Грати в ігровий автомат Sakura Fortune на гроші в онлайн казино України

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота Quickspin
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 40
Кількість барабанів 5
Бонусна гра немає
Фріспини є
Wild символ є
Scatter символ є
Множник є
Швидкий спін немає

Як грати в слот Sakura Fortune

Кількість активних ліній виплат в Sakura Fortune від Quickspin не підлягає зміні. Гемблеру доступна регулювання розміру загальної ставки. Вона може становити від 0.20 до 80 кредитів і встановлюється таким чином:

 • на панелі управління під барабанами необхідно знайти меню Total Bet;
 • використовуючи кнопки зі стрілками “вгору» і “вниз”, слід вибрати потрібне значення..

Консоль управління має мінімалістичний інтерфейс. В її правій частині є дві кнопки: одна з круговою стрілкою, друга – з двома напівкруглими. Перша запускає обертання барабанів в ручному режимі, а друга – в автоматичному.

У лівій частині панелі управління є кнопка з трьома паралельними горизонтальними лініями. Вона відкриває інформаційне меню. Клавіша з буквою ” i ” в ньому виводить на екран таблицю виплат. Тут відображаються виплати в кредитах з урахуванням зробленої ставки. Кнопка з знаком питання відкриває докладні правила. Кнопка з годинником відкриває історію ігрового процесу, але не відображає результати геймплея в демо-версії.

Для переходу в службові налаштування необхідно натиснути кнопку з шестерінкою. У вкладці є елементи управління:

 • звук;
 • графіка.

При запуску ознайомчої версії слота на рахунку гемблера знаходиться 5 000 демо-кредитів. Баланс поповнюється кожен раз при появі на лінії виплат 3, 4 або 5 однакових іконок. Призові комбінації починають формуватися з першого барабана. Символи повинні бути розташовані зліва направо. Ризик-гра в апараті не використовується.

Символи і виплати

Іконка у вигляді принцеси є “диким” символом. Вона займає 4 осередки по вертикалі і з’являється тільки на трьох середніх барабанах. “Дикий” символ в слоті Sakura Fortune замінює у виграшних комбінаціях всі без винятку використовувані іконки. Коли він з’являється в кількості 2 і більше і займає при цьому весь барабан, гравець отримує доступ до респін. Кількість повторних обертань відповідає кількості» диких ” символів.

Scatter-зображення віяла. Він має безкоштовні спіни. Обидві ці іконки не приносять виграшів самі по собі.

Нижче наведені призові виплати в кредитах за призову послідовність з 3, 4 і 5 звичайних малюнків на ігровій лінії. Всі нагороди наведені з урахуванням гри за максимальною ставкою:

 • чоловік на помаранчевому тлі-60, 120, 800;
 • жінка-40, 80, 400;
 • воїн з мечем-32, 80, 240;
 • помаранчева статуетка – 24, 60, 160;
 • Зелена статуетка – 24, 48, 160;
 • золота і срібна монети – 16, 40, 100;
 • мідна і бронзова монети-12, 32, 80.

При зміні ставки оновлені значення автоматично показуються в таблиці виплат.

Безкоштовні обертання і респіни в автоматі Sakura Fortune

Scatter не прив’язаний до ліній виплат, але для запуску безкоштовних обертань 3 таких іконки повинні випасти на суміжних барабанах зліва направо. Під час фріспінів «дикий» символ при кожній появі розширюється на весь барабан. При цьому кількість обертань буде збільшено, а сама іконка зафіксується на ігровому полі. Гравець отримує стільки респінів, скільки” диких ” символів активувало цю функцію. Повторні обертання тривають до тих пір, поки на барабанах не перестануть випадати портрети принцеси. Під час раунду фріспіни можуть бути перезапущені.

Ігрові автомати Sakura Fortune має теоретичний відсоток повернення, що становить 96.58%. Гра цікава оригінальними властивостями» дикого ” символу і вигідними умовами безкоштовних обертань. Як пишуть у відгуках на цей слот, меню на перший погляд здається деяким гемблерам незвичним, але на його освоєння йдуть лічені хвилини.

Оцінка
Голосів: 32Середнє значення: 4.5