В Україні створена Всеукраїнська рада гемблінгу (UGC), до якої можуть вступати всі охочі оператори азартних ігор.

Антон Кічухідзе, її засновник, вважає, що завданням новоутвореної Ради є надання державі громадської експертизи з метою покращення в сфері азартного бізнесу. Кічухідзе наголосив, що завданням новоствореної громадської платформи буде входження до Громадської ради при КРАІЛ. Це надасть можливість проводити експертизи рішень Регулятора.

Процедура громадської експертизи затверджена законодавством України та передбачає можливість впливати на рішення місцевих та вищих органів виконавчої влади шляхом аналізу проектів їх рішень.

Першим членом UGC став ліцензований оператор «Parimatch Україна», представники якої заявили про розуміння своєї відповідальності и бажання сприяти державі в становленні справедливого ринку ігрових автоматів та азартних ігор.

Наразі вже існує громадська організація «Гемблінг-асаціація України», головою якої є Вікторія Закревська. Вона неодноразово заявляла про небажання Верховної Ради виводити з тіні гральний бізнес та створення всіляких перешкод на цьому шляху.

Але на відмінність від новоствореної платформи ГАУ не дає можливості вступати до цієї ГО юридичним особам – гральним операторам. Отже ГАУ буде вести аналітичну роботу, а UGC створена для єднання операторів в загальну платформу і експертного впливу на рішення державних та контролюючих органів.

Антон Кічухідзе працював помічником народного депутата VIII скликання Сергія Ларіна, відомий як політолог-міжнародних та надавач консалтінгових послуг в сфері міжнародного співробітництва.

slots