Грати в ігровий автомат Hot Fruits на гроші в онлайн казино України

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота iGaming2go
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 5
Кількість барабанів 5
Бонусна гра немає
Фріспини немає
Wild символ немає
Scatter символ є
Множник є
Швидкий спін немає

Як грати на відеослоті Hot Fruits

Досвідчені гемблери рекомендують спробувати модель Hot Fruits початківцям користувачам. Правила гри і настройка апарату відрізняються максимальною простотою.

Онлайн слот наділений фіксованими лініями. Таким чином, єдиний параметр, що вимагає налаштування, – розмір ставки.

В автоматі Hot Fruits вибирається сумарний внесок на спін. Такий підхід позбавляє від необхідності виконання будь-яких розрахунків. Користувач може визначити обсяг загальної ставки в діапазоні від 1 до 50 монет на обертання. Розмір ставки повинен бути кратним п’яти, за винятком внеску в 1 або 2 монети.

Регулювання показників здійснюється в секторі Bet. Для зменшення і збільшення параметрів використовуються кнопки » – ” і ” + ” відповідно.

Крім того, на панелі є клавіші:

 • Start-активація одного обороту;
 • Autostart-запуск безперервних обертань. Для виходу з автоматичного режиму потрібно повторне натискання клавіші.

Кнопка Show Lines дозволяє побачити точне розташування ліній. Інфоблоки Bet і Credit показують поточний розмір ставки і стан балансу. Розміри виграшів відображаються у великому чорному табло під барабанами.

Призначені для користувача настройки доступні в мінімальному обсязі. Клікнувши на зображення шестерінки у верхній правій частині апарату, юзер відкриє невелике вікно. Тут пропонується можливість:

 • включення / вимикання музичного супроводу;
 • активації / деактивації опції ризик-ігри. Якщо Користувач переведе перемикач в положення off у відповідному розділі, апарат не буде пропонувати участь в ризик-турі.

Для виклику таблиці виплат на екран необхідно натиснути на знак”?”у верхньому правому куті слота.

Символи і коефіцієнти апарату Hot Fruits

Ігрові автомати Hot Fruits від iGaming2go для отримання виплати в  необхідно зібрати послідовність з 3-5 однакових картинок. Комбінації формуються на активних лініях і стартують з першого барабана.

Розміри виграшів вказують безпосередньо в монетах. При коригуванні обсягу ставки показники в таблиці змінюються відповідно.

У грі бере участь 8 картинок:

 • сімка. Комбінація з 3, 4 і 5 малюнками приносить 20, 200 і 1 000 сумарних ставок, відповідно.
 • полуниця – 10, 40, 100;
 • кавун, слива, банан, лимон-4, 10, 40
 • вишня. Вміє створювати комбінації за участю двох картинок. Виплати за послідовності з цим малюнком складають 1, 4, 10 і 40 сумарних ставок.
 • зірка-єдине службове зображення. Будучи scatter символом, картинка створює комбінації без прив’язки до ліній. Випадання 3, 4, 5 малюнків в будь-яких осередках барабанів дозволяє помножити внесок на кін в 2, 10 і 50 разів.

Досвідчені користувачі відзначають солідний рівень коефіцієнтів. Навіть мінімальна комбінація з двома вишнями повністю відшкодовує вартість обертання. Інші послідовності допомагають поповнювати баланс.

Ризик-гра

У разі, якщо функція запуску ризик-туру активна, користувач може спробувати подвоїти кожну виплату в грі на шанси. Після кожного вдалого обертання в нижній правій частині апарату будуть з’являтися кнопки:

 • Take-забрати виплати;
 • Double-подвоїти виграш.

Натискання Double викликає на екран додаткове вікно.

Сама ризик-гра представлена в класичному варіанті. В якості банкролла використовується виграш за останній спін. На полі-зображення закритої карти. Мета-вгадати її колір.

Вірна відповідь подвоює поставлену суму. Невірний-обнуляє ставку на ризик. При вдалому проходженні гри користувач може ставити на шанси до п’яти разів.

Оцінка
Голосів: 40Середнє значення: 4.6