Прокуратура, Національна поліція та СБУ продовжують боротьбу з нелегальними гральними закладами. Минулого тижня накриті підпільні заклади в трбох містах України.

В Солом’янському районі Києва викрили два заклади, яці були замасковані під МАФи. В залі працювали 25 гральних автоматів. Вхід до гральної зали знаходився в приміщенні магазину. Правоохоронці вилучили велику кількість техніки та докази ведення незаконної діяльності.

Наразі ведеться слідство, виявляються особи, причетні до організації незаконних гральних залів, ведеться збір доказової бази.

У разі доведення вини порушників чекає штраф 170-680 тисяч гривень.

У Чорноморську Прокуратура вже зібрала всі докази і передала справу щодо осіб, які займались нелегальним гральним бізнесом, до суду. Доведено, что в 2020-2021 році подружжя організувало та керувало групою осіб, що вели незаконну діяльність підпільних онлайн-казино.

Офіційно ці заклади надавали інтернет-послуги, але в реалі діяли ігрові апарати онлайн, грати в яких можна було за дозволом адміністратора.

А в Запоріжжі Головне управління Національної Поліції в Запорізькій області втретє закрило гральний заклад в центрі міста. В грудні 2020, червні 2021 вже були обшукані приміщення та вилучені ігрові автомати, стіл з кільцем рулетки, комп’ютери. Але в липні знову робота поновилась. Поліцейські вилучили також записи, які підтверджують нелегальну діяльність. Ведеться слідство.

Нагадаємо, минулого тижня перший заступник голови Консультаційно-експертної ради при КРАІЛ Борис Баум заявив, що легальний ринок азартних ігор в Україні почав розширюватися в першому півріччі 2021 року. При цьому він зазначив, що частка легальних операторів поки не перевищує 5%, але КРАІЛ сподівається, що до кінця 2022 року ця частка досягне 70 відсотків.

slots