Цей слот на грошi – в цих казино

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота Red Tiger Gaming
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 20
Кількість барабанів 5
Бонусна гра немає
Фріспини немає
Wild символ є
Scatter символ немає
Множник немає
Швидкий спін немає

Як грати в Chinese Treasures

У слоті Chinese Treasures передбачена тільки одна регульована настройка. Гемблерам доступно управління розміром загальної ставки. Щоб встановити її значення, слід виконати наступні дії:

  1. знайти в правій нижній частині екрана меню Total Stake;
  2. натискаючи кнопки « – » і”+”, виставити число в діапазоні від 0,20 до 60 кредитів (розмір лінійної ставки розраховується автоматично і становить від 0,01 до 3 кредитів).

Якщо на барабанах випадає виграшна комбінація, під ними відображається сума виплат. Клавіша з круговою стрілкою використовується для запуску обертань. Лівіше від неї розташована кнопка Pays, яка відкриває таблицю виплат. Інформаційне меню, що відкривається за допомогою клавіші у вигляді трьох горизонтальних ліній, також містить розділ Pays. Тут також є кнопка Help розгортає текстову версію правил.

Кнопка Auto використовується для активації автоматичного режиму обертань. Після кліка по ній з’являється діалогове вікно, в якому гемблер вказує точну кількість автоспінів. Клавіша Auto при цьому перетворюється в кнопку Stop, яка зупиняє обертання. На ній відображається лічильник залишилися спинив. Кнопка у вигляді динаміка включає і відключає звуковий супровід.

Як тільки завантажується демоверсія автомата Chinese Treasures, рахунок автоматично поповнюється на 1 000 кредитів. Залишок показаний у вікні Balance в лівому верхньому кутку екрану. Для отримання виграшу на лінії виплат повинна сформуватися комбінація з 3, 4 або 5 однакових символів. Лінійна ставка множиться на коефіцієнт, присвоєний призовому поєднанню. Отримана нагорода зараховується на баланс.

Символи і коефіцієнти

“Дикий” символ в автоматі Chinese Treasures виконаний у вигляді монети. Він не тільки може замінювати інші звичайні іконки для створення призових комбінацій, але і подвоює виграші за поєднання, які доповнює. Коефіцієнти за 3, 4 і 5 «диких» символів на лінії складають 50, 100 і 300 відповідно. Scatter маркований написом Free Spins. Він не приносить призових виплат, але запускає безкоштовні обертання барабанів.

У слоті є 11 рядових оплачуваних символів. За 3, 4 або 5 картинок покладаються такі множники:

  • дракон – 30, 60, 150;
  • птах – 25, 50, 120;
  • черепаха – 20, 40, 100;
  • лев – 15, 30, 80;
  • риби – 10, 20, 60;
  • «A», «K» – 5, 10, 25;
  • «Q», «J» – 4, 8, 20;
  • «10», «9» – 3, 6, 15.

Для формування виграшної ланцюжка картинки повинні розташовуватися починаючи з першого барабана зліва направо на активних ігрових лініях без пропусків на барабанах.

Призові функції автомата Chinese Treasures

Періодично під час обертань над барабанами з’являється фігура дракона. Якщо гравцеві пощастить, він перетворить в» дикі ” 1-3 барабана. Функція запускається у випадковому режимі. Після появи 3 і більше scatter символів запускається серія безкоштовних обертань. Їх кількість також визначається довільним чином. Під час фріспінів виграші збільшуються в 2 рази.

Ігрові автомати Chinese Treasures від Red Tiger Gaming має теоретичний відсоток повернення, що становить 96.31%. У грі присутній мінімум налаштувань, що робить управління простим навіть для новачків. Особливо слот припаде до смаку любителям китайської тематики.

Оцінка
Голосів: 31Середнє значення: 4.7