Грати в ігровий автомат A Night Out на гроші в онлайн казино України

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота Playtech
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 20
Кількість барабанів 5
Бонусна гра немає
Фріспини є
Wild символ є
Scatter символ є
Множник немає
Швидкий спін немає

Правила гри на видеослоте A Night Out

Щоб почати гру на онлайн слоті, юзер встановлює номінал монети (внутрішня ігрова валюта), ставку на лінію, переглядає таблицю виплат. Після цього запускається спін.
На панелі управління під барабанами розташовані всі основні клавіші для гри:

 • кнопки ” – ” і ” + ” – визначають вартість монети, від 0.01 до 1 демо-кредиту;
 • Bet per Line-встановлює ставку на лінію, розмір якої залежить від вартості монети. Наприклад, якщо номінал монети дорівнює одному кредиту, то діапазон лінійної ставки буде варіюватися в межах від 1 до 10 кредитів;
 • Select Lines-включає Від 1 до 20 ліній виплат;
 • Spin-запускає обертання барабанів з поточними настройками (розмір ставки і кількість призових ліній);
 • Bet Max-запускає спін, але при цьому автоматично включаються всі 20 ліній, а загальний розмір ставки становить 200 демо-кредитів;
 • Paytable-відкриває інформаційне вікно, де відображаються коефіцієнти символів, а також описуються бонусні функції спеціальних картинок. Закривається інформаційне вікно кнопкою Back.

Над консоллю з клавішами виведені інформаційні вікна, які дозволяють стежити за ходом гри:

 • Lines-показує кількість включених ліній;
 • Line Bet-відображає кількість демонстраційних кредитів, поставлених на лінію;
 • Bet-показує загальний розмір ставки. Цей показник також відображається в кредитах;
 • Win-інформує про розмір виграшу за спін.

У нижній частині екрана розташовано вікно, де вказана сума рахунку. Для безкоштовної гри користувачеві дається 1 800 кредитів.

Символи та призові комбінації

На онлайн слоті a Night Out від Playtech передбачено 3 бонусних символу з особливими функціями, а також 8 звичайних зображень, які створюють комбінації на активних лініях.

Бонусні символи:

 • Wild у вигляді пивного кухля в самостійній комбінації з 2, 3, 4, 5 картинок дає 10, 100, 1 000, 10 000 ставок на лінію. “Дикий” символ також доповнює послідовності з інших зображень;
 • Scatter у вигляді дівчини на танцювальному майданчику – символ, який не залежить від ліній виплат. Якщо в будь-яких осередках барабанів зупиняються 3, 4, 5 Scatter символів, гравець отримує 5, 10, 50 загальних ставок;
 • Bonus у вигляді бармена обертається на крайніх барабанах. Якщо одночасно на першому і другому барабанах випадуть bonus символи, запуститься призовий раунд з фріспінами.

Базові картинки:

 1. коктейль з ківі володіє найменшими коефіцієнтами. За призову комбінацію з 5, 20, 100 таких піктограм гравець
 2. отримає множники 5, 20, 100;
 3. грушевий коктейль дає множники 5, 20, 150;
 4. апельсиновий напій-10, 25, 200;
 5. полуничний сік-10, 50, 250;
 6. напій в ананасі має коефіцієнти 5, 15, 75, 300 в комбінації з 2, 3, 4, 5 картинок;
 7. брюнетка в жовтому – 5, 20, 100, 400;
 8. руда дівчина-5, 30, 150, 500;
 9. блондинка– 5, 50, 250, 1 000.

Символи повинні створити послідовність зліва направо починаючи з першого барабана. При одночасному випаданні декількох послідовностей, призові за них підсумовуються. Виграш за комбінацію формується шляхом множення її коефіцієнта на лінійну ставку.

Ознайомитися з іншими слотами в жанрі еротика можна тут.

Бонусний раунд

Після появи на першому і п’ятому барабанах двох bonus символів, запускається призова гра. Раунд складається з двох етапів. На першому користувач вибирає одну дівчину з шести. Кожна дівчина приховує певну кількість фріспінів, максимум 20. Після цього гравцеві пропонується вказати на будь-який з шести напоїв. Таким чином визначається додатковий мультиплікатор, який буде діяти протягом призових обертань, від x2 до x10.

На другому етапі раунду запускається відповідна кількість фріспінів з додатковим множником. Під час безкоштовних обертань сума на балансі не зменшується. Якщо протягом раунду на поле повторно випало два bonus символу, призова гра повторно не запускається. Однак гравець отримує додаткові безкоштовні обертання, кількість яких визначається довільно.

Висновок

Щоб отримати великі призові в грі на ігрові автомати A Night Out, необхідно зібрати комбінацію з п’яти “диких” символів. Бажано, щоб така послідовність склалася під час безкоштовних обертань з великим додатковим мультиплікатором.

Оцінка
Голосів: 41Середнє значення: 4.9