Playboy
5.0/5

Ігровий Microgaming автомат - Playboy

Playboy-ігровий автомат від компанії Microgaming на тематику розваг. Інтерфейс слота включає ігрове поле 3x5 і консоль з клавішами. Комбінації на онлайн апараті формуються в 243 способи. На барабанах слота обертається wild, який доповнює комбінації з інших символів, подвоюючи виграші. Ще один бонусний символ слота-scatter, який відповідає за запуск безкоштовних обертань. В ігровому автоматі Playboy передбачено 4 види безкоштовних обертань з додатковими множниками, "дикими" символами та іншими опціями.

Цей слот на грошi — в цих казино

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слотаMicrogaming
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній243
Кількість барабанів5
Бонусна гранемає
Фріспиниє
Wild символє
Scatter символє
Множникє
Швидкий спіннемає

Як грати на автоматі Playboy

Для управління онлайн апаратом від Microgaming передбачена спеціальна консоль з клавішами:

 • Spin-запускає одне обертання барабанів, а також дозволяє зупинити спін швидше;
 • Auto Play-відкриває спеціальне вікно для запуску автоспінів. Користувачеві пропонується активувати 10, 25, 50, 100 автовращеній або встановити опцію Until Stop;
 • View Pays-відкриває інформаційну таблицю з даними про виплати, функції бонусних символів, особливості призових раундів. Відомості про виплати за комбінації, зазначені в таблиці, залежать від поточної ставки на спін;
 • кнопки » — » і » + » в блоці Bet визначають загальну ставку на спін;
 • Bet-розкриває спеціальне вікно з графами Coin Size і Coins. У першому встановлюється розмір однієї віртуальної монети, від 0.01 до 0.25. Монета-внутрішня ігрова валюта. Демо-кредити для зручності розрахунків переводяться в монети. У другій графі визначається ставка на лінію, від 1 до 5 монет.

На панелі управління також знаходяться спеціальні інформаційні вікна, які дозволяють стежити за ходом гри:

 • Demo Credits / Coins-показує розмір ігрового рахунку в кредитах або в монетах. Щоб поміняти валюту, в якій відображається розмір балансу, необхідно натиснути на клавіші Demo Credits / Coins;
 • Win-показує розмір виграшу.

На початку гри на автоматі користувач встановлює ставку, номінал монети, переглядає таблицю виплат. Після цього запускається перший спін. Якщо обертання барабанів виявляється вдалим, хоча б на одній з активних ліній зліва направо випадає призова комбінація з 3, 4, 5 однакових зображень.

Величезна кількість відеослотів без реєстрації, з можливістю ризикнути 50% на 50% чекає вас на сайті.

Символи і виплати

У перелік символів ігрового автомата Playboy входять 12 звичайних символів, які створюють призові поєднання, а також бонусні піктограми з особливими опціями.

Звичайні картинки слота:

 1. руда дівчина при ставці в 15 демонстраційних кредитів дає виграш у розмірі 15, 50, 250 кредитів;
 2. блондинка – 15, 50, 225;
 3. шатенка в купальнику – 10, 40, 200;
 4. брюнетка – 10, 40, 175;
 5. хлопець і дівчина – 7.50, 30, 150;
 6. червоний автомобіль – 7.50, 30, 125;
 7. мотоцикл – 7.50, 30, 100;
 8. гральні карти «A» і «K» – 5, 12.50, 75;
 9. «Q» і » J » — 3.50, 10, 62.50;
 10. “10” – 2.20, 7.50, 50.

Бонусні символи:

 • логотип гри Playboy — це wild, який в послідовності з 3, 4, 5 однакових символів дає 50, 125, 500 кредитів, якщо ставка на спін становить 15 кредитів. Крім того, «дикий» символ доповнює призові послідовності з базових картинок. Виграші за комбінації з wild множаться в два рази;
 • scatter у вигляді зображення з журналами. За 2, 3, 4, 5 таких піктограм на будь-яких позиціях ігрового поля гравець отримує 15, 30, 300, 3 000 демонстраційних кредитів, якщо загальна ставка дорівнює п’ятнадцяти кредитам. Після випадання на барабанах 3, 4 або 5 scatter символів, запускаються безкоштовні обертання з особливими опціями.

Фриспины

Зібравши на поле 3 і більше scatter символу у вигляді журналів, гравець переходить в бонусний раунд Playboy Club c чотирма видами безкоштовних обертань. Після першого випадання scatter символів для користувача доступний тільки один варіант фріспінів. У наступних запусках бонусного раунду гравець отримає доступ до інших видів безкоштовних обертань.

Отже, ігрові автомати Playboy передбачають такі фріспіни:

 1. Kimi — 10 безкоштовних обертань з множником x5. Цей раунд може бути запущений повторно;
 2. Sofia-15 фріспінів з «бігаючим» Wild символом, який випадає після кожного обертання. Запустити цей раунд повторно неможливо;
 3. Ashley-20 безкоштовних обертань з опцією»Rolling Reels». Під час фріспінів випадковим чином вибирається додатковий коефіцієнт, від x2 до x5. Повторний запуск даного раунду не передбачений.
 4. Jillian-25 безкоштовних обертань з бонусом «Wild Night». Суть даної опції в тому, що до п’яти барабанів заповнюються Wild символами.

Під час будь-яких фріспінів всі демонстраційні кредити залишаються на балансі гравця.

Додаткові клавіші слота

Під консоллю в нижній частині онлайн автомата розташовані кнопки:

 • Stats-розкриває графу з інформацією про кількість зроблених спінів, часу ігрової сесії та іншими даними;
 • Options-відкриває спеціальне вікно для установки службових налаштувань.

Над барабанами слота виведені:

 • кнопка «?»- відкриває окрему сторінку з докладними правилами гри;
 • динамік-дозволяє відключити звук.

Поруч з цими кнопками розташовані годинник, які допомагають стежити за часом гри.

Висновок

Playboy — це не тільки ігровий автомат з цікавими бонусними раундами «безкоштовні спіни«, під час яких шанси на отримання великих виграшів збільшуються, але і цікава тематика. Онлайн слот підійде для початківців і досвідчених азартних гравців.

Оцінка
[Голосів: 34 Середнє значення: 4.5]