3 червня Міністерство юстиції погодило порядок ведення всіх реєстрів КРАІЛ.

Зокрема, погоджено ведення Реєстру лудоманів – закритої бази даних, яка розміщується на захищених серверах Держспецзв’язку.

В найближчий час ліцензіатам буде направлена необхідна інформація, а вони визначать уповноважених осіб, які матимуть доступ до Реєстру лудоманів в електронному вигляді.

Оператор перевірятиме при реєстрації в закладі з ігровими автоматами та азартними іграми наявність клієнта в реєстрі лудоманів через пошукову послугу, але не матиме доступу до списків у повному обсязі. Тобто, конфіденційність даних осіб, які потрапили до реєстру, буде збережено.

Після підключення АРІ та операторів до реєстру оператори будуть отримувати інформацію автоматично.

На сьогодні до КРАІЛ офіційно надійшло три зави щодо включення осіб до Реєстру лудоманів. Але заявники не прийщли на засідання комісії щоб прйти ідентифікацію, а в третьому випадку завку подала особа, яка не мала права на це: заяву приймають тільки від родичів першої лінії: матері, батька, сина, дочки.

Нагадаємо: наприкінці квітня Міністерство фінансів погодило виділення 6 млн гривень на створення системи онлайн-моніторінгу та ведення реєстрів.

slots