Грати в ігровий автомат Cazino Zeppelin на гроші в онлайн казино України

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота Yggdrasil
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 20
Кількість барабанів 5
Бонусна гра немає
Фріспини є
Wild символ є
Scatter символ немає
Множник немає
Швидкий спін немає

Як грати в слот Cazino Zeppelin

Ігрові автомати Cazino Zeppelin від Yggdrasil мають 10 символів з різними коефіцієнтами і функціями. Щоб отримати виграш, потрібно зібрати на одній з 20 ліній три і більше однакових картинок. Лінійний діапазон є фіксованим і гравець не може самостійно змінювати кількість активних ліній.

У нижній частині інтерфейсу знаходиться зручна панель управління. В її центрі можна знайти кнопку, що відповідає за запуск барабанів в ручному режимі. Відразу праворуч від неї розташований елемент, що запускає автоматичний режим. В автоматі присутня всього одна настройка, яку гравцеві необхідно відрегулювати перед початком спинив. Для цього передбачено 2 елементи управління:

  • Coin value;
  • Max bet.

Віртуальна монета-це основна одиниця ігрової валюти. На неї множаться призові коефіцієнти, і отримана сума зараховується на рахунок гравця. Розмір ставки регулюється в меню Coin Value. Він може становити від 0,01 до 0,50. Щоб відразу активувати ставку на максимум, можна скористатися клавішею Max Bet. У лівій нижній частині екрана розташовано кілька службових кнопок. З їх допомогою можна викликати таблицю виплат (клавіша I), включити або вимкнути звуковий супровід (коло із зображенням динаміка) і т. д.

Символи і коефіцієнти автомата Cazino Zeppelin

Іконки гри можна розділити на три групи:

  • портрети персонажів;
  • карткові масті;
  • бонусні піктограми.

Чотири зображення персонажів серед звичайних піктограм, приносять найбільші виплати. Чоловік в циліндрі має коефіцієнти 40, 300 і 2000, хлопець з гральними кістками — 30, 200 і 1000, молода людина з картами — 25, 150 і 750, а професор — 20, 130, 500. Значок пікової масті володіє множниками 7, 50 і 170, черви — 6, 40, 150, Бубни — 5, 30, і 150, а трефи — 5, 30 і 100. “Дикий” символ-зображення дівчини з синім волоссям. Він замінює всі значки крім скаттера, і набуває додаткові можливості під час безкоштовних спинив.

Бонуси Cazino Zeppelin

Скаттер в слоті Cazino Zeppelin виконаний у вигляді монети з написом Free Spins. Комбінація з 3, 4 або 5 символів розкиду запускає безкоштовні обертання. Їх кількість залежить від числа скатерів:

  • 3 — 10 спінів;
  • 4 — 15;
  • 5 — 20.

Під час основної гри кожне випадання “дикого” символу фіксується і, коли починається серія безкоштовних обертань, вони знову з’являються на барабанах і затримуються там протягом усього раунду. Якщо вони розмістяться на всіх 5 котушках, кількість спинив збільшиться ще на 5.

Ігровий автомат Cazino Zeppelin прекрасно підійде шанувальникам наукової фантастики. Гравці з високими вимогами до якості графіки також не залишаться розчарованими. Компанії Yggdrasil вдалося створити гру з бездоганною анімацією і неабияким оформленням.

Оцінка
Голосів: 30Середнє значення: 4.4