Грати в ігровий автомат Bonanza на гроші в онлайн казино України

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота Big Time Gaming
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 7
Кількість барабанів 6
Бонусна гра є
Фріспини є
Wild символ є
Scatter символ немає
Множник немає
Швидкий спін немає

Правила гри на онлайн слоті Bonanza

Представлений апарат-демо-версія реальної гри. Він задіє віртуальні кредити, але за всіма іншими характеристиками і функціоналом слот повністю відповідає оригіналу.

В апараті відсутні Ігрові лінії. Замість них задіюється 117649 способів побудови виграшних поєднань. 117649-це максимально допустиме значення. Кількість способів виграшу довільно генерується кожен раз при запуску нового обертання.

Ставка за спін встановлюється кнопками “вліво” і “вправо” розділу Stake в межах від 0.2 до 20 кредитів. Вибране значення параметра впливає на величину виграшу за призові комбінації.

Запуск апарату

Кнопка Play, розташована в правому нижньому кутку екрану, запускає один спін із заданим значенням ставки. Трохи лівіше розташована кнопка з круговою стрілкою, яка відкриває меню гри в авторежимі. В меню налаштовується кількість автоспінів в межах від 5 до 100 разів, а також встановлюються ліміти по програшу і виграшу. Клавіша Start підтверджує встановлені значення і запускає автопрокрути.

Кнопка з трьома горизонтальними лініями відкриває ігрове меню з чотирма вкладками:

 • Pays-таблиця виплат. Крім множників, тут є опис спеціальних символів і функцій, а також схема побудови призового поєднання. Значення таблиці відображені у вигляді множників лінійної ставки;
 • Auto – настройка автоигры;
 • Options-розділ з можливістю включати і вимикати звук;
 • Help-коротка довідка про правила гри від виробника.

Виграшним поєднанням вважається випадання мінімум трьох однакових зображень на суміжних барабанах ігрового поля. Винятком є:

 • scatter символ, який приносить виграш незалежно від місця розташування на барабанах;
 • один з діамантів, що формує призову комбінацію мінімум з двох символів.

У кожному з основних барабанів апарату може перебувати від двох до семи осередків. Це значення непостійно і генерується випадковим чином при запуску нового спина.

Символи і коефіцієнти на ігровому автоматі Bonanza

Всі Символи цього апарату зображують гідності гральних карт, різні дорогоцінні камені і вибухівку. Їх можна розділити на дві категорії за наявністю унікальних властивостей: спеціальні і стандартні.

Спеціальні символи

Scatter зображений у вигляді однієї з букв слова “Gold”. Якщо 4 таких символів випали де-небудь на ігровому полі, склавши слово «Gold» і запускає призовий раунд з 12 фріспінами.

Кожен додатковий scatter, що випадає після четвертого, буде зображений з написом +5. Він приносить п’ять додаткових фріспінів при запуску призового раунду.

“Дикий” символ зображений у вигляді вибухівки з написом Wild. Він випадає тільки на carts-барабані і здатний замінити практично всі види зображень при формуванні призовий комбінації. Виняток становить тільки scatter.

Стандартний символ

Всі стандартні символи слота, за винятком діаманта, формують поєднання мінімум з трьох картинок. Комбінація з 3, 4, 5 і 6 зображень приносить користувачеві наступний виграш у вигляді множників ставки на лінію:

 1. «9» – 0.1, 0.2, 0.4, 0.8;
 2. «10» – 0.15, 0.25, 0.5, 0.9;
 3. «J» – 0.15, 0.25, 0.5, 1;
 4. «Q» – 0.2, 0.25, 0.6, 1;
 5. “K” і» A ” – 0.2, 0.4, 0.6, 1.75;
 6. зелений камінь – 0.25, 0.5, 0.75, 2;
 7. синій камінь – 0.25, 1, 1.5, 2;
 8. Червоний Камінь – 1, 2, 2.5, 7.5;
 9. діамант– 2, 5, 10, 25, 50. Це самий високоприбутковий стандартний символ слота. Комбінація з 5 таких зображень, з урахуванням максимальної лінійної ставки, приносить виграш у розмірі 1 000 кредитів.

Бонусні опції Carts і Reactions

Бонусна опція Carts – це наявність додаткового барабана, що складається з чотирьох осередків. Він розташований горизонтально над ігровим полем. Зображення в осередках випадають не зверху вниз, як у звичайному барабані, а справа наліво.

Осередки додаткового барабана вважаються верхніми зображеннями другого, третього, четвертого і п’ятого основних барабанів. Вони беруть участь у побудові призових комбінацій. ” Дикий” символ випадає тільки на carts-барабані.

Опція Reactions – каскадний принцип випадання зображень. При формуванні виграшного поєднання всі символи, які беруть в ньому участь, пропадають з ігрового поля. Зображення, розташовані вище, опускаються вниз, а на їх місце випадають нові.

Нові символи також можуть формувати призові комбінації і віддалятися з поля. Так буде тривати до тих пір, поки поєднання не перестануть створюватися.

Призовий раунд з фріспінами

Раунд активується при випаданні чотирьох і більше scatter символів в основній грі. Він являє собою автоматичний запуск мінімум 12 фріспінів з множником одержуваної винагороди.

Перший виграш користувач отримує з множником х1, а кожне наступне скорочення символів збільшує коефіцієнт на одну одиницю. У призовому раунді немає обмежень множника виграшу.

Крім того, під час безкоштовних обертань на ігровому полі відсутні scatter символи. Замість них є Free Spins scatter Символи у вигляді золотих злитків. Вони випадають тільки на горизонтальному барабані. Три і чотири злитки принесуть користувачеві виграш у розмірі 5 і 10 додаткових фріспінів відповідно. В кінці раунду весь накопичений виграш перераховується на основний рахунок.

Bonanza від Big Time Gamingігрові апарати з якісною графікою і простим призначеним для користувача інтерфейсом. Виграші в слоті випадають часто, але вони невеликі за номіналом. З плюсів можна відзначити додатковий горизонтально розташований барабан Carts, каскадний принцип випадання символів, а також призовий раунд з фріспінами і додатковими множниками.

Оцінка
Голосів: 26Середнє значення: 4.4