Корона всеармійського конкурсу «Берегиня в погонах-2018» поїхала у Вінницю
Перегляди: 230
У Хмільнику завершився конкурс серед жінок військових медиків «Берегиня в погонах – 2018». Перемогу в конкурсі здобула 28-річна вінничанка медична сестра відділення лікарсько-льотної експертизи ВМКЦ Центрального регіону старший солдат Світлана Кривіцька. Звання першої віце-міс завоювала слухач Української військово-медичної академії молодший лейтенант м/с Вікторія Хухлей (м.Київ).
За підсумками конкурсу звання віце-міс вибороли: Наталія Дугарь (старший сержант, медична сестра військового госпіталю м. Полтава. До речі, ця конкурсантка нагороджена орденом «За мужність ІІІ ступеня»), Тетяна Херсонська (капітан м/с з Центральної стоматологічної поліклініки м.Київ), Ганна Марчук (капітан м/с з військового госпіталя м. Чернівці).

Детальніше…
Свято “День вишиванки” у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону
Перегляди: 252
Сьогодні, 17 травня, персонал Військово-медичного клінічного центру Західного регіону долучився до всеукраїнської акції «День вишиванки».
Не обійшлося і без конкурсу – на кращий вишитий національний одяг.
Переможницею конкурсу стала вишита сорочка психолога відділення (психологічної реабілітації) Марії Тищенко. Друге місце отримала вишиванка лікаря-кардіолога клініки кардіологічної Анни Шалагіної, а на третьому місці опинилося національне вбрання лікаря-хірурга відділення невідкладної хірургії клініки (невідкладної хірургії) ВМКЦ ЗР Богдана Яворівського.

Детальніше…
Колектив «Львівгазвидобування» підтримує захисників України
Перегляди: 301
23 листопада представники газопромислового управління «Львівгазвидобування» передали на баланс Військово-медичного клінічного центру Західного регіону змінні касети зі скобами до зшиваючих апаратів на суму майже в 142 тисячі гривень.

Зустріч відбулася за участі голови первинної профспілкової організації Андрія Левтюха, менеджера з персоналу Василя Гутцуляка, начальника Центру полковника медичної служби Івана Гайди, заступника начальника центру з медичної частини — начальника медичної частини полковника медичної служби Тараса Кльофи та начальника клініки торакабдомінальної хірургії полковника медичної служби Аркадія Сельменського.

Під час спілкування полковник медичної служби Іван Гайда подякував трудовому колективу за активну громадянську позицію, небайдужість та підтримку бійців, які боронять Україну від ворога на сході країни:

«Цим скобам будуть раді у нашому мобільному госпіталі, що зараз функціонує в районі проведення антитерористичної операції», — зазначив він.

Детальніше…
Концерт до Дня медичної сестри та Дня матері
Перегляди: 260
11 травня 2018 року, Концертна програма від колективу 58 будинку офіцерів з нагоди «Дня матері та міжнародного Дня медичних сестер», для військовослужбовців, які знаходяться на лікуванні та реабілітації, а також для медичного персоналу Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.
Виступ розпочали соліст Львівської Національної опери Віталій Загорбенський та Тетяна Петришина, подарувавши публіці багато гарних пісень і позитивних емоцій. Свою майстерність у танці продемонстрував Зразковий театр-танцю «Левеня».
Артисти подарували хороший настрій та позитив для багатьох присутніх.

Детальніше…
З Днем захисника України 2017
Перегляди: 396
13 жовтня, у Військово – медичному клінічному центрі Західного регіону відбувся святковий концерт та нагородження військовослужбовців з нагоди Дня захиссника Укарїни.

Детальніше…
Вшанування ветеранів
Перегляди: 231
8 травня 2018 року, Вшанування ветеранів з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Детальніше…
До Дня захисника України військові-медики здійснили паломництво до Унівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці
Перегляди: 360
07 жовтня 2017 року лікарі та працівники Військово-медичного клінічного центру Західного регіону до Дня захисника України здійснили паломництво до Святоуспенської Унівської Лаври Студійського уставу. Разом із працівниками у подорож вирушив о. Мирон Горбовий, капелан закладу.

У Святоуспенській Унівській Лаврі брати-студити провели екскурсію для гостей, розповіли історію монастиря та цілющого джерела. Опісля прочани взяли участь у Божественній Літургії, чисельно приступили до Тайни Сповіді та Євхаристії. Також просили миру та спокою для нашої Батьківщини перед чудотворною іконою Матері Божої і здоров’я для рідних та близьких. Набрали води із джерела та на запрошення ченців скуштували сачний обід із монастирської кухні.

Детальніше…
Висадка дерев
Перегляди: 272
Озеленення внутрішнього дворика Військово-медичнго клінічного центру Західного регіону

Детальніше…
“Лісапетний батальйон” в клубі Військово-медичного клінічного центру Західного регіону
Перегляди: 380
Відомий народний гурт «Лісапетний батальйон» вкотре подарував радість та незабутні враження колективу та пацієнтам Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, завітавши до нас із концертною програмою 4 жовтня 2017 року.

Детальніше…