Take 5
5.0/5

Ігровий Gamomat автомат - Take 5

Трибарабанние слоти поступаються за популярністю п'ятибарабанним автоматам, але розробникам зі студії Gamma вдалося зробити щось особливе. Take 5-це відеослот з ігровим полем 3х3 клітини, в якості гральних символів в якому виступають фрукти, дзвіночки, зірки і семерочки. Тайтл привернув до себе увагу завдяки бонусної фішці під назвою Win Repeater.

Перевага

У тейк Файв регульовані ставки, а кількість оплачуваних ліній фіксоване. Робіть бети на п’ятірку лайнів від 0,01 до 20 токенів. На граничних лімітах з total bet в розмірі сотні монет ви маєте можливість затягнути одним спіном 20000 очок! Суму можна збільшити, ризикнувши в гембле:

  • Вгадайте колір карткової масті;
  • підніміться по сходах, вибравши потрібні ступені.

Один з варіантів ви за бажанням вибираєте після виграшної крутки, а можете просто забрати нагороду, нічим не ризикуючи. Особливістю Дай П’ять стало колесо фортуни, яке запускається при заповненні екрану однаковими картинками. З його допомогою Ви отримуєте унікальний шанс примножити в кілька разів свою винагороду. Всім любителям класичних одноруких бандитів пропонуємо відкрити цю сторінку і подивитися ігрові автомати інших девелоперів.

Оцінка
[Голосів: 35 Середнє значення: 4.6]