Принципи гри на онлайн видеослоте 7 monkeys

Щоб почати обертати барабани, для початку встановіть ціну однієї монети. Зробити це можна за допомогою кнопок «–» і «+», при натисканні яких відкриється розділ над клавішею Play. У графі під назвою Coin Value гравець може налаштувати ціну ігрової монети, вартість якої коливається в межах від 0.01 до 0.50 кредитів.

Далі виберіть кількість монет для ставки на одну призову лінію. Робиться це в графі – Coins Per Line. В однорукому бандиті 7 monkeys виставляється до 10 монет на лінію. У підсумку, в нижньому рядку користувач побачить загальну ставку і кількість поставлених монет на всі лінії. Щоб запустити гру, клікніть на кнопку Play. Також гравець почне обертати барабани, натиснувши на Space.

Кнопка AutoPlay-відкриває розділ, в якому вибирається кількість автоспінів. В онлайн апараті 7 monkeys є возможностьвиставіть від 10 до 1000 автопрокруток. При такій грі збільшити або зменшити кількість монет і їх вартість неможливо. Повторне натискання на кнопку AutoPlay деактивує автопрокрутки. Щоб викликати на екран таблицю виплат, клікніть на клавішу “i”. Крім коефіцієнтів виплат гравець ознайомиться тут і з іншими правилами.

Інформаційні розділи на екрані:

 • credit-сума монет на рахунку;
 • bet-кількість поставлених монет на один раунд.

У нижньому рядку користувачеві надана інформація про баланс, ставку на раунд і ціну ігрової одиниці в кредитах.

Додаткові клавіші на консолі управління

У лівому нижньому кутку знаходиться кнопка, яка відкриває розділ, з такими настройками:

 1. quick spin-активація швидкої прокрутки, при включенні барабани обертаються в прискореному режимі;
 2. intro screen-включення або виключення заставки при вході в гру;
 3. ambient-включення / вимикання аудіо ефектів;
 4. sound FX-включення / вимикання музичного супроводу;
 5. history – в демо-версії гри ця клавіша не активна.

Праворуч від клавіші з настройками розташований перемикач із зображенням динаміка, одноразове натискання по ньому відключає всі звукові ефекти.

Символи і коефіцієнти на гральному автоматі 7 monkeys

Всі виграшні комбінації формуються від крайнього лівого барабана. Для отримання призової комбінації слід скласти на лінії три або більше однакових символу. Дизайн піктограм представлений у вигляді зображень з мавпами, апроцес гри супроводжується тематичною музикою.

Нижче гравець ознайомиться з семи символами і їх мультиплікаторами. Всі множники вказані за послідовність з трьох, чотирьох і п’яти зображень.

Спеціальні символи:

 • “дикий” символ-замінює відсутні на лініях символи, утворюючи виграшну послідовність. Не поєднується з символом scatter. Крім цього, комбінації з wild множать виграші на коефіцієнти 50, 400, 1500;
 • scatter символ-зображення з бананами. Випадання в довільному порядку трьох або більше scatter активує безкоштовні прокрутки в такій кількості: 50, 100, 150.

Інші символи:

 • Червона Мавпа-х3, х5, х15;
 • помаранчева Мавпа-x3, x5, x15;
 • синя Мавпа-x5, x15, x50;
 • Зелена Мавпа-x5, x15, x50;
 • жовта Мавпа-x20, x50, x150.

Безкоштовні обертання

Як вже говорилося вище, випадання на будь-якому барабані 3 або більше scatter символів приносить користувачеві фріспіни. Коли на екрані з’явилося три scatter гравець отримує-50 фріспінів з множником х1. Якщо випаде комбінація з 4 таких зображень – ви отримаєте 100 фріспінів з множником х2. Поява 5 scatter принесе 150 безкоштовних прокруток з мультиплікатором х3.

При безкоштовних обертаннях підвищити або знизити вартість монет і їх кількість неможливо. Якщо випаде три і більше scatter в безкоштовній грі, до загальних фріспін додасться ще 15 прокруток. Число безкоштовних обертань необмежено.

Висновок

7 monkeys-ігровий онлайн слот з 5 барабанами і 7 фіксованими лініями. Тут відсутній бонусний раунд і гра на подвоєння. “Дикий” і scatter – символи випадають на на п’яти барабанах. У демо-версії гри після кожного перезавантаження баланс гравця оновлюється і нараховується 50 000 кредитів. Найменша ставка-0.01. Волатильність ігрові автомати висока, при такій грі виграш гравець отримує не так часто, але при появі призовий послідовності виплата буде значною.

Оцінка
Голосів: 25Середнє значення: 4.5