Грати в ігровий автомат Sweet Life 2 на гроші в онлайн казино України

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота Igrosoft
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 9
Кількість барабанів 5
Бонусна гра є
Фріспини немає
Wild символ є
Scatter символ є
Множник немає
Швидкий спін немає

Як грати на фішки на слоті Sweet Life 2

На нашому сайті надається можливість зіграти в ігрові автомати Sweet Life 2 від Igrosoft – безкоштовно, без реєстрації та поповнення ігрового рахунку. У момент запуску гри на баланс користувача нараховується демонстраційні кредити-фани (відображаються у вікні «Кредит»).

Ігровий апарат в режимі онлайн візуально схожий на класичний наземний слот. Його інтерфейс складається з ігрового поля, оформленого у вигляді екрану ігрового автомата, і панелі управління з кнопками. Лінії показують, як повинні розташуватися однакові картинки на екрані, щоб сформувалося призове поєднання.

На панелі управління розміщені кнопки, що задають ігрові настройки і запускають обертання барабанів:

 • кнопка Bet призначає лінійну ставку в діапазоні 1-90 кредитів (відображається в графі ” Ставка по лінії»);
 • клавіша Max Bet-встановлює максимальну ставку на лінію;
 • кнопки 1 Line-9 Lines-задають число активних призових ліній від 1 до 9 (відображається у вікні ” лінії»);
 • клавіша Start-запускає один спін;
 • перемикач Auto Play активує серію автоспінів. Барабани обертаються самостійно до тих пір, поки гравець не скасує авторежим повторним натисканням кнопки;
 • кнопка Help відкриває екран ігрового довідника, в якому викладені правила гри, наведена таблиця виплат і описані бонусні можливості слота.

Коли на екрані в ході основної гри з’являється виграшна комбінація, нагороду за неї можна подвоїти в ризик-грі. Гра на подвоєння запускається на додатковому екрані при натисканні клавіші Bet. Відзначимо, що ця функція недоступна в режимі автоматичних обертань.

Символи та нагороди

Призи на симуляторі реального слота Sweet Life 2 видаються за формування комбінацій. Вони утворюються щонайменше з двох однакових символів, розташованих поспіль на одній лінії виплат. Найдовше призове поєднання складається з п’яти однакових зображень.

Розмір виграшу за комбінацію залежить від коефіцієнта, присвоєного тій чи іншій послідовності. Коефіцієнт виступає фіксованим множником для лінійної ставки і не змінюється протягом гри. Символи, з яких складаються комбінації з нагородами в кредитах, грають за такими множниками:

 • квітка конюшини-2, 3 і 10 за три, чотири і п’ять картинок поспіль;
 • запилювач-3, 5 і 20;
 • бджола – 5, 10 і 50;
 • дерев’яний Вулик-10, 30 і 100;
 • ведмідь-200 за поєднання будь-якої тривалості;
 • бочка меду-500 за будь-яке поєднання з 3-5 символів;
 • хутра-2 000;
 • логотип гри-5 000.

Крім гри за високими коефіцієнтами, хутра виконують додаткову функцію – виступають “диким” символів в грі. Таке зображення заміщає відсутні картинки в поєднаннях простих символів (крім логотипу).

Ще один спеціальний символ, що з’являється на екрані – scatter у вигляді зеленого вулика. Зібравши три таких зображення на ігровому полі, незалежно від розташування символів, гравець отримає доступ до бонусної гри.

Спробувати інші ігрові автомати на тематику “Солодощі” можна за посиланням.

Призова гра

Призова гра на слоті Sweet Life 2 запускається, коли на екрані з’являються від трьох до п’яти зелених вуликів. На додатковому екрані з’являються п’ять вуликів, які приховують або нагороду, або осу – зображення, що закриває призовий рівень. Нагорода видається у вигляді множника для загальної ставки. Чим більше значення ставки на спін, тим більше кредитів користувач отримує в результаті бонусної гри. Для вибору використовуються кнопки Line1-Line9.

Якщо гравець відкриє всі вулики і не виявить оси, він переходить до другого етапу бонусу – супер-грі. В ході супер-гри необхідно вибрати одну з двох бочок. В одній з них захований виграш, в іншій – символ, який повертає користувача на основний екран.

Ризик-гра

Ризик-гра на слоті доступна тільки в звичайному режимі обертань, коли на екрані з’являється хоча б одне призове поєднання. Міні-гра на подвоєння відбувається на додатковому екрані і запускається клавішею Bet. Відмова від ризик-гри відбувається натисканням кнопки Start.

На ігровому полі ризик-ігри перед Користувачем з’являються п’ять карт. Одна з них – відкрита. Це карта дилера. Завдання гравця вибрати одну з чотирьох закритих карт таким чином, щоб її гідність перевищувало значення карти дилера. Карта вибирається за допомогою клавіш 3 Lines – 9 Lines. Кожен раунд має три варіанти результату:

 • у разі перемоги гравця призова сума подвоюється;
 • у разі нічиєї-розігрується новий раунд зі збереженням поставленого на кін виграшу;
 • якщо ж карта користувача молодше карти дилера, виграш за комбінації згорає, і ризик-гра завершується.

Кількість раундів в ризик-грі не обмежена. Але користувач може забрати свій виграш в будь-який момент. Для цього достатньо натиснути клавішу Start.

Висновок

Ігровий автомат Sweet Life 2 компанії Igrosoft – п’ятибарабанний слот з високим шансом отримати нагороду. Можливість збирати комбінації в два напрямки підвищує ймовірність утворення призових поєднань. Додатково збільшити свої призові можна в ризик-грі. Найбільша нагорода автомата розігрується в супер-грі, яка відкривається після вдалого проходження бонусного рівня «Вулик».

Оцінка
Голосів: 37Середнє значення: 4.6