bonus символу у вигляді рулетки, запускається призова гра з колесом фортуни. Користувачеві необхідно клікнути на Stop, щоб колесо зупинилося, а його стрілка вказала на розмір виграшу. Якщо гравець не натисне на відповідну клавішу, то колесо через деякий час зупиниться самостійно.

Ймовірні результати раунду:

 • біля покажчика виявився символ з монетою, яка позначає розмір виграшу. Після нарахування призових гравцеві раунд закінчується;
 • колесо обертається повторно, якщо біля покажчика зупинилася осередок зі стрілочкою;
 • біля покажчика зупинився символ Jackpot. Відповідно, користувач отримує один з трьох прогресивних джекпотів: Mega, Major, Rapid.

Для повернення в звичайну гру після отримання виграшу слід клікнути по кнопці Back to Game.

Джекпоти слота

У реальній грі на онлайн автоматі Mega Fortune під час бонусного раунду користувачеві дається шанс виграти один з трьох прогресивних джекпотів: Mega, Major, Rapid. Максимальний виграш виплачує компанія NetEnt, а формується джекпот за рахунок відрахувань від ставок користувачів.

Розмір джекпотів відображається у вікнах Mega, Major, Rapid над барабанами.

Висновок

Ігрові автомати Mega Fortune від NetEnt приносить непогані виграші під час фріспінів, оскільки тут діє прогресивний множник. Також хороші призові можна отримати в бонусному раунді з колесом фортуни. У реальній грі на автоматі один оборот колеса фортуни може принести користувачеві джекпот.

Оцінка
Голосів: 44Середнє значення: 4.8