Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) на засіданні 23 квітня прийняла рішення про видачу В2В ліцензії ТОВ «Гейм Реселлер». Це – перший такий документ, виданий згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України про ліцензуванняи діяльності з надання послуг в сфері азартних ігор.

На офіційному сайті КРАІЛ розміщене рішення, в якому зазначено, що ООО «Гейм Реселлер» виконало всі вимоги, необхідні для отримання В2В ліцензії.

ООО «Гейм Реселлер» працює з 2021 року та надає послуги у сфері інформаційних технологій, програмування, виробництва софту для комп’ютерних ігор а тепер і ігрових автоматів. Тепер оператор має змогу укладати легальні угоди та захищати свої права згідно українському законодавству.

КРАІЛ також повідомила про відмову видати дозвіл, що підтверджує відповідність вимогам законодавства приміщення для організації ігорного залу в м. Одеса. Заява була подана ФОП «Потоні Лілією Фоатівною».

Ще одну заяву про видачу В2В ліцензії було залишено без розгляду. ЇЇ автор – ООО «Ассет Групп».

Окрім легалізації стосунків між гральним бізнесом та IT –сферою, В2В ліцензії дають змогу поповнювати Держбюджет. В планах уряду – отримувати на таких дозволах до 6 млн. гривень щороку.

slots