Грати в ігровий автомат Deuces Wild на гроші в онлайн казино України

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота Betsoft
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній
Кількість барабанів
Бонусна гра немає
Фріспини немає
Wild символ немає
Scatter символ немає
Множник є
Швидкий спін немає

Як налаштувати автомат Deuces Wild

Консоль управління розташовується під ігровим полем. Правилами передбачена можливість вибору розміру ставки, від 1 до 5 монет за роздачу. Для визначення цього параметра використовується кілька клавіш:

 • Bet One – кожне натискання кнопки збільшує поточну ставку на 1 монету.
 • Max Bet-миттєвий вибір максимальної ставки в 5 монет. При цьому апарат відразу роздає карти.

Номінал монет в діапазоні від 0.02 до 5 демо-кредитів визначається в секторі Choose Coins.

Для запуску апарату з розміром ставки, зазначеним гравцем, натискається клавіша Deal.

Базові правила

Основна мета у відеопокері-зібрати оплачувану комбінацію з певного набору карт. Для досягнення цього завдання, користувач має можливість один раз безкоштовно поміняти кілька з них.

При натисканні кнопки deal апарат видає п’ять карт. Гемблер оцінює роздачу і аналізує, які комбінації можуть вийти з наявних малюнків. Ті, що здатні в перспективі принести виграш, фіксуються кнопками Hold.

Далі знову натискається клавіша Deal. Непотрібні карти замінюються новими. При вдалому розкладі гемблеру вдається доповнити комплект і отримати виплату.

У разі, якщо частина карт склала комбінацію при першій роздачі, апарат самостійно виділяє такі картинки. Користувачеві залишається вирішити, чи згоден він із запропонованим варіантом або вважає за краще зібрати інший комплект.

Комбінації і розміри виплат в автоматі Deuces Wild

Таблиця виплат в апараті розміщується безпосередньо на табло. Розрахунок виграшів здійснюється за принципом множення сумарної ставки на коефіцієнт. Але розміри виплат відображаються безпосередньо в монетах.

Апарат дозволяє зібрати 10 різних комплектів:

 • Three of a Kind – найбільш простий варіант. Для отримання виграшу необхідно зібрати 3 карти однакової гідності. Розмір виграшу – 1 ставка на кін.
 • Straight-5 карт з послідовним гідністю і будь-яких мастей. Множать ставку в 2 рази.
 • Flush-5 карт одномасних карт однакової гідності. Винагорода-3 ставки.
 • Full House-комбінація з пари і трійки карт одного достоїнства. Збільшує внесок на кін в 4 рази.
 • Four of a Kind-комплект з чотирьох карт одного достоїнства. Множник ставки-4.
 • Straight Flush-5 карт послідовного значення і однієї масті. Розмір виграшу-9 ставок.
 • Five of a Kind-5 рівнозначних карт. Ставка множиться в 1 раз.
 • Deuces Royal Flush-послідовність одномасних карт від 10 до Туза. Як і в попередніх варіантах, в цій комбінації допускається участь джокерів – «диких» двійок. Внесок на кін збільшується в 25 разів.
 • Four Deuces – 4» Дикі ” двійки. Розмір множника-х200.
 • Natural Royal Flush-послідовність карт від 10 до туза однієї масті. У формуванні» натуральної ” комбінації джокери брати участь не можуть. Розмір винагороди за комбінацію – 250 ставок.

Ризик-гра

Ігрові автомати Deuces Wild від Betsoft дає шанси на множення будь-яких отриманих виграшів. Після кожної вдалої роздачі на екрані з’являється спливаюче вікно. Користувачеві пропонується взяти участь в ризик-турі або відмовитися від нього.

Сама гра на шанси представлена в звичайному форматі. На додатковому екрані відкривається зображення п’яти карт: однієї відкритої, чотирьох «сорочкою вгору». Завдання гравця-вгадати, за якою закритою картинкою знаходиться карта вищої гідності.

Правильний вибір-подвоює монети, невірний – обнуляє їх.

Є особливість, що вимагає уваги. Якщо Користувач погодився на участь в ризик-грі, він не зможе покинути тур, не вибравши карту.

Відгуки гемблерів про відеопокері Deuces Wild зустрічаються різнопланові. Апарат розрахований на любителів нестандартних рішень. Шанувальники класики не вітають гру на цьому автоматі.

Оцінка
Голосів: 35Середнє значення: 4.6