Грати в ігровий автомат Fire Joker на гроші в онлайн казино України

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота Play’n Go
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 5
Кількість барабанів 3
Бонусна гра є
Фріспини немає
Wild символ є
Scatter символ немає
Множник немає
Швидкий спін немає

Геймплей в видеослоте Fire Joker

У демо-версії однорукого бандита Fire Joker від Play’n Go користувачеві нараховується 250 кредитів. Їх він може ставити на обертання барабанів. Загальний внесок відображається в рядку Bet, на самій нижній панелі слота. Також загальну ставку на спін можна побачити в ряді п’яти значень під ігровим полем. Це осередки, в які поміщені можливі суми внесків.

Щоб поміняти ставку на обертання барабанів, гравець повинен натиснути на бажану суму внеску. Мінімальне значення, яке можна вибрати-0.05, максимальне – 100 ігрових одиниць. Перемикатися між сумами в цьому діапазоні необхідно за допомогою клавіш » + “і” -“.

Варто пам’ятати, що згадана ставка – це загальний внесок на спін. Щоб обчислити одиничну ставку, необхідно загальну поділити на кількість активних ліній. Їх в автоматі завжди п’ять.

Після того як ставка визначена, можна починати обертання барабанів. Робиться це натисканням на клавішу Spin в правому нижньому кутку. Після кліка вона змінює свою назву на Stop. Повторне натискання під час спина достроково припинить прокрутку. Ця функція стане корисною для тих, хто не хоче довго чекати.

Користувачі, які навпаки, хочуть тільки спостерігати за обертаннями без зайвих кліків, можуть включити автоматичний режим прокруток. Робиться це в кілька етапів. Перший-клік по кнопці Auto Play в лівому нижньому кутку. Після цього відкриється вікно, в якому потрібно:

  • визначити чисельність майбутніх автоспинов;
  • вказати умови припинення автоматичного режиму;
  • почати автозапуски натисканням на клавішу Start.

В описаному вікні знаходиться п’ять рядків, це умови зупинки автоспинов. Навпроти кожного з них, є квадрат для галочки. Якщо не вибрано жодна умова, зупинити автоматичні прокрутки можна тільки кнопкою Stop. В інших випадках автозапуски можуть припинитися, наприклад, якщо гравець отримав приз за спін або сума кредитів на його рахунку перевищила вказаний поріг.

Налаштування інтерфейсу в слоті Fire Joker знаходяться в лівому нижньому кутку. Натискання на символ Динаміка відключає і включає звук в автоматі. Клік по значку з шестерінками супроводжується відкриттям віконця. У ньому можна включити музику і зробити клавішу Пробіл на клавіатурі кнопкою запуску обертання барабанів.

Символи і коефіцієнти на відео слоті Fire Joker

Єдиним спеціальним зображенням в розглянутому автоматі є джокер. Він з’являється на всіх барабанах і приносить виграш за максимальним коефіцієнтом. За його комбінації користувач отримає 80 одиничних ставок. Крім того, джокер грає роль «дикого» символу. Це означає, що він може стати будь-яким іншим зображенням, якщо це призведе до створення призової послідовності.

Решта картинки не володіють особливими можливостями. Вони лише приносять виплати в кредитах. Найменші призи покладаються за комбінації:

  • синіх ” іксів»;
  • вишня;
  • лимон;
  • виноград;
  • злив.

Їх множники рівні 2, 4, 5, 6 і 7 відповідно. Збільшують ці коефіцієнти одиничну ставку.

Три написи Bar на активній лінії зроблять гравця володарем 15 ставок на лінію. Золоті зірки приносять 20 внесків на лінію. Максимальним коефіцієнтом серед базових зображень володіє Червона сімка-25. Так як виграшні послідовності вимагають наявності трьох картинок одного виду, не важливо, з якого боку ігрового поля буде починатися комбінація.

Бонус

Як було сказано, бонусів в ігровому автоматі Fire Joker два. Жоден з них не прив’язаний до особливого символу. Початок обох бонусів залежить від розташування символів на ігровому полі.

Перша спеціальна можливість – респин. Він здійснюється, коли тільки два з трьох барабанів заповнені однаковими символами. Якщо при цьому немає жодної виграшної комбінації, то третій барабан обертається заново. Це може призвести до створення призової послідовності. Бонусом ця функція є ще й тому, що не вимагає від користувача додаткових внесків.

Друга можливість збільшити приз – колесо фортуни. У його осередках знаходяться різні множники, від двох до десяти. Прокрутити це колесо можна лише один раз. Воно стає доступним тільки після такого обертання барабанів, яке призвело до появи дев’яти однакових зображень. Таким чином, і без того великий приз може бути збільшений в кілька разів.

Ігрові автомати Fire Joker можуть стати цікавими, завдяки своїм бонусам, а не стандартним виплатам. Також цей автомат представлений в демо-режимі на нашому сайті для безкоштовної ознайомчої гри без реєстрації.

Оцінка
Голосів: 37Середнє значення: 4.5