Грати Basic Instinct слот на грошi в цих казино України

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота iSoftBet
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 30
Кількість барабанів 5
Бонусна гра є
Фріспини є
Wild символ є
Scatter символ немає
Множник немає
Швидкий спін немає

Принципи гри

Ігрові автомати Basic Instinct від iSoftBet використовується два типи ігрової валюти-кредити (основна) і монети (додаткова). При завантаженні на рахунку гравця знаходиться 1 000 кредитів, а кількість монет визначається при установці Coin Value. Витративши демо-кредити, досить оновити сторінку, щоб отримати ще 1 000.

Coin Value-вартість ігрової монети в кредитах. Відображається в правій частині панелі управління, під значком “i”. За допомогою клавіш Bet встановлюється ставка на спін в монетах, оскільки замість звичних ліній на автоматі Basic Instinct використовуються варіанти формування виграшних комбінацій в кількості 243 штук. Кожна клавіша містить два числа: зверху – кількість монет, яке ставиться на спін, а знизу – загальна ставка в кредитах. Вибрати бажану ставку можна натиснувши клавішу Bet, або стрілками на клавіатурі і після цього клікнувши по кнопці Spin.

Сума виплат за всі комбінації відображається у вікні Winnings і підраховується автоматично. Коефіцієнти всіх символів відображаються в таблиці виплат, яка відкривається при натисканні на значок «i». Підрахунок виграшних комбінацій ведеться, починаючи з першого барабана, поки символи знаходяться на суміжних барабанах.

Представлено кілька спосіб запустити барабани. При виборі ставки на спін за допомогою клавіатури залишається тільки натиснути Spin. При кліці на будь-яку з клавіш Bet лівою кнопкою миші-барабани запускаються з обраної ставкою. Ще один спосіб-Autoplay. Натиснувши на клавішу праворуч від Spin, гравець потрапить в меню Налаштування автоматичних обертань.

 • Loss limit-авто-спини припиняються по досягненню зазначеного числа кредитів на рахунку;
 • Stop if win riches-авто-спини зупиняться, якщо сума виграшу буде дорівнює або перевищить вказане число;
 • Stop if Jackpot is won-зупинка барабанів, якщо виграний джекпот;
 • Number of auto spins to play-кількість автоматичних обертань.

Нижню частину екрану займає рядок з інформацією про рахунок, ставку і виграші в кредитах. Над барабанами знаходиться вікно з лічильником джекпоту.

Символи і коефіцієнти на автоматі Basic Instinct

Всі бонусні функції на автоматі Basic Instinct виконує» дикий ” символ. Він з’являється на барабанах зображенням, що займає три осередки по вертикалі. Залежно від типу «дикого» символу залежить те, на якому барабані він з’являється.

 • Wild Drop-портрет героїні Шерон Стоун на червоному тлі. З’являється тільки на першому, третьому і п’ятому барабанах. У комбінації замінює всі символи, крім інших»диких”. Якщо він з’являється повністю, то наступні два спина цей барабан буде зміщуватися вниз тільки на одну клітинку, тоді як інші прокручуватися як зазвичай. Таким чином при випаданні він займе всі три осередки, при першому респін залишиться на другому і третьому ряду, а при другому респін тільки на третьому ряду.
 • Free Spins-портрет героїні Шерон Стоун на зеленому тлі. З’являється тільки на третьому барабані. У комбінації замінює всі символи, крім інших»диких”. Якщо Free Spins займає весь барабан, гравцеві нараховується від 20 до 50 фріспінів.
 • Bonus Wild-портрет героїні Шерон Стоун на блакитному тлі. З’являється тільки на третьому барабані, і не може замінити інші» дикі ” символи, тільки звичайні. Якщо він повністю займає барабан, гравець отримує доступ в бонус-тур.

У випадках, коли» дикі «символи займають не весь барабан, вони перетворюються в окремі» дикі ” символи, замінюючи відсутні для формування комбінації звичайні символи.

Прості символи приносять гравцеві тільки нагороду в кредитах. Найприбутковіші утворюють комбінацію за участю всього двох символів. Ніж для колки льоду за два, три, чотири і п’ять символів принесе – 10, 50, 200, 1 500 ставок в монетах. Поліцейський значок за ту ж кількість символів принесе – 7, 30, 200, 500.

Решта символів на автоматі Basic Instinct утворюють виграшну комбінацію при появі мінімум трьох символів.

 • пістолет – 20, 100, 450;
 • наручники-15, 80, 400;
 • машина – 10, 60, 300;
 • туз – 10, 40, 200;
 • король – 7, 40, 150;
 • дама – 7, 25, 125;
 • валет – 2, 25, 100;
 • 10 – 5, 20, 100.

Бонусна гра

Бонусні тури на автоматі Basic Instinct приносять зелений і блакитний «дикі» символи. Якщо випадає Free Spins, який займає весь третій барабан, гравець отримує від 20 до 50 Безкоштовні обертання. Кількість визначається випадковим чином. В рамках розіграшу фріспінів символ Free Spins, з’являючись на третьому барабані, зараховується як звичайний «дикий», без різниці скільки осередків їм зайнято. Також приносить додаткові безкоштовні обертання.

Якщо третій барабан повністю зайнятий символом Bonus Wild починається бонус-тур з вибором предметів. На новому екрані з’являється 12 коробок, кожна з яких містить 10-500 кредитів, символи пістолета або наручників. Якщо при відкритті коробки з’явилися наручники-тур закінчується, накопичені кредити зараховуються на рахунок, а користувач повертається в основну гру. При випаданні пістолета гравець отримує прогресивний джекпот Basic Instinct.

Оцінка
Голосів: 40Середнє значення: 4.4