Грати в ігровий автомат Fruit Shop на гроші в онлайн казино України

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота NetEnt
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 15
Кількість барабанів 5
Бонусна гра немає
Фріспини є
Wild символ немає
Scatter символ немає
Множник немає
Швидкий спін немає

Правила і принципи відеослоту

На ігрові автомати Fruit Shop від NetEnt доступно 15 фіксованих ліній. Це означає, що управляти гравець може тільки розміром ставки і вартістю монет. Автомат доступний в безкоштовному ознайомчому режимі без реєстрації, тому для гри використовується два типи демонстраційної валюти: монети і кредити.

Щоб зробити ставку, натисніть на Стрілки» вліво «або» вправо ” в графі Level. Всього можна поставити 10 монет. Мінімальне значення загальної ставки на спін – 15 монет, максимальне – 150 монет. При натисканні на клавішу Max Bet автоматично встановлюється ставка в 10 монет і починається обертання барабанів.

Змінити вартість однієї ігрової монети можна в графі Coin Value. Цей параметр визначає, скільки кредитів з рахунку буде віддано за кожну монету. Мінімальне значення-0.01 кредит, максимальне-0.20. Ознайомитися зі зміною вартості кожного спина можна в інформаційному рядку в самому низу екрану:

 • Cash-баланс гравця в кредитах;
 • Bet-ставка на спін в кредитах;
 • Win – виграш за спин в кредитах.

Вище знаходиться рядок з параметрами в монетах:

 • Bet-загальна ставка в монетах;
 • Level-ставка на лінію;
 • Coin Value-вартість монети;
 • Coins-баланс гравця в монетах.

При випаданні на одній з ігрових ліній виграшної комбінації під барабанами відобразиться сума нагороди в монетах, а сама комбінації підсвітиться. Виграшними вважаються поєднання однакових символів, які розташовані починаючи з першого барабана на одній лінії. Для всіх комбінацій, крім вишні, мінімальна кількість символів на лінії-три.

Нагорода розраховується виходячи з коефіцієнта виплати символу і ставки в монетах. Так, наприклад, найдорожчий символ в грі-вишні – при ставці в 1 монету принесуть 2 000 за п’ять символів, а при ставці 10 монет – 20 000. Ознайомитися з коефіцієнтами виплат всіх ігрових символів можна у вкладці “i”. Там же перераховані всі правила і особливості ігрового автомата Fruit Shop.

Доступно два види запуску барабанів. Перший – при натисканні круглої зеленої клавіші, розташованої по центру консолі управління. Це запустить один спін, після чого відбудеться підрахунок виплат і фріспінів, якщо вони з’явилися на ігровому полі. Після потрібно ще одне натискання, щоб запустити барабани.

Другий спосіб-функція Auto Play. При натисканні відкриється меню Налаштування автоматичних обертань, де можна вибрати кількість спінів і умови щодо їх припинення. Наприклад, якщо баланс збільшиться до певної суми або виграш перевищить задане число. При бажанні зупинити автогру можна в цьому ж меню.

У меню налаштувань доступні пункти:

 • QuickSpin-знижує час обертання барабанів (не впливає безпосередньо на ігровий процес);
 • Intro Screen-включає або відключає завантажувальний екран з підказками про бонуси;
 • Spacebar to spin-дозволяє запускати барабани при натисканні клавіші»пробіл”.

Клікнувши на значок”?”можна ознайомитися з правилами автомата.

Море інших ігрових автоматів даного жанру можна випробувати тут.

Символи і коефіцієнти на автоматі Fruit Shop

В якості спеціального символу на автоматі виступає “дикий «з написом»Fruit Shop”. Беручи участь у виграшній комбінації, він виконує дві функції. В першу чергу-замінює відсутній символ. Наприклад, на першому і третьому барабанах знаходиться символ вишні, а на другому – «дикий». Автомат зарахує це як комбінацію з трьох символів «вишня» і нарахує нагороду згідно таблиці виплат. У другу чергу» дикий ” символ подвоює нагороду за комбінацію, в якій бере участь. Оскільки одночасно він може брати участь в декількох виграшних комбінаціях-нагорода подвоїться за кожну. Зібрати комбінацію тільки з “диких” символів не можна.

Прості символи на автоматі Fruit Shop представлені зображеннями фруктів і карткових значків. За винятком комбінацій, що складаються з символу вишні, знадобиться три символи на лінії, щоб отримати нагороду. Найменші коефіцієнти виплат за три, чотири і п’ять символів:

 • 10 – 5, 10, 50;
 • валет – 5, 15, 60;
 • дама-5, 20, 75;
 • король – 10, 25, 100;
 • туз-15, 50, 150.

Істотно вище коефіцієнти у символів з фруктами:

 • кавун – 15, 75, 200;
 • апельсин – 20, 100, 500;
 • лимон-20, 125, 750;
 • слива-25, 150, 1 000.

Найбільший коефіцієнт виплат у символу вишні:

 • 2 Символи-5;
 • 3 символи-25;
 • 4 символи-300;
 • 5 символів – 2 000.

Безкоштовні обертання

Окремого символу для отримання фріспінів на автоматі Fruit Shop не передбачено. Щоб не витрачати кредити або монети за запуск барабанів, потрібно всього лише зібрати виграшну комбінацію, що складається з «фруктових» символів. Зібравши на одній лінії три, чотири або п’ять символів «кавун», «апельсин», «лимон» або «слива», гравець отримає – 1, 2, 5 фріспінів відповідно. Два і три символи вишні принесуть по 1 фріспіну, чотири – 2 фріспіна, а п’ять – 5.

Розігрується тур Free Spins в автоматичному режимі. При цьому ставка і Coin Value береться з спина, в який випала «фруктова» виграшна комбінація. Якщо при використанні фріспінів випала призова комбінація, вона оплачується в подвійному розмірі. При цьому всі комбінації приносять додаткові фріспіни: карткові значки, «кавун», «апельсин», «лимон» і «слива» – 1, 2, 5 фріспінів за три, чотири або п’ять символів; «вишня» – 1, 1, 2, 5 фріспінів за два, три, чотири або п’ять символів.

Якщо на виграшній лінії випав» дикий ” символ, то гравець отримує збільшення нагороди в чотири рази. Підсумовується множник “дикого ” символу і загальний множник туру Free Spins. Таким чином за комбінацію з чотирьох “вишень” і одного “дикого” при використанні фріспінів можна отримати 80 000 монет.

Оцінка
Голосів: 46Середнє значення: 4.9