Місцева влада Берегова працює над розробкою положень про проведення змагань зі споривного покеру. Жителі міста неодноразово подавали пропозиції щодо такого заходу азартних ігор. На їх думку, це підвищить туристичну привабливість регіону та принесе в бюджет міста чималі кошти.

Чиновники міської ради згодні з мешканцями Берегова. Але вважають, що треба доборе підготуватись, щоб перший млинець не був зіпсованим.

Всеукраїнська федерація спортивного покеру поки утримується від коментарів, пам’ятаючи, як в минулому році через закриття низки клубів зі спортивного покеру були перенесені змагання Ukrain Poker Open. Спортивний покер в Україні визнаний видом спорту у 2018 році. Але весь час існують непорозуміння з правоохоронними органами.

Чиновники Берегівської міської ради планують незабаром провести змагання в одному із закладів міської громади. Про час проведення і остаточне місце буде повідомлено додатково.

Берегове – місто біля кордонів кількох країн Європи. В подальшому можна буде розраховувати на проведення міжнародних змагань.

slots