Грати в ігровий автомат Crazy Monkey 2 на гроші в онлайн казино України

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота Igrosoft
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 9
Кількість барабанів 5
Бонусна гра є
Фріспини немає
Wild символ немає
Scatter символ немає
Множник немає
Швидкий спін немає

Як грати на Crazy Monkey 2

Ігрові автомати від компанії Igrosoft пропонує ризик-гру, де можна збільшити приз вдвічі. “Мавпочки 2” включають дворівневу інтерактивну бонусну гру. Комбінації за участю логотипів ігрового апарату приносять 5 000 лінійних ставок, що дає шанс виграти до 675 000 демонстраційних кредитів.

Над барабанами знаходяться інформаційні вікна, а під барабанами – кнопки управління. У центрі на барабанах випадають комбінації з декількох однакових символів.

Інформаційні вікна містять наступне:

 • Ставка-показує розмір загальної ставки (від 9 до 810);
 • Ліній-кількість активованих ліній (від 1 до 9). При випаданні комбінації на екрані назва змінюється на «виграш»;
 • Кредит-стан ігрового рахунку.

Відразу під барабанами апарату “мавпочки” знаходиться рядок, де вказується ставка на одну лінію (від 1 до 90), а також мінімальний і максимальний ліміти ставки (гра від 1 до 810 кредитів). Коли на екрані з’являється комбінація, то в рядку лімітів відображається питання: “забрати або ризикнути?»

Внизу екрану Crazy Monkey 2 розташовується панель управління, вона складається з кнопок:

 • 1 … 9 Lines-налаштовує кількість призових ліній;
 • Help-відкриває таблицю виплат;
 • Max Bet-встановлює максимальну ставку в 810 кредитів (90 кредитів на одну лінію);
 • Bet-перемикає покроково лінійну ставку;
 • Start-обертає і зупиняє барабани;
 • Auto Play-запускає автоматичне обертання.

Спочатку гри слід визначити розмір загальної ставки, регулюючи кількість ліній і розмір лінійної ставки. За це відповідають кнопки 1 … 9 Lines, Max Bet, Bet.

Потім потрібно запустити барабани за допомогою Start або Auto Play. Перша кнопка робить по одному обороту, а друга крутить барабани до тих пір, поки користувач не натисне на неї ж, щоб зупинити автоматичні обертання.

Ознайомитися з іншими слотами “Тварини” можна за посиланням.

Символи і Коефіцієнти в ігровому автоматі Crazy Monkey 2

Кілька однакових символів формують виграшну комбінацію, де кожна має коефіцієнт, який збільшує лінійну ставку. Відчутна перевага Crazy Monkey 2-комбінації вважаються як зліва направо, так і справа наліво.

Коефіцієнти розташовуються в такому порядку:

 • логотип ігрового автомата збільшує лінійну ставку в 5 000 разів незалежно від того, скільки символів в комбінації;
 • дерев’яні маски ідолів – в 2 000 разів;
 • гриби-500;
 • метелики – 200;
 • змії-коефіцієнти 10, 30, 100 за три, чотири, п’ять символів відповідно;
 • колібрі – 5, 10, 50;
 • жаби-3, 5, 20;
 • банани-2, 3, 10.

“Дикий” символ зображений у вигляді дерев’яної маски ідола, він замінює собою всі інші зображення і тим самим доповнює комбінації, які інакше не склалися б.

Ризик-гра

Коли на барабанах випадає комбінація, з’являється можливість запустити ризик-гру. Гра на подвоєння дозволяє збільшити приз. Щоб активувати гру, треба натиснути на Bet, але, якщо не хочеться ризикувати, слід натиснути на Start.

При запуску гри на екрані відкривається п’ять карт, де перша відкрита – це карта дилера. Гравець повинен відкрити одну з чотирьох закритих. Якщо його карта більше гідністю, ніж у дилера, тоді користувач подвоює свій приз, а якщо менше – приз анулюється, після чого відкривається основна гра.

Бонуси в ігровому автоматі Crazy Monkey 2

Бонусна гра в ігровому автоматі Crazy Monkey 2 активується, коли на барабанах випадають три і більше мордочки мавпочки. На екрані видно п’ять мотузок-потрібно потягнути за кожну, використовуючи кнопки 1 … 9 Lines. Зверху на екрані падають банани або камінь. Якщо мавпочка встигне з’їсти всі банани і не постраждати, то відкривається другий рівень бонусної гри.

Другий рівень бонусу-це вибір між двома колонами. Мавпа висить між двома кам’яними колонами, в кожній з них щось заховано. Користувач може ризикнути виграшем, отриманим на першому рівні, або забрати його. У разі, якщо він ризикує, то натискає на одну з кнопок – 3 Lines (колона зліва) або 7 Lines (колона праворуч).

Якщо відкриваються скарби, то виграш збільшується. На цьому етапі теж можна забрати приз, натиснувши на Start, або ризикувати далі. Якщо трапляється павук-виграш анулюється, а гравець повертається до основної гри.

Оцінка
Голосів: 39Середнє значення: 4.4