Bonanza
5.0/5

Ігровий Big Time Gaming автомат - Bonanza

Bonanza-ігровий автомат з шістьма барабанами і до 117 649 способів побудови виграшних поєднань (Megaways). Над основною частиною ігрового поля присутній додатковий, горизонтально розташований барабан Cards, що складається з 4 осередків. В апараті компанії Big Time Gaming задіюється каскадний принцип випадання зображень. Після вдалого спина і зникнення картинок, які взяли участь у створенні призових комбінацій, їх місце займають нові, випадаючи каскадом.

Цей слот на грошi — в цих казино

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слотаBig Time Gaming
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній7
Кількість барабанів6
Бонусна грає
Фріспиниє
Wild символє
Scatter символнемає
Множникнемає
Швидкий спіннемає

Правила гри на онлайн слоті Bonanza

Представлений апарат-демо-версія реальної гри. Він задіє віртуальні кредити, але за всіма іншими характеристиками і функціоналом слот повністю відповідає оригіналу.

В апараті відсутні Ігрові лінії. Замість них задіюється 117649 способів побудови виграшних поєднань. 117649-це максимально допустиме значення. Кількість способів виграшу довільно генерується кожен раз при запуску нового обертання.

Ставка за спін встановлюється кнопками «вліво» і «вправо» розділу Stake в межах від 0.2 до 20 кредитів. Вибране значення параметра впливає на величину виграшу за призові комбінації.

Запуск апарату

Кнопка Play, розташована в правому нижньому кутку екрану, запускає один спін із заданим значенням ставки. Трохи лівіше розташована кнопка з круговою стрілкою, яка відкриває меню гри в авторежимі. В меню налаштовується кількість автоспінів в межах від 5 до 100 разів, а також встановлюються ліміти по програшу і виграшу. Клавіша Start підтверджує встановлені значення і запускає автопрокрути.

Кнопка з трьома горизонтальними лініями відкриває ігрове меню з чотирма вкладками:

 • Pays-таблиця виплат. Крім множників, тут є опис спеціальних символів і функцій, а також схема побудови призового поєднання. Значення таблиці відображені у вигляді множників лінійної ставки;
 • Auto – настройка автоигры;
 • Options-розділ з можливістю включати і вимикати звук;
 • Help-коротка довідка про правила гри від виробника.

Виграшним поєднанням вважається випадання мінімум трьох однакових зображень на суміжних барабанах ігрового поля. Винятком є:

 • scatter символ, який приносить виграш незалежно від місця розташування на барабанах;
 • один з діамантів, що формує призову комбінацію мінімум з двох символів.

У кожному з основних барабанів апарату може перебувати від двох до семи осередків. Це значення непостійно і генерується випадковим чином при запуску нового спина.

Символи і коефіцієнти на ігровому автоматі Bonanza

Всі Символи цього апарату зображують гідності гральних карт, різні дорогоцінні камені і вибухівку. Їх можна розділити на дві категорії за наявністю унікальних властивостей: спеціальні і стандартні.

Спеціальні символи

Scatter зображений у вигляді однієї з букв слова «Gold». Якщо 4 таких символів випали де-небудь на ігровому полі, склавши слово «Gold» і запускає призовий раунд з 12 фріспінами.

Кожен додатковий scatter, що випадає після четвертого, буде зображений з написом +5. Він приносить п’ять додаткових фріспінів при запуску призового раунду.

«Дикий» символ зображений у вигляді вибухівки з написом Wild. Він випадає тільки на carts-барабані і здатний замінити практично всі види зображень при формуванні призовий комбінації. Виняток становить тільки scatter.

Стандартний символ

Всі стандартні символи слота, за винятком діаманта, формують поєднання мінімум з трьох картинок. Комбінація з 3, 4, 5 і 6 зображень приносить користувачеві наступний виграш у вигляді множників ставки на лінію:

 1. «9» – 0.1, 0.2, 0.4, 0.8;
 2. «10» – 0.15, 0.25, 0.5, 0.9;
 3. «J» – 0.15, 0.25, 0.5, 1;
 4. «Q» – 0.2, 0.25, 0.6, 1;
 5. «K» і» A » – 0.2, 0.4, 0.6, 1.75;
 6. зелений камінь – 0.25, 0.5, 0.75, 2;
 7. синій камінь – 0.25, 1, 1.5, 2;
 8. Червоний Камінь – 1, 2, 2.5, 7.5;
 9. діамант– 2, 5, 10, 25, 50. Це самий високоприбутковий стандартний символ слота. Комбінація з 5 таких зображень, з урахуванням максимальної лінійної ставки, приносить виграш у розмірі 1 000 кредитів.

Бонусні опції Carts і Reactions

Бонусна опція Carts — це наявність додаткового барабана, що складається з чотирьох осередків. Він розташований горизонтально над ігровим полем. Зображення в осередках випадають не зверху вниз, як у звичайному барабані, а справа наліво.

Осередки додаткового барабана вважаються верхніми зображеннями другого, третього, четвертого і п’ятого основних барабанів. Вони беруть участь у побудові призових комбінацій. » Дикий» символ випадає тільки на carts-барабані.

Опція Reactions — каскадний принцип випадання зображень. При формуванні виграшного поєднання всі символи, які беруть в ньому участь, пропадають з ігрового поля. Зображення, розташовані вище, опускаються вниз, а на їх місце випадають нові.

Нові символи також можуть формувати призові комбінації і віддалятися з поля. Так буде тривати до тих пір, поки поєднання не перестануть створюватися.

Призовий раунд з фріспінами

Раунд активується при випаданні чотирьох і більше scatter символів в основній грі. Він являє собою автоматичний запуск мінімум 12 фріспінів з множником одержуваної винагороди.

Перший виграш користувач отримує з множником х1, а кожне наступне скорочення символів збільшує коефіцієнт на одну одиницю. У призовому раунді немає обмежень множника виграшу.

Крім того, під час безкоштовних обертань на ігровому полі відсутні scatter символи. Замість них є Free Spins scatter Символи у вигляді золотих злитків. Вони випадають тільки на горизонтальному барабані. Три і чотири злитки принесуть користувачеві виграш у розмірі 5 і 10 додаткових фріспінів відповідно. В кінці раунду весь накопичений виграш перераховується на основний рахунок.

Bonanza від Big Time Gamingігрові апарати з якісною графікою і простим призначеним для користувача інтерфейсом. Виграші в слоті випадають часто, але вони невеликі за номіналом. З плюсів можна відзначити додатковий горизонтально розташований барабан Carts, каскадний принцип випадання символів, а також призовий раунд з фріспінами і додатковими множниками.

Оцінка
[Голосів: 26 Середнє значення: 4.4]