Hot Fruits
5.0/5

Ігровий iGaming2go автомат - Hot Fruits

Безкоштовний ігровий автомат Hot Fruits від компанії iGaming2go. Модель є імітацією класичних одноруких бандитів. П'ять барабанів, п'ять ліній, фруктові символи – характерні особливості слота. Призові опції в автоматі відсутні. Можливість участі в ризик-грі визначається бажанням гравця. Налаштування апарату дозволяють відключити активацію туру. Передбачено наявність одного службового символу. Основною перевагою слота вважається високий рівень коефіцієнтів виплат. Максимальний розмір виграшу досягає 1 000 сумарних ставок.

Цей слот на грошi — в цих казино

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слотаiGaming2go
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній5
Кількість барабанів5
Бонусна гранемає
Фріспининемає
Wild символнемає
Scatter символє
Множникє
Швидкий спіннемає

Як грати на відеослоті Hot Fruits

Досвідчені гемблери рекомендують спробувати модель Hot Fruits початківцям користувачам. Правила гри і настройка апарату відрізняються максимальною простотою.

Онлайн слот наділений фіксованими лініями. Таким чином, єдиний параметр, що вимагає налаштування, — розмір ставки.

В автоматі Hot Fruits вибирається сумарний внесок на спін. Такий підхід позбавляє від необхідності виконання будь-яких розрахунків. Користувач може визначити обсяг загальної ставки в діапазоні від 1 до 50 монет на обертання. Розмір ставки повинен бути кратним п’яти, за винятком внеску в 1 або 2 монети.

Регулювання показників здійснюється в секторі Bet. Для зменшення і збільшення параметрів використовуються кнопки » — » і » + » відповідно.

Крім того, на панелі є клавіші:

 • Start-активація одного обороту;
 • Autostart-запуск безперервних обертань. Для виходу з автоматичного режиму потрібно повторне натискання клавіші.

Кнопка Show Lines дозволяє побачити точне розташування ліній. Інфоблоки Bet і Credit показують поточний розмір ставки і стан балансу. Розміри виграшів відображаються у великому чорному табло під барабанами.

Призначені для користувача настройки доступні в мінімальному обсязі. Клікнувши на зображення шестерінки у верхній правій частині апарату, юзер відкриє невелике вікно. Тут пропонується можливість:

 • включення / вимикання музичного супроводу;
 • активації / деактивації опції ризик-ігри. Якщо Користувач переведе перемикач в положення off у відповідному розділі, апарат не буде пропонувати участь в ризик-турі.

Для виклику таблиці виплат на екран необхідно натиснути на знак»?»у верхньому правому куті слота.

Символи і коефіцієнти апарату Hot Fruits

Ігрові автомати Hot Fruits від iGaming2go для отримання виплати в  необхідно зібрати послідовність з 3-5 однакових картинок. Комбінації формуються на активних лініях і стартують з першого барабана.

Розміри виграшів вказують безпосередньо в монетах. При коригуванні обсягу ставки показники в таблиці змінюються відповідно.

У грі бере участь 8 картинок:

 • сімка. Комбінація з 3, 4 і 5 малюнками приносить 20, 200 і 1 000 сумарних ставок, відповідно.
 • полуниця – 10, 40, 100;
 • кавун, слива, банан, лимон-4, 10, 40
 • вишня. Вміє створювати комбінації за участю двох картинок. Виплати за послідовності з цим малюнком складають 1, 4, 10 і 40 сумарних ставок.
 • зірка-єдине службове зображення. Будучи scatter символом, картинка створює комбінації без прив’язки до ліній. Випадання 3, 4, 5 малюнків в будь-яких осередках барабанів дозволяє помножити внесок на кін в 2, 10 і 50 разів.

Досвідчені користувачі відзначають солідний рівень коефіцієнтів. Навіть мінімальна комбінація з двома вишнями повністю відшкодовує вартість обертання. Інші послідовності допомагають поповнювати баланс.

Ризик-гра

У разі, якщо функція запуску ризик-туру активна, користувач може спробувати подвоїти кожну виплату в грі на шанси. Після кожного вдалого обертання в нижній правій частині апарату будуть з’являтися кнопки:

 • Take-забрати виплати;
 • Double-подвоїти виграш.

Натискання Double викликає на екран додаткове вікно.

Сама ризик-гра представлена в класичному варіанті. В якості банкролла використовується виграш за останній спін. На полі-зображення закритої карти. Мета-вгадати її колір.

Вірна відповідь подвоює поставлену суму. Невірний-обнуляє ставку на ризик. При вдалому проходженні гри користувач може ставити на шанси до п’яти разів.

Оцінка
[Голосів: 40 Середнє значення: 4.6]