Supreme Hot
5.0/5

Ігровий EGT автомат - Supreme Hot

Онлайн відеослот Supreme Hot на класичну фруктову тематику, який складається з 3 барабанів. Виробник слота-компанія EGT. Барабани слота обертаються в звичайному і автоматичному режимах. Кожен виграш, отриманий в звичайному режимі, можна помножити в ризик-грі. Бонусні раунди на однорукому бандиті відсутні. На нашому сайті доступна безкоштовна версія слота, де максимальна ставка на спін становить 400 демонстраційних кредитів.

Цей слот на грошi — в цих казино

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слотаEGT
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній3
Кількість барабанів3
Бонусна гранемає
Фріспининемає
Wild символнемає
Scatter символнемає
Множникнемає
Швидкий спіннемає

Як управляти ігровим автоматом Supreme Hot

Під барабанами ігрового автомата Supreme Hot знаходяться основні клавіші для гри, а також інформаційні вікна:

 • пронумеровані кнопки Bet / Start встановлюють ставку і, одночасно, запускають спін. Користувачеві пропонується поставити на обертання 5, 10, 25, 50, 100 віртуальних кредитів;
 • помаранчева кнопка зі стрілкою активує самостійні обороти барабанів. Для зупинки авто-спінів необхідно натиснути на цю ж клавішу;
 • кнопка » I » відкриває вікно з інформацією про виплати за комбінації. Дані про виграші залежать від поточної ставки на спін. Також в інформаційному вікні прописані правила різних режимів гри. Сторінки таблиці перевертаються за допомогою кнопок у вигляді стрілок. Для закриття вікна допомоги передбачена клавіша Exit;
 • кнопка Gamble з’являється на місці напису Last Win після виграшного спина, якщо барабани оберталися за допомогою
 • кнопки Bet/Start. Клавіша Gamble запускає ризик-гру;
 • Balance-показує залишок демо-кредитів на рахунку;
 • Last Win-інформує про виграш за останній спін.

На ігровому автоматі Supreme Hot передбачено 27 способів випадання призових комбінацій. Цей параметр не регулюється.

Над барабанами виведено чотири вікна. У кожному з них відображається розмір прогресивного джекпоту, який можна виграти тільки в реальній грі.

Символи ігрового автомата Supreme Hot

Після вдалого спина на полі може скластися послідовність з трьох однакових символів:

 1. абрикоси, помідори, вишні, виноград дають множник 10, якщо на спін поставлено 5 демо-кредитів. Коли всі 9 осередків поля заповняться одним з цих символів, виграш користувача помножиться в два рази;
 2. фіолетові зірки і дзвіночки дають коефіцієнт 80;
 3. таблички Bar – 100;
 4. значки доларів-200;
 5. сімки-300.

Бонусні символи на ігровому автоматі відсутні. Ви можете зіграти в інші ігри в жанрі 777 на нашому сайті.

Ризик-гра

Після появи на полі призовий комбінації, гравцеві дається шанс збільшити розмір виграшу. Для цього необхідно натиснути на кнопку Gamble, яка включить ризик-гру. У цьому раунді перед Користувачем з’явиться закрита карта. Щоб подвоїти свій останній виграш, гравцеві необхідно вгадати колір карти. Правильний вибір не тільки подвоїть суму призових, але і дозволить продовжувати раунд. Помилка користувача обнулить всі призові за останній спін, а також закриє вікно з ризик-грою.

На ігровому автоматі Supreme Hot в грі на ризик передбачено тільки два тури з вгадуванням карт. Таким чином, якщо встановлена найбільша ставка, максимальний виграш в ризик-грі може скласти 3500 демо-кредитів.

Джекпот

Компанія EGT включила в ігрові автомати Supreme Hot 4 прогресивні джекпоти (піковий, бубновий, червовий і трефовий). Їх розмір відображається у вікнах над барабанами. Але шанс на отримання максимального призу дається тільки в реальній грі. На безкоштовній версії автомата прогресивний джекпот не передбачений.

Таким чином, ігрові автомати на гроші Supreme Hot володіє мінімальною кількістю опцій. Єдиний додатковий раунд слота-ризик-гра з вгадуванням карт. Однорукий бандит може порадувати любителів класичних автоматів з фруктовими символами.

Оцінка
[Голосів: 46 Середнє значення: 4.3]