Lucky Hot
5.0/5

Ігровий EGT автомат - Lucky Hot

Трибарабанний ігровий автомат Lucky Hot пропонує 5 фіксованих ліній і присвячений фруктам. Слот від EGT дає шанс подвоїти приз в ризик-грі, а також виграти один з чотирьох джекпотів. Максимальна виплата за три сімки - 15 000 монет.

Цей слот на грошi — в цих казино

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слотаEGT
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній5
Кількість барабанів3
Бонусна грає
Фріспининемає
Wild символнемає
Scatter символнемає
Множникнемає
Швидкий спіннемає

Геймплей в ігровому автоматі Lucky Hot

Ігрові автомати Lucky Hot від EGT — на барабанах розташовуються чотири лічильника прогресивних джекпотів. По сторонах барабанів-два стовпці з цифрами, які показують кількість активних ліній виплат.

Кнопки управління та інформаційні вікна знаходяться внизу:

 • Balance-вікно, що показує стан ігрового рахунку;
 • кнопка з динаміком-включає або відключає звук;
 • клавіша з чотирма стрілками-розгортає гру на весь екран і повертає до вихідного розміру;
 • кнопка з буквою » i » — відкриває таблицю виплат з описом бонусів і переліком нагород за поєднання символів;
 • клавіша з трикутником і двома стрілками по колу-запускає режим автопрокруток;
 • кнопка з написом «1 Credit» — регулює вартість монети. Функція активна тільки в повній версії, а в демо за замовчуванням в одній монеті міститься 1 кредит;
 • п’ять клавіш з цифрами від 5 до 100 — з їх допомогою вибирається ставка і запускається спін;
 • кнопка з піктограмою будиночка-вихід в лобі онлайн-майданчика;
 • Last Win-показує виграш на поточному спині;
 • Gamble-перемикач з’являється на місці напису «Last Win» при випаданні вдалої комбінації. Він запускає ризик-гру.

Визначення ставки і запуск барабанів

Слід вибрати одну з п’яти клавіш зі значеннями від 5 до 100 кредитів. На кнопках вгорі написано Bet, а внизу – Start. Треба натиснути на одну, щоб запустити барабани. Поки барабани крутяться, на кнопках відображається Stop All. Якщо клікнути на кнопку в цей момент, то обертання зупиниться.

Символи і комбінації в ігровому автоматі Lucky Hot

Ігровий автомат Lucky Hot містить 8 символів. Якщо на барабанах випадає три однакових символу, то слот видає нагороду. Нижче наводиться перелік виплат при максимальній ставці в 100 кредитів.

 • сімки видають 15 000 монет;
 • зірки-4 000;
 • таблички з написом » Bar » — 1 200;
 • сливи, апельсини, лимони, вишні – 800;
 • дзвіночки-100.

Якщо все ігрове поле покривається однаковими символами (сливами, апельсинами, лимонами або вишнями), то виграш за спін збільшується в 2 рази.

Зіграйте в не менш цікаві автомати фруктового жанру в розділі.

Ризик-гра

Кожен вдалий прокрутка дає шанс збільшити нагороду в грі на подвоєння. Кнопка Gamble стає активною і якщо натиснути на неї, відкривається екран з гральною картою, що лежить сорочкою вгору. Потрібно вгадати її колір, клікнувши на кнопку Red або Black.

Якщо здогад вірна, то приз збільшиться в 2 рази. Якщо ж ні, то ризик-гра закінчиться, і користувач повернеться до основного екрану. При максимальній ставці дозволяється ризикувати нагородою в розмірі до 3 500 монет.

На п’яти кнопках з цифрами написи змінюються на Collect. Якщо не хочеться ризикувати виграшем за останній спін, слід натиснути на одну з цих кнопок, щоб забрати приз.

Джекпот

Jackpot Cards запускається випадковим чином. На екрані видно 12 гральних карт. Потрібно перевертати їх, і коли серед відкритих виявиться три карти однієї масті, користувач виграє джекпот відповідного рівня.

Величина виграшу залежить від масті. Найменший приз видають трефи. Слідом йдуть Бубни і черви, а найбільший джекпот дає рівень, позначений пікової мастю. Точна сума нагороди видно на відповідному лічильнику над барабанами.

Підсумок

Трибарабанний фруктовий ігровий автомат Lucky Hot пропонує шанс отримати великий приз-прогресивний джекпот. Крім того, ризик-гра дозволяє збільшувати виплати за кожен вдалий спін.

Оцінка
[Голосів: 38 Середнє значення: 4.4]