Віртуальні розваги, які використовують сучасні азартні заклади, мають програму генератор випадкових чисел (ГВЧ). За їх допомогою результати генеруються рандомно, із випадкових чисел, які формують виграш або програш. Але цей алгоритм має на меті не тільки чесний результат, а й вплив на психологічний стан клієнта клубу. І це – діє! Коли гравець весь час перебуваю в напрузі, чекає на гідний результат, він починає нервувати, помилятись та робити прикрі помилки, що наближують поразку.

Слот може, наприклад, давати виграші в той час, коли клієнт робить замалі ставки. Але тільки гравець вирішив ризикнути і поставити по максимуму – програш ось він, і програє клієнт набагато більше, ніж тільки що виграв. Коли
таке відбувається не один раз, то будь-хто втратить рівновагу! І мало хто розуміє, що ця “випадковість” – робота генератора випадкових чисел.

Як переграти гральну машину?

На перший погляд, дуже все прикро. Невідомо, як можна обдурити алгоритм, який повний хитрощів та складнощів. Як можна втрутитись в його роботу і заставити попрацювати на користь гравцю в онлайн казино? Ігрові автомати діють, як сильна сторона. А клієнт – позбавлений цієї “сили”, він є слабким.

Але сила гравця – як раз у його слабкості. І якщо розуміти, що ГВЧ – не тільки програма, а й психолог, який використовує карколомні прийми, то можна це використати. Один із секретів генератора такий: щоб вивести вас з рівноваги, ГВЧ буде генерувати великі виграші та неминучі прикрі

поразки, вкидаючи адреноліну в гру. Саме тому спробуємо його обдурити за допомогою стратегії “даріння”.

Ця стратегія передбачає, що клієнт готовий “подарувати” кілька ставок супернику-автомату. Робимо першу ставку максимальною, а ліній для гри обираємо не біль ніж три. Якщо слот зробить “подарунок” першим і дасть виграш – беріть гроші – і до побачення. Це – найкращий з усіх варіантів.

Але ак буде не завжди. Скоріш за все, ви програєте. І треба зменшити ставку в два рази. Якщо не спрацює – зменшіть ще вдвічі. ГВЧ “побачить”, що ви не хочете робити великі ставки і розпочне алгоритм “заохочення”. Тобто, дасть вам виграш, який може бути досить непоганим. І тут важливо не втратити контроль над собою і не почати знову давати “подарунки” слотові. На це розраховує генератор. Отож, не піддавайтесь.

Так як же обдурити гральний автомат?

Просто беріть виграні гроші та йдіть.

Всі викрутаси машини розроблені для звичайного відвідувача. А ви тепер знаєте таємницю ГВЧ. Користайтесь – і обианюйте слоти.

Але якщо ви зробили 4-5 ставок, а слот все ще не видав “подарунок”, ситуація ускладнюється. Але не настільки, щоб
нервувати. Переходьте на мінімальну ставку і продовжуйте звичайнісіньку гру. І тут – або слот таки дасть великий виграш, або кількома невеличкими ви покриєте свої програші.

Таблиця ставок може виглядати так:

  • 1 – 100
  • 2 – 50
  • 3 – 25
  • 4 – 10
  • 5 – 5
  • 6… – мінімальна.

Отож, переконались, що обдурити гральну машину можливо, бо програми для неї пише людина. Отже, машина і працює згідно поглядам та вподобанням людини. А ми ж можемо переграти людину, вірно?

slots